Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ivinaj
    Trčala bi uz krajnji rub EU ... uz Dunav u istočnoj Slavoniji :P
  • Default avatar -
    Softly
    Trčala bih u svom gradiću na stazi uz rijeku, s pogledom na kravice koje pasu uz nasip. Reebokice bi bile presretne!
  • Default avatar -
    gushterica
    U novim zigicama trcala bih po moru i preletjela na svaku goru, uz Reebok granice ne postoje.
  • Default avatar -
    Lella_05
    Bilo bi ih lijepo imati i ugodno za obuti za brzi hod oko Jaruna, i za ranojutarnje maženje pluća svježim, mirisnim morskim zrakom od Čigrađe, preko Podraduča i Slanice do Podvrška,i za trčkaranje vikendom po zagrabačkoj gori, i kad te …prikaži još!
  • Default avatar -
    kkuhaca
    Trčala bih cik cak gradskim ulicama, veselila se zavidnim osmijesima i prestizala rolerice koje misle da su brze kulerice.
  • Avatar Kiki44
    Kiki44
    Pijem ja tako svaki dan med i cimet,uvjerena,krenut će dekagrami dolje,a nekako teškom mukom probavam ne večerat pa samo tuci po voću...ali...džabe muka,džabe sve dok na noge ne obujem tenisice pa kroz ravno polje moje lijepe Slavonije,miris trave oko mene,već …prikaži još!
  • Default avatar -
    vitabranka
    vitabranka Vjerujem da bi me ove tenisici "prisilile" na brzo hodanje po novoj Velikogočkoj stazi za pješake uz zabilaznici i pomoglo mi da skinem koji kg.jer jogurt sa muslima svako jutro nije pomogao, a "čarobnu juhu više nemogu smisliti...jedino još …prikaži još!
  • Avatar itonkovi
    itonkovi
    Bilo kuda, s reebokicama svuda! :D
  • Default avatar -
    mala_i
    Reebokice bih koristila za trčanje Savskim nasipom u mojim pokušajima da izlječim bolesno koljeno. Prave reebok tene trebaju mi da me nose i ubrzaju dok se borim sa gužvom, biciklistima, šetačima i ljubićima na nasipu.
  • Default avatar -
    danicaa
    SPORTSKA OPREMA I REEBOKICE OVE! IDEALNA KOMBINACIJA I PUT POD NOGE! ODLAZAK NA NOVE STAZE ME ZOVEEEEEEEEEEEEEE
  • Default avatar -
    vvodka
    S ovim prekrasnim REEBOK tenisicama bi trčala slobodna i nesputana od svih. Već osjćam kako zrak šišti dok trčim k cilju - boljem sutra!!
  • Default avatar -
    lanaaaaaaa
    Uz reeboksice bi mi život postao lakši.Trčala bih svaki dan uz Dravu i udisala svježi zrak... Trčanjem bih bila u super formi, a bile bi mi i glavna stvar u koferu za more. :) ***REEBOK TENISICE NAJBOLJE ZA SVE PROBLEME!!!***
  • Default avatar -
    ivonaram
    gledam i gledam,ali 25.06. sam slomila nogu. bilo bi lijepo imati ih na ormaru i kao poticaj za nekih 2-3 mj. nakon terapije lagano krenuti put Maksimira, ja i moj pas.....
  • Default avatar -
    FAZANA
    Trebale bi mi od jeseni kad zavrsi turisticka sezona za trcati po Istri traziti radno mjesto za zaraditi za 2 istarska studenta u Zagrebu.
  • Default avatar -
    Marina10
    trčala bi do kraja ulice, pa zig zag do centra, zatim do Šečeranskog jezera i onda bi zvala muža da dođe po mene autom, jer uopće nisam u formi. Nadam se da bi mi ovaj model tenisica olakšao trčanje. I …prikaži još!
  • Default avatar -
    romanavaljak
    Uz moj casual styling reebokice bi mi "savršeno" pristajale i uvjerena sam da bi bila putujuća savršena reklama "trčeći" do posla iz jednog kraja Zagreba na drugi kraj,(što ispada da više trčim nego što se vozim zet-om),trgovine,tržnice,škole jer ispada da …prikaži još!
  • Avatar DanijelaVukov
    DanijelaVukov
    Hehe...dobro pitanje...uz djecu imam malo vremena, tako da mogu reći tamo gdje stignem :-D
  • Default avatar -
    matulji
    trčala bi na posao, od matulja do opatije po lungo mare pa do lovrana i natrag da ušparam za benzin i kupim djetetu šta mu treba za školu :)
  • Default avatar -
    dinabosnj24
    koristila bi ih na novom otvorenom srednjoškolskom igralištu u Osijeku,ili do osječkog zoološkog vrta
  • Avatar balalayka
    balalayka
    Možda bih uspjela stići svoju pamet, Reebok tenisice su mi zadnja prilika za to ;)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.