Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    matea1950
    Zašto plavuša drži tenisice u kavezu? -Jer na njima piše "PUMA". :)
  • Default avatar -
    damac
    Trčala bi po parku za svojim djetetom, s njim, pokraj njega, oko njega ... Sad dobiva i bicikl za 3. rođendan, pa mi treba nešto brzo na nogama da ga mogu uhvatiti. Inače, trčanje mi nije jača strana jer uvijek …prikaži još!
  • Default avatar -
    stipa007
    Ja trčim, vježbam, bavim se sportom, a moja zaručnica stalno o tome priča ali nikako da krene. Ove prekrasne tenisice bi ju 100% pokrenile.Pošaljite mi ih pa vam javim gdje je trčala...
  • Default avatar -
    byLeLo
    Reebok tenisice + moje dijete u kolicima za jogging = idealan spoj da krenem skidat kile!!! A i sigurna sam da me koljena ne bi toliko boljela u njima!!
  • Default avatar -
    matea1950
    Ja pošto sam sa Hvara, svaku večer obožavam trčati uz more, zato dok trčim volim slušati njegov šum. Moje tenisice za trčanje su mi se pokidale malo pa sam odlučila uzesti Walkamaxx starke za trčanje ali nije bilo broja tako …prikaži još!
  • Avatar medoKartonski
    medoKartonski
    Trčala bih uz bus u njima, s obzirom da konstantno kasnim na njega kad idem na posao i s posla ... A u njima imam i šansu da uhvatim taj bus i napokon pokažem zube tome vozaču koji me svaki …prikaži još!
  • Avatar ellasky
    ellasky
    i ako jako puno hodam i vozim bicikli ove godine sam krenila i na zumbu.Imam 31g i oduševljena sam,tako da bi moje tenisice nosila i na zumbu i na vožnju bicikla a i zatrčala bih se u njima.
  • Default avatar -
    vanjai
    Nisam baš neki sportski tip, ali vječito negdje TRČIM! Zato mislim da bi mi udobne , prave tenisice bile od velike pomoći, a možda me potaknu da napokon poćnem trčati i posvetim se malo više sebi. Tenisice su u svakom slučaju cool!!
  • Default avatar -
    rubycairo
    Osjećam potpunu slobodu kad... Trčim s noćnim sjenama i sa prvom jutarnjom svjetlošću...Trčim s kišom i pod vrelinom sunca...Trčim dok ne zaplačem, dok ne posrnem, dok ne pomislim kako ne mogu ni koraka dalje... I tada nastavljam. Zato što sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    anicic
    u ovim tenisicama trčim više!
  • Default avatar -
    anar87
    Obzirom na ubrzani način života, svi mi svaki dan trčimo na posao, s posla, po djecu, na fax, samo neki imaju prikladnu obuću za svakodnevno trčanje, a neki ne. Pošto radim u uredu moram biti dotjerana, pa su na mojim …prikaži još!
  • Default avatar -
    vhunjet
    Osijek ima predivna mjesta za rekreaciju, no od svih ja bih odabrala trčanje po tzv. bentu uz rijeku Dravu, gdje nema automobila u blizini, samo cvrkut ptica, priroda, i uživanje....
  • Default avatar -
    Nerica24
    Obožavam trčanje i mogu reći da sam prilično dobra u tome,hehe Nažalost, nedavno sam uganula gležanj upravo dijelom i zbog potrošenih tenisica (stare otprilike desetljeće, zaista!) i krajnje je vrijeme da dodju neke nove:) pa eto,nadam se da ćete opskrbiti …prikaži još!
  • Default avatar -
    priscapac
    pokretna traka je moje trkalište-nadam se da se te nove prelijepe Reebokice nebi uvrijedile što ih nebi mogla izvoditi u parkove, šume, polja...
  • Default avatar -
    sabinaf
    Nezaposlena, šesnaestogodišnji pubertetlija i šestogodišnja hiperaktivka,suprug invalid.....doslovce 24 sata u pokretu , bilo bi to pravo osvježenje za moje nožice :))
  • Default avatar -
    Lumigo
    Zamišljam da se, dok oblačim svoje nove Reebokice, oko mene sve pretvara u bijelo...da to je Raj...konačno Raj na nogama...trčim tako po Raju, skačem sa oblaka na oblak i zaustavi me Anđeo i kaže: Oprosti, ali to su moje tenisice, …prikaži još!
  • Default avatar -
    dani0678
    Dijete kaže da ne želi da mu mama ostari i da uvijek ostane mlada, pa je jedini način da se počne baviti sportom, žašto onda ne početi sa trčanjem uz kvalitetnu obuću. Sreća, zdravlje i udobnost!!!
  • Default avatar -
    tvin
    Kada sam jednom trčala pala sam i razbila koljeno i ruke. Mislim da mi trebaju prave tensice pa da mogu normalno trčati na traci u teretani i parkom. A pošto se uskoro udajem ne smijem se ponovno razbiti :)
  • Default avatar -
    malakrava94
    pa oduvijek mi je san trčati u raju,zapravo uz zalazak sunca pokraj moje obiteljske kuće u Crnoj Gori...pošto mi roditelji vole planinariti,i to im je dio posla,ja sam naprosto ponekad osuđena ići s njima i to mi je dobro osim …prikaži još!
  • Default avatar -
    fanicapara
    Trčala bih do posla,s posla pa neka svi vide da imam nove Reebokice!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.