Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Josipa_K
    Josipa_K
    Već dugo planiram početi trčati ali nikako...ili nemam s kim, ili nemam volje...ma samo pronalazim glupe razloge zašto ne trčati. Možda bi mi ove tenisice bile poticaj. S njima bi trčala po školskom igralištu u svom selu koje ima stazu …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sirninadomjestak
    Draga Zdravakravo, već se gotovo cijelu godinu redovito bavim tjelovježbom i trčanjem. Moram priznati kako je ispočetka bilo užasno teško, no polako sam se privikla i sada uživam u tome. No, otkako sam počela trčati po savskom nasipu, uočila sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    BOOO
    U ovim predivnim patikama bižala bi glavom bez obzira....dok me noge nose....što dalje od ove šugave neimaštine i života u kojem se tareš ka pas,a nemaš ni za kruv.
  • Avatar tamaruska
    tamaruska
    Ma napokon bih ostvarila onaj dječji san i poput teta iz Baywatcha trčala po prepunoj plaži ljudi, bez obzira na kamenčiće, valove ili razne "nagazne mine" koje ljudi ostavljaju po plaži! I onda bih spasila svog princa na bijelom konju …prikaži još!
  • Default avatar -
    bekyca
    U ovim novim prekrasnim tenisicama bih trčala svuda gdje me noge nose sa svojom djevojčicom
  • Default avatar -
    sunci_st
    Vec se pripremam za staze na Znjanu (beton-zemlja-sljunak) te Marjanu (beton-zemlja-izbjegavanje raznih pasmina ovecih kucnih ljubimaca)... Naglasak na koristenost....Nece sjediti na stalazi.
  • Default avatar -
    NatalijaPajic
    Idealne za početak mog trčanja po Starom gradu Dubovcu :)
  • Default avatar -
    lea1801
    Na ljetovanju frendica i ja otišle smo na Pašman u želji da vidimo samostan na vrhu brda. Na putu smo krivo skrenule i potpuno nepripremljene za takvu vrstu avanture, u japankama 2h vrludale po brdima sve dok nismo izbile u …prikaži još!
  • Default avatar -
    vrba13
    Trćao bih shoping centrom za svpjom dječicom tako da supruga može mirno obaviti shoping
  • Default avatar -
    nikolinaudiljak
    E moja Kravice! svakog jutra rano ustajem i nakon što razvezem djecu u školu i vrtić(fala bogu Na ljetu )odlazim na svoje radno mjesto.Kako je ono iznimno zahtjevno,stresno potrebna mi je potpuna spremnost i fizička izdržljivost.kako po 9 sati ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    qualis
    e draga moja s obzirom da mi je život pun putovanja kao i sa svim tenkicama tako bi i sa ovima trčala bi po cijelom svijetu
  • Default avatar -
    nikita_
    u parku, kada bi zgodni momak protrčao kraj mene, trčala bih za njim da ga sustignem i nastavim trčati s njim :D hahaha, dodatna motivacija ;)
  • Default avatar -
    catty
    osim standardnih tura trčanja usudila bih se prijaviti i na svemirski maraton...sudeći po inovativnom dizajnu mislim da bi me dobro poslužile na zemljanoj podlozi na mjesecu ili marsu! :)
  • Avatar Larka
    Larka
    Ujutro iz Zagreba u Crikvenicu na kupanac. Znam da su vrućine, ali zato i rekoh UJUTRO.
  • Avatar zvonica
    zvonica
    da dobim ove tenisice nastavila bi trčati po Zagorju, do Oro-Gora (najbolja pizza u Zagorju) i doma da potrošim dobivene kalorije i rastrčavala bi svog psa po šumi. :D
  • Default avatar -
    djurdjicavk
    Kraj zlatnih polja suncokreta u našoj predivnoj Slavonskoj ravnici :))
  • Default avatar -
    mrva23
    Trčati volim ja,svako jutro 10 km me čeka, da budem zdrava kao ZDRAVA KRAVA. Jutrima muku mučim s starim tenisicama jer im je "rok trajanja",istekao,rupa na rupi,svaki kamenčić osjetim ja. Žuljeve imam al ne predajem se,jer zdrava želim biti. pod …prikaži još!
  • Default avatar -
    kima2324
    trčala bi gdje god mi kažete,dotrčala bi do vas sa starim patikama po nove.
  • Default avatar -
    jur_petra
    Nove Reebok patike za trčanje bi mi taman došle kao inspiracija za svakodnevno trčanje... već se pokušavam natjerati da otrčim koji kilometar pola godine. Da ih dobijem trčala bih gdje god bi me one odnile jer bi tada cijeli svijet …prikaži još!
  • Default avatar -
    orhi
    ŽIVIM BLIZU SOLARISA GDJE IMA PREKASNO UREĐENA ŠETNICA ZATO SU MI POTREBNE REEBEKA PATIKE :U NJIMA BI LETJELA KAO LASTA JER SU UDOBNE I LAGANE.S NJIMA BI STIGLA U RAJ NA ZEMLJI TO JE SOLARIS:BROJ 39-SIVE
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.