Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Elly21
    Obožavam trcanje, trčanje po šumskim stazama ili samo u gradu.Za ugodnije trčanje potrebne su dobre i kvalitetne tenisice,a Reebok tenisice fasciniraju zanimljivim dizajnom i inovantnom ZigTech tehnologijom, omogućavaju lakše i ugodnije trčanje što ove tenisice čini posebnim....
  • Default avatar -
    inas
    Nikako si kuptit tenisice, s ovim tenisicama trčala bi od svoga mozga do stadiona da ponovno uspostvim balans, tako da moj organizam ne pati od viška kilograma koje sam dobila zadnjih par godina.
  • Default avatar -
    Leonnarda
    Tenesice su mrakkkkkkkk, premda redovito trčim i svake godine se počastim novim tenesicama, ove na slici su me oduševile, jer su konačno napravili tenesice u ludim bojama i za žene, ako su za žene. Obično su lude i jarke boje …prikaži još!
  • Default avatar -
    tinagrgic15062013
    Da osvojim ove cool tenesice, trčala bih u krug nasred trga bana Jelačića dok me noge ne zabole i vikala :ja sam osvojila nove reebokice!!!!!A kad me policija privede,stavila bih noge na stol i provocirala sa istima.
  • Default avatar -
    drilla991
    U ovim super guba tenisicama trčala bih od centra do kuće, od kuće do centra, u svim kriznim situacijama, a i u onim za vrijeme rekreacije :)
  • Default avatar -
    ninocka81
    Kada bih na poklon dobila Reebok tenisice, odmah bi uskočila u njih i trčala iz sve snage do vašeg uredništva da upoznam: Aleksandru Dorann , Petru Brezović, Kseniju Pokupec,Igor Čerenšaka, Jadranku Boban Pejić Kristinu Grofelnik (njima bih se zahvalila što …prikaži još!
  • Default avatar -
    Elena4444
    Trčala bi u parku u kojem već nisam godinu dana jer nemam praktičnih tenisica za to... umjesto toga moram ići u teretanu koja se plaća i ne daje mi željene razultate :/ međutim, park je sam po sebi dosta neravan, …prikaži još!
  • Default avatar -
    blackstar
    Da mogu- ja bih svaki dan do vrha Empire State Buildinga i natrag. Samo mi još treba avio karta i Reebok tenisice! ;)
  • Default avatar -
    denino
    Gdje bi trčala sa novim Reebokicama?Jednostavno uz more ili po usamljenijim mjestima gdje nije gužva,a to uz nove reebokice ne bi bio nikakav problem a kada bi ih dobila bila bi savršena motivacija za trčanje koje sam zapustila a valjalo …prikaži još!
  • Default avatar -
    _Julija_
    Kad čitam ove komentare i cool pjesme koje ljudi pišu znam da ne mogu biti kreativnija od njih,ali stvarno vas molim potrebne su mi nove tenisice jer se bavim cross trčanjem,za koje su potrebne jako dobre tenisice jer je teren …prikaži još!
  • Default avatar -
    aljanovak
    Trčala bih po oblacima i tražila staze iljude kojima je osmijeh i korak lak,jer trče i hodaju u REEBOK tenisicama..pa,pa ,vidimo se!
  • Default avatar -
    ivanadms
    Kad bih osvojila Reebokove tenisice počela bi ponovno trčati jer bi imala dobru motivaciju i ne bi više imala izgovora da nemam tenisice za trčanje. Uz to, pratnja bi mi bio moj dečko koji redovito trenira, zato usrećite me tenisicama. :)
  • Default avatar -
    guginjo
    ...po šumama i gorama....
  • Default avatar -
    Wesi
    Ima jedno divno mjesto gdje bih ja mogla trčati.Mjesto je prava priroda.Šuma ,a kroz šumu staza baš za trčanje ,u sredini šume jezero.Čist zrak i REEBOK i ništa mi drugo ne treba.
  • Default avatar -
    goga80ovan
    Trčala bi i nabijala kilometražu kao što i svakodnevno radim.... za svojim klincima dvogodišnjacima, a kako usput čuvam i od sestre dvogodišnjaka ove tenke bi super došle..... Cijeli dan na nogama, očima uprtim kao sova, a oni kao blender bez …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ljubs
    Moje Reebok patike gazile bi najprije putove kojima trčim sa Udrugom „Zdravo trčanje“. Putovi kao što su osječka promenada, krugovi oko dravskih mostova, nova staza za trčanje na nama poznatoj „Srednjiki“, staza za trčanje na drugoj strani rijeke, no i …prikaži još!
  • Default avatar -
    mjantole
    Trčanje je moja strast.Maksimir,Sljeme.Šta reči nego zavezati tenisice i krenuti.Jutro večer svejedno.Gušt je gušt.Preporučam ga svima.Važno je krenuti bez obzira na godine,godišnje doba ,spol,kile. Trčim več par mjeseci u tenisicama kojima se probio zračni jastuk ali kriza je.Tenisice pri svakom …prikaži još!
  • Avatar zelenapaprika
    zelenapaprika
    kao i uvijek, trcala bih gdje god primjetim neki zgodni puteljak, stazicu ili zanimljivi kutak u prirodi i isto tako gdje se pruzi prilika...no, kad uvjeti nisu neki i traka za trcanje moze u nekom djelicu zamijeniti trcanje vani..volim trcanje …prikaži još!
  • Default avatar -
    Any7
    Kriza je u svijetu i nema se para, a u Hrvatskoj pogotovo. Nemam novaca za patike nove, a trčanje ja volim od svoje 7-godine otkako sam otišla na natjecanje. U ovim patikama trčala bih posvuda, od svoje kuće pa do …prikaži još!
  • Default avatar -
    fanicapara
    Trčala bih do posla,s posla pa neka svi vide da imam nove Reebokice!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.