Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    tarantula
    Trčala bih kroz svoj svijet o kojemu maštam svaku noć.Bilo bi to mjesto puno zelenila,cvijeća,osmjeha i sreće.Mjesto koje samo Ja i moje tenisice možemo dosegnuti i u njemu uživati.Moje noge koje u njima mogu dosegnuti nirvanu,opuštenost i lijep izgled a …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mistic
    U ovim SUPER Reebok tenisicama svakodnevno bih trčala za svoje dvoje dječice(još par mjeseci troje)! Priznajem oni su mi najbolji fitnes trener i stalno me održavaju u top formi,iako je ponekad taj trening vrlo naporan udobna obuća mi olakšava cijelodnevno …prikaži još!
  • Default avatar -
    daelina
    pa dragi moji "zdrava krava" prijatelji, sa ovakvim posebnim tenisicama bi prvenstveno trcala cik cak :) ravno. na lijevo. na desno. ukrug. i naravno ostvarila bi svoj cilj, onih pet posljednjih kilica bi nestalo... a sljedece u planu "the sky's the limit"...xoxo
  • Default avatar -
    zea222
    Kroz grad! I trčala bi na rukama, tako da se tenisice što bolje vide!
  • Default avatar -
    tince
    S ovim tenisicama trčala bih svugdje jer uvijek negdje kasnim, u njima bih trčala na predavanje, na dogovor, kod frizera...
  • Default avatar -
    Deleted user
    Kći mi je atletičarka, tako da bih sigurno njoj otrčala sa riječima "konačno je stigao i mamin red za nove patike". Bila bih u tom trenutku sigurno zahvalna što ona ima 2 broja veću nogu od mene i patike bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    jrich
    Trčala bih zajedno sa dečkom prema boljem, svijetlijem, zdravijem i uspiješnijem sutra!
  • Default avatar -
    carolovb
    Dragi Moji, ove tenisice izgledaju fenomenalno! U njima možete gdje god poželite! Moje najdraže trase za trčanje su uz našu rijeku Savu, nasip i prekrasni Bundek!Već duže maštam o ovakvoj boji tenisica, i tražila sam ih prošli tjedan,.... ali bezuspješno! …prikaži još!
  • Default avatar -
    Pipiana1995
    U ovim odličnim tenisicama trčala bih subotom uz svoju brdovitu i strmu ulicu do samog vrha s kojeg se pruža prekrasan pogled na moj grad Brod i pruža prilika za uživanje u neotkrivenoj predivnoj prirodi. Velike šume i obližnji izvor …prikaži još!
  • Default avatar -
    marijadimec
    znaci ovako...nemogu vam pisat gdje trcim jer to ne spada u moje aktivnosti... XD zapravo sam ovdje da osvojim tenisice za frendicu Mateju koja je luda za vjezbanjem u svakom smislu te rijeci...i mogu vam pisat gdje ona trci...nasip i …prikaži još!
  • Default avatar -
    maljevacdjurdja
    Nisam fan trčanja ali život mi se sveo u zadnje vrijeme na trčanje!Ne žalim se.Trčim i obavljam što moram.Auto više nemam zahvaljujući švicarcima pa i moje nogice dobro dođu.Pitate se sigurno gdje toliko jurim.Pitam se i ja ponekad.Kad se izgubim …prikaži još!
  • Default avatar -
    maljevacdjurdja
    Nisam fan trčanja ali život mi se sveo u zadnje vrijeme na trčanje!Ne žalim se.Trčim i obavljam što moram.Auto više nemam zahvaljujući švicarcima pa i moje nogice dobro dođu.Pitate se sigurno gdje toliko jurim.Pitam se i ja ponekad.Kad se izgubim …prikaži još!
  • Avatar sofija2
    sofija2
    ...gdje bih trčala? Trčim svaki dan, od jutra, do mraka za svojim sinovima :-). Po trgovini, na putu do kuće, parkovima koje moramo svaki dan obilaziti, ma nema gdje ne trčim. Suprug i sinovi stalno vježbaju, vrijeme je da se …prikaži još!
  • Default avatar -
    Zeleno_je_in
    U ovim lijepim tenisicama trcala bih gdje god stignem....Pokazivala bi ih sto je vise moguce! Bile bi neizostavan komad za posao i natrag, a u slobodno vrijeme furale bi me zabavnijim sportskim stazama ;-)
  • Default avatar -
    alijja
    Možda bi u njima moje noge izdržale utrke sa šestogodišnjim unukom!
  • Default avatar -
    kett87
    Nemam pojma gdje bih trčala! Kad imaš udobne tenisice u kojima doista voliš trčati onda je svejedno kuda trčiš, samo se prepustiš i uživaš!
  • Default avatar -
    LuMa17
    Inače sam sportski tip, uživam u vježbanju, istezanju, pilatesu, a najviše u trčanju, ali u zadnje vrijeme zdravlje me ne služi baš, pa sam morala odustati od trčanja. Trčim i kad mi je dosadno, a zato što to i volim, …prikaži još!
  • Default avatar -
    BijouOfca
    Sa svojim novim Reebokicama trčala bih svakodnevno po 6km od kuce do skele,rutom kojom inače redovito bicikliram kroz prekrasna zelena polja i pritom udišem svjež zrak.Poslužile bi Reebokice i za sprint do faksa,da mi tmurnu jesen učine toplom i moju malenkost sretnom.
  • Default avatar -
    laban
    Trčala bi dragom u zagrljaj kada se vrati sa broda :))
  • Default avatar -
    bgt543waq
    Jednostavno bih se prepustila :). To su ipak Reebokice. One znaju sto je dobro. Vjerujem da bi me odvele na mnoga zanimljiva mjesta.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.