Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    seatinjo
    kad ste iz splita nemate baš puno izbora glede trčanja. Ako ste rekreativac tu je naše brdo MARJAN i virujte mi ZA SPLIĆANE i sve koji su u splitu nema boljeg mista za trčanje i trčkaranje i još u Reebokicama …prikaži još!
  • Default avatar -
    MIMA78
    Tenisice ove baš su prava fora, Jer to je ono što svatko imati mora! I ja ih želim to tajna nije, Da odem tamo gdje srce mi snije! Da trčim na kraj svijeta i pronađem sreću, Može malu, a može …prikaži još!
  • Default avatar -
    bklf
    Uz troje male djece toliko trcim da sada vise ne mogu bez trcanja,tako da bi mi Reebokice dobro dosle da se vratim u formu.
  • Avatar Little_Lady
    Little_Lady
    Pa konačno bih počela trenirati - trčati sa dečkom koji svaki dan redovito trči te se sprema za ZG polumaraton... tko zna, ako osvojim ove tenisice, vremena ce biti jos dovoljno za jedan mali trening pa mozda eto i mene …prikaži još!
  • Default avatar -
    ciovo1
    pošto živim u opatiji, a šetnica se proteže uz obalu od preluke do lovrana od nekih 10km što je idealno za jedno dobro trčanje uz dobre tenisice to je izvodivo i uz manje napora savladati ovu dionicu. svaki dan rano …prikaži još!
  • Default avatar -
    aivank11
    Definitvno po svojem najdražem suprugu. Tako po bih ovoj nesnosnoj vrućini na njega prenjela svoju pozitivnu energiju da i nakon sunca kiša mora doći, što osim željno iškekivanog osvježenja za njega znači još trčanja po njemu jer nije u redu …prikaži još!
  • Avatar vitamitapita
    vitamitapita
    Sa svojim novim Reebok tenisicama trčala bi kroz svoj prekrasan Maksimir i to puno ćešće jer su me moje stare tenisice izdale. Ne žele više samnom trčati jer ih je sram svog izgleda, a i budući da su već blizu …prikaži još!
  • Default avatar -
    gomuhr
    Nije da ću se baš natrčati u njima jer sam u invalidskim kolicima, ali kvragu, možda bih baš mogla probati!!! A ako ne uspijem, bar će mi biti ugodne na nozi... Jer sa ovakvim karakteristikama nema šanse da su neudobne!
  • Avatar mjanes
    mjanes
    Hvala Vam na divnoj mogučnosti za osvajanje Reebok tenisica. Interesantno je to da baš ovih dana luđački pretražujem net nebi li pronašla odgovarajuće tenisice koje definitivno zaslužujem. Kad zbrojim broj svojih treninga koji se po ljeti u jednom tjednu penje …prikaži još!
  • Avatar Lilimonka
    Lilimonka
    Ove Reebok tenisice želim jer se druženju s njima jako veselim. Prošetala bi ih do rijeke Korane gdje ljeti prijatelji borave. Tamo je protok energije pravi baš kao i stranice na ZDRAVOJ KRAVI. U brdovitom puteljku sunča se poskok, a …prikaži još!
  • Default avatar -
    TaraZ
    Tenisice su savrsene za trcanje i biciklizam protupozarnim putevima planine Kozjak....
  • Avatar dado78
    dado78
    Super tenisice ali boje...http://www.youtube.com/watch?v=KfCRAdVDbx8
  • Default avatar -
    ivys
    “I am addicted. I’ve collected footsteps before dawn, seen places I never knew existed, run to the moon and back, been a rabbit for the neighborhood dogs, obeyed the voice in my head, let music carry me when I couldn’t, …prikaži još!
  • Default avatar -
    DENNY31
    Iskreno ja ove tenisice ne bi imala kad iskoristiti pored mojih četvero dječice, ali imam kćer od 16 godina koja je u atletskoj reprezentaciji Hrvatske i svaki put kad idu na natjecanje moraju opremu od repke vratiti.Tenisice niti ne dobiju …prikaži još!
  • Default avatar -
    kiara9
    Ah, Reebook mi je oduvijek bio najdraži brand sportske odjeće i obuće..Uvijek sam mu se ponovno vraćala i uvijek sam ga doživljavala nekako kvalitetnijim i "modernijim" od ostalih, a voljela sam i njihove reklame i stil:).Svoje prve reebokice sam dobila …prikaži još!
  • Default avatar -
    magda59
    Trčala bi svagdje, bila bi Forrest Gump, bila bi Ptica trkačica, Blanka Vlašić i Ivica Kostelić sve u jednom. Samo da mi je jednom stati u ove tene, jer od drugih iskoče mi vene! A guza sve mi veća, i …prikaži još!
  • Default avatar -
    zaz
    Trcala bih gdje bi me one vodile :)! Toliko su dobre, da same pokazuju put! Na moju nesrecu, sigurno ih nece osijetiti moja mala prpošna stopala, zeljna udobnosti i novih "poznanastava". :/
  • Default avatar -
    mina28
    imam neke tenisice koje nisu udobne niti za trčanje, čak nisu dobre ni za hodanje. ovako ludo dizajniranim tenisicama priuštila bih raznorazne izazove; jogging, optrčavanja, skakanja...trčala bi lijevo-desno gdje god treba i zasigurno bi se pravila važna u njima ;)
  • Default avatar -
    suzyyy
    Nema tog mjesta gdje nebi ja trcala sa njima.Prvo bi ih samo gledala i divila se kako imam dobre tenisice.Sportski sam tip otkad znam za sebe,i svaka aktivnost meni je sve.Trenirala sam rukomet 13 godina,nazalost prekinula zbog ozljede i sada …prikaži još!
  • Default avatar -
    fanicapara
    Trčala bih do posla,s posla pa neka svi vide da imam nove Reebokice!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.