Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    yamy
    Trčala bih preko sedam mora, sedam gora i sedam planina. A natrag bih išla poput najjačeg vjetra brzina :)
  • Default avatar -
    Jandre
    Ovo je zasigurno najbolja inovacija na tržištu i dakako da bih ih rado isprobala..ovo čudo mi treba podhitno da se mogu od zore do mraka špancirat na Špancirfestu,a da mi noge ostanu noge(a ne balvani koje treba vući za sobom ) ..
  • Default avatar -
    kiki50
    U svim godišnjim dobima i u svim vremenskim prilikama trčala bi na različita zanimljiva mjesta gdje bi me odvele. Čak bi trčala po uzbrdicama ( što inače ne jer mi je to preteško haha malo sam lijena)jer u reebokicama to …prikaži još!
  • Default avatar -
    arteperbag
    nove tenisice, bolji trening pa onda bolji rezultati ;)
  • Default avatar -
    mia478
    Trčala bih malo lijevo, trčala bih malo desno U mojim novim Reebokicama ne bi mi bilo tijesno. Trčala bih ranom zorom, trčala bih sve do mraka jer trčati u Reebokicama nije tlaka. Trčala bih preko mora, 7 gora i planina …prikaži još!
  • Default avatar -
    Laurus
    Moje zanimanje je poštarica, a moji susjedi su veliki ljubitelji pasa; a psi nikako ne vole poštare:(. Kad bih imala nove Reebokice ne bi imali nikakve šanse protiv mene!
  • Avatar divljakupina
    divljakupina
    tenisica nemam,a trcat se spremam. mislim si kakva steta,jer uz trcanje na umu je dijeta. ali od toga nema nista ,ako kvalitena tenisica na nogi neblista, ali opet mislim si kako bilo bi lijepo dotčati do cilja pa da uz …prikaži još!
  • Default avatar -
    ninica8
    i u snu bi trčala :)
  • Default avatar -
    anitastivicic
    S ovim tenisicama bih otrčala do Moskve da upoznam Dimu Bilana - svog najdražeg pjevača. :) :$ <3
  • Avatar pag
    pag
    Zdrava Kravica,mislim da bi tek počela počela trčati,pošto ja ne trčim ;)
  • Avatar Majica
    Majica
    Pitajte me radije...a gdje ne bih?!? Trčala bih po cesti, po travi, po planinama i po dolinama. Trčala bih po gradu, po parku, po plažama i obalama rijeka. Trčala bih na stadionu, po nogometnom igralištu, po košarkaškom parketu i po …prikaži još!
  • Default avatar -
    paulina_p
    trčala bih ja uređenim i neuređenim stazama, izvela bi visoki skip i to bi bio moj hit :)
  • Default avatar -
    IVKKA
    Trčala bi za dečkom koji me ne primjećuje, a u ovim tenisicama sigurno ne bi ostala ne primjećena ;)
  • Default avatar -
    ANAJIRAM
    Model Reebok tenisica za trčanje napravljenih inovativnom ZigTech tehnologijom :)...pa to je san...s njima bih nakraj svijeta...trčala bih kao Forrest Gump, gdje god me noge i tenisice ponesu :).
  • Default avatar -
    milee
    Trčati? Kako se trči? na žalost to nisam nikad doživjela jel sam u invalidskim kolicima ali ove tenisice želim za svoju seku koja stalno "TRČI" oko mene i za mene. Ona ih zaslužuje :-)
  • Default avatar -
    mirta1307
    Kada bih dobila nove Reebok tenisice bila bih sigurna da ću stići izorganizirati vjenčanje na vrijeme. Trčala bih do restorana, fotografa, svećenika, cvječara, po vjenčanicu.... Dakle, imam li bolji razlog!? :-)
  • Default avatar -
    Sonyic
    Trčala bi oko kuće, po stepenicama, u kuhinji, u sobi, preko svih nagomilanih igračaka, da, trčala bi za svojim sinom koji mi ne da minutu mira...I ne bi mi bilo žao mojih reebok tenisica jer znam da svaka kvaliteta garanciju daje :)
  • Default avatar -
    Romana71
    Draga kravo, kako gdje bih trčala? Pa ne sjednem cijeli dan! Ostalo prometujem sa cipelicama upitne kvalitete a vježbam u tenisicama svog starijeg brata! Spasili bi mi noge a i ostale organe s obzirom da je sve vezano za stopalo! …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadic
    Pozdrav! Budući da sam u srednjim godinama, ali ne dam se još, imam problema sa kralježnicom zbog uredskog posla. Vježbam kad stignem, naravno.nedavno sam se valjda toliko isforsirala da sam dobila upalu Ahilove pete, naravno zbog loših tenisica i slabe …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivee1
    Još nisam ni hodala ni trčala u reebok tenisicama, stvarno bi bio red da počmem :D Trčala bi gdje me noge odnesu: na ispite, na posao, kući, za dečkima, od njih, na Mars, s Marsa ... :D Pozdrav!!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.