Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    zelenica
    Trčala bih...a možda i ne. Možda bih samo šetala, sjedila...ili digla noge na stol, pila čaj i gledala ih. Reebok tenisice za svaku priliku.
  • Avatar ciklaZdravlja
    ciklaZdravlja
    Trčala bih do zime, da izbjegnem ljetne vrućine, trčala bih do planina, jer me nije strah visina, trčala bih do zemalja stranih, do velikih djela, a ljudi malih. Do zime dvije-tri rute me dijele, uz volju i zamisljene pahulje bijele, …prikaži još!
  • Default avatar -
    layla2306
    Hmm...gdje bih trčala pa bolje pitanje gdje ne bih, ali ako moram biti konkretna postoji šuma u blizini moje kuće sa stazom za trkače. Imam zaigranog psa koji obožava trčati, a ja nemam tenisice za trčanje pa bi mi dobro …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ljubica1233
    Kao zaposlena majka, otrčala bih do svetišta, pomolila se za mir u svijetu, popila kavu, pustila hit pjesmu "Vozačka dozvola" jer će mi noge otpast pa ću stopirat.
  • Default avatar -
    estrella50
    Trčala bih gdje me nose moje nove Reebok tenisice :)
  • Default avatar -
    niccole
    Trčati zadatak nije lak Pa Reebok tenisice treba svak Tko želi postati fit I u njima biti hit Trčala bi po danu, mraku Da kilu otopim svaku Prepreke s njima nema Pa se trči bez problema Po livadama, pašnjacima i …prikaži još!
  • Default avatar -
    bojce
    DO NEBA I NAZAD :)
  • Default avatar -
    D0055
    Draga kravice...u novim Reebok tenisicama ne bi samo trčala, već bi sa njima uživala u mnogo drugih aktivnosti u kojima uživam dok ih radim, fitness, hodanje, biciklizam...obožavam se probuditi rano ujutro, napraviti svoju standardnu rutu po prekrasnoj Baranji, uživati u …prikaži još!
  • Default avatar -
    livadicaaa55
    HJAOOOOJ paa presavrsene suu, kao i vasa stranica :))) Ali naravno, ja nemam uvjeta za kupit ikada takve tenisice, a i od svih ovih silnih komentara ne vjerujem da ce pripasti bas meni. A ako bi kojim slučajem pripale, ja …prikaži još!
  • Default avatar -
    farbibarbi
    SPORTAŠ NEKI I NISAM BAŠ NE TRČIM BAŠ RADO SAMO DA ZNAŠ! ALI S REEBOK TENESICAMA TRČALA BIH SVUDA I ČINILA RAZNA ČUDA JER JA ZA TO IMAM MUDA!! TRČALA BI PO LIVADI PO MORU I PO SEMAFORU A AKO …prikaži još!
  • Avatar ninja_tinja
    ninja_tinja
    volim trčanje, sportski sam tip.. htjela bih te tenisice jer si ih nemogu priuštiti
  • Default avatar -
    dorrina
    čestitke dobitnici, nadam se da će puno trčati :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.