Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    juniorzbregov
    Stare Reebokice izlizane, a naknada s Biroa malo toga pokriva. Za novim poslom treba trčati, a kako je taj teren vrlo sklizak...
  • Default avatar -
    mayaacro
    trčala bih šta dalje od problema, nezaposlenosti, besparice, poskupljenja, loših vijesti....
  • Default avatar -
    jasnabogovic
    trčala bih u susret sreći koju nisam imala već godinama..trčala bih što dalje od problema i nesreće koje moju obitelj posjećuju svakodneno...trčala bih jako brzo i nadam se stigla napokon do cilja.
  • Default avatar -
    smotanica
    ma same trce dok ja laganini chillam pod suncobranom
  • Default avatar -
    Marijaa992
    Hajdemo u planine jer sa novim reebok tenisicama nema zime da nam veselo biti neće.Savršene za ljetnu razbibrigu kad nam dosadi kupanje na plaži.Tenisice Veselice me čekaju ,a noge spremne za kilometre..Broj 39,crvene <3
  • Default avatar -
    suzanavk
    Uz Tai Bo trčim redovito 2-3-4 puta tjedno, trenutno imam jedne tenisice koje su već lagano na izdisaju, no sjećam se da su moje prve "prave" tenisice bile Reebok :) Iako uvijek kad kupujem tenisice izbjegavam ove sa reckanim đonom …prikaži još!
  • Default avatar -
    frayla
    Ja sam takav kampanjac kad je u pitanju trčanje...imam Easytone tenisice i vrijede svaku lipu...vjerujem da vrijede i ove, ali ja to još ne znam ...Gdje bi trčala s ovakvim tenisicama...svuda!
  • Default avatar -
    JASMIN1972
    Ja na žalost trenutno ne mogu trčati nigdje zbog povrijeđenog koljena, ali moja kčer se trenutno priprema za ovogodišnji kros i redovito trči. Voljela bi da joj mogu priuštiti Reebokice jer je to zaslužila.
  • Default avatar -
    pepermint2
    Iako imam dosta kilograma viška i koju godinu previše, počela sam redovito trčati zajedno sa suprugom i kćerkom. A kako mi trčimo u prirodi gdje nema uređenih staza, mislim da bi mi ove tenisice itekako dobro došle kao pomooć u …prikaži još!
  • Default avatar -
    jj771
    trčim oduvjek. od malih nogu, školsko razdoblje, pa i sad nastojim iskoristiti lijepo vrijeme i učiniti nešto dobro za sebe. trčanje me opušta, omogućuje da probleme sagledam i iz nekog drugog kuta. to je moj način "pražnjenja"
  • Default avatar -
    ivana2911
    kada prođu ove velike vrućine idealno mjesto za trćanje je Petka smještena u samom srcu Dubrovnika . Zelena oaza na dohvat ruke sa prekrasnim stazama je idealno mjesto za odmor i rekreaciju. to je moj izbor.
  • Default avatar -
    aci9
    Ne trčim, u stvari mrzim trčati, ali me moji psi natjeraju svako malo da potrčim... Možda bi me manje mrzilo trčati kad bi imala te Reebok tene...Nas se može sresti na planini Ivanščici.
  • Default avatar -
    istani1
    Trčanje u starim i iznošenim tenisicama je jedan od najčešćih uzroka trkaćih ozljeda.Preporuka je mijenjati tenisice svakih 300 do 400 milja (480-650 km), dakle meni je krajnje vrijeme da promjenim svoje tenisice. Kada se vratim unazad par godina majčinstvo i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Deleted user
    Trčala bih kroz svoje selo i svim susjedima pokazivala svoje nove super kul tenisice. :)
  • Avatar Eowyn
    Eowyn
    Nakon dvije trudnoće i izgledu nasukanog kita osjećala sam se loše. Tada sam prije 6,5 godina otkrila trčanje i sada sam ponosna mama koja ima dobro tijelo. Jedini problem je što u tih nekoliko godina koje provodim trčeći nisam našla …prikaži još!
  • Avatar Sibila
    Sibila
    Možda s Reebokicama napokon pobjedim ekipu iz kvarta. Pošaljite mi ih na ZigTech testiranje!
  • Default avatar -
    kralj_svemira
    Trčanje je u svakom pogledu jako jako dobra stvar gdje se puno lijepih stvari događa. Prvenstveno je dobro za zdravlje, a nakon toga dogode se i lijepa poznanstva, druži se s prirodom, oslobađamo se stresa i toksina itd., dok ja …prikaži još!
  • Default avatar -
    inna1989
    S obzirom da sam se kao mlađa bavila sportom, odlaskom na školovanje sam se prestala baviti sa bilo kakvim sportom. Samim time kile su se počele nakupljati. Nakon nekog vremena otkrila sam igralište u Osijeku te sam na njemu počela …prikaži još!
  • Default avatar -
    glava
    po prvi puta ove godine ja stvarno trčim!! nikad nisam ali sin me uspio naučiti i osposobiti, prvo teretana onda i trčanje... pomalo sakupljamo opremu jer zaista nema smisla trčati u polutrkačim tenisicama, ove su zaista prekrasne
  • Default avatar -
    fanicapara
    Trčala bih do posla,s posla pa neka svi vide da imam nove Reebokice!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.