Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    vrba72
    Draga kravice, Trčala bih na posao, s posla, trčala bih u trgovinu kupiti potrebne namirnice, trčala bih na onoliko željenu kratku kavicu s frendicom, trčala bih poplčati račune..Hm, mislim da si i sama shvatila, ne bih trčala puno više nego …prikaži još!
  • Default avatar -
    MarijankaOs
    Budući da 8 mjeseci već ne trčim, a uskoro se spremam na pojačano trčanje uz moju Ritu koja uskoro dolazi na svijet, uz nove Reebok tenisice bi to bilo puno lakše :-)
  • Default avatar -
    sanja_ds
    Muuuu kravice moja...Ja bih u novim reebok tenisicama trcala na posao jer dj-ica stalno kasni ...fiiii juuuuuu bila bi brza nego ikad..
  • Default avatar -
    Zaklina30
    Kravice..smatram da bi savršeno mjesto bilo za trčanje Bundek ili srce Zagreba Maksimir. :)))
  • Default avatar -
    brane1705
    joj joj kravice tenisice su odlicne...bas mi trebaju za trcanje uz more s obzirom da sam iz Rijeke...obozavam sport, rekreaciju i sama sam promotor zdravog zivota s obzirom da sam certificirana za nekoliko fitness programa koje vodim :)
  • Default avatar -
    tenavrh
    Kravice moja od svoje 4 godine bavim se karateom i trčanje je ne samo dio mog sportskog treninga već i sastavni dio mog života. 90% svog vremena provodim u tenisicama i sam pogled na dizajn ovih reebokica dovodi do neodoljive …prikaži još!
  • Default avatar -
    commet
    Trebat će mi ovakve tenisice na dan vjenčanja, moram biti brza i okretna, neuhvatljiva... a tko zna, možda i zbrišem u ključnom trenutku :D ili ću kasniti pa ću morati žuriti :d
  • Default avatar -
    drgoga
    Tenisice Reebok poklanja Zdrava Krava,a ja sam jedna nesretna mama koja stalno žuri i juri...ove prekrasne Reebokice bile bi melem za mene ,svuda bi u njima trčala ,jako bi bila važna ,konačno imala bi za sebe vremena i stalno bi …prikaži još!
  • Avatar MJurcevic
    MJurcevic
    Kad bih imala Reebok tenisice bar, one i ja bile bi nerazdvojan par. Iako trčim tek godinu dana, postala sam atletičarka prava. I nemojte, molim vas, nikome reći, ali želja mi je biti trkač još veći. Plan mi je istrčati …prikaži još!
  • Default avatar -
    Katthy
    Budući da sam vas tek sada počela pratiti i uključivati se,definitivno počinjem sa većinom vašir savijeta,vrijedi probati isto tako počela bih sa topljenjem viška kilograma,vježbanje,.. a iskreno i tenisice bi meni i kćeri jako dobro došle,usput uštedimo vrijeme,novac i budući …prikaži još!
  • Default avatar -
    ripi
    Trčala bih ja svakoga dana, Pa makar i sama. U tenisicama novim, Po kamenju i betonu, Ulicama moga grada Svakoga dana. Bilo kud da idem sama ne bih bila Jer imala bih uza sebe Reebokova krila!
  • Default avatar -
    marina1990
    Želim osvojiti nove tenisice, zato jer sam već godinama vrijedna i trćim svakog dana. Moje tenisice su već dotrajale i stare, a ja nemam love da si nove kupim. Vjerujte mi, ako dođu u moje vlasništvo, doći će u najbolje ruke :)
  • Default avatar -
    Irena32
    Jel bi moja stopala bila jako zahvalna!
  • Default avatar -
    micuga
    Danima smišljam kreativne razloge koje bih Vam napisala. Svih dana maštam kako bih bila sretna kad bi Zigice pripale baš meni i kako bi bilo lijepo obuvati ih prvi put, uključiti GPS, pokrenuti RunKeeper i krenuti mojom svakodnevnom rutom u …prikaži još!
  • Default avatar -
    GogoVz
    Ja neću trčati (barem ne u ovim tenisicama) jer ih želim pokloniti svojoj budućoj ženi (sadašnjoj curi) jer dotična žarko želi biti što laganija tako da ju mogu prenijeti preko kućnog praga, a trčanje joj je najomiljenija aktivnost. Prema tome, …prikaži još!
  • Default avatar -
    papagena5
    Mišići stopala Uglavnom djeluju kao aktivne sveze svodova stopala.Bez obzira na svakodnevno hodanje i kretanje, preporučuje se redovito vježbanje i jačanje mišića nogu kako ne bi došlo do hipotrofije, tj. pretjerana opuštanja zbog neaktivnog načina života i prekomjerna sjedenja. Jačanjem …prikaži još!
  • Default avatar -
    Leon1995
    Buduci da nisam nesto ljep i pri novcu ove Reebokice bi mi super dosle kod pokusaja hvatanja zena.Jer sam negdje nacuo da ne pali lijep vec uporan.Te tenisice su mi mozda jedina sansa da nadem ljubav zivota.Pomozite usamljenom djecaku.
  • Default avatar -
    papagena5
    Trčala bih po pješčanoj plaži u Ninu.Statue gusara bi me promatrale svako jutro i pitale se -što to ova žena nosi na nogama?Da se odmorim-sjela bih na kovčeg s blagom ili u stolicu sastavljenu od kostura.Ispod suncobrana od bambusa,istezala bih …prikaži još!
  • Default avatar -
    stankica
    Trčala bih sve do duge Trčala bih do mjesta na kojem nema tuge. Kao Dorothy želim stići na mjesto gdje nema problema I umjesto sa tornadom dotrčati u ovim tenisicama želim,tu nema dilema. I biti ću konačno sretna Jer u …prikaži još!
  • Default avatar -
    anjakrunic91
    Trčala bih preko rijeka, preko brda , preko potoka i polja, I tako dok god me volja. U pravim tenisicama sve je lako, i s njima to može svatko. Sve bi zapreke pretjecala i kondiciju stjecala. Idemo svi življe za …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.