Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Neda3kids
    Od kuće do posla, od posla do kuće, ponekad u krug, ponekad samo ravno, ponekad nizbrdo, cesce uzbrdo... od starta do cilja - uvijek.
  • Default avatar -
    brankaz
    S Reebok tenisicama bi trčala kroz ratarsku šumu u Križevcima, i bilo kuda s reebokicama svuda.
  • Default avatar -
    afrikapaprika
    Krenula bih polako, da ih ne šokiram, svaki bih dan povećavala broj prijeđenih metara. Malo po malo mislim da bih im prvo pokazala Savski nasip, onda bi razgledale Jarunsko jezero, malo bi se zadržale i na jutarnjoj kavi...obećavam sa mnom …prikaži još!
  • Default avatar -
    lidac123
    U ovim tenisicama trčala bih gore-dolje i odmah bila bolje volje. Da mi savršeno izgledaju noge-tu je trendi nijansa crvene boje. Na špici u gradu trčala bih cik-cak jer najbolji je Reebok znak. Zato Vas molim da uvažite pjesmicu moju …prikaži još!
  • Default avatar -
    luj176
    uh...ajmo biti iskreni...osim za tramvajem ja uopče ne trčim.....al samu sebe stavila bih na kušnju da počnem, osvojim li ove tenisice....mora se priznati da plac-starke koje jedino i posjedujem i nisu neka sreča (osim za kako rekoh,trk za tramvajem)...molim,iskušajte me
  • Default avatar -
    NataGubac
    Kao trudnica, prvo gdje bih potčala sa ovim tenisicama bilo bi rodilište i to uskoro. Ne volim dizala, a rodilište Vinkovačke bolinice je na 2. katu. E ako ove tenisice ne bi bile dovoljno brze, da stignu prije nego sto …prikaži još!
  • Default avatar -
    betica
    JA BIH SA OVIM REEBOKICAMA TRČALA DO TAMO GDJE TREBAM TRČATI. POŠTO BI MI TO BILE JEDINE NOVE TENISICE KOJE IMAM ,HVALA BOGU NOSILA BIH IH SVUGDJE GDJE BIH IŠLA. NA REKREACIJU,PAZAR, PO GRADU ,NOSILA BIH IH I NA VIKENDICU …prikaži još!
  • Default avatar -
    ella_19
    Oooo mislim da bi one odlično stajale na mojim nogicama,pogotovo sada kad zbog zdrastvenih problema moram uključiti puno rekreacije!!!Iskreno ljubitelj trčanja nisam,ali dok me moj živahan peso počne vuć,olakšale bi mi šetnju ( to nam je neka vrlo brza i …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivka_pivka
    dobre tene su tu da se odmah krene
  • Default avatar -
    MiraPeric
    ''Odlazak je najteza stvar na svijetu – dok ne odes. A kad odes, onda to postane najlaksa stvar ikad.'' – John Green. Mislim da trebam osvojiti ove tenisice jer ce mi one pomoci da izbjegnem labirint svakodnevice te da, kada …prikaži još!
  • Default avatar -
    rukometasica99
    Reebok tenisice pomogle bi mi u svakodnevnom bježanju od napaslih đukela :D
  • Avatar pantaa
    pantaa
    Sa svojim novim Reebokicama trčala bih sa svojim dragim, bilo kuda, makar i na kraj svijeta. Mi volimo trčati pa nam zato niti jedne tenisice ne izdrže dugo, ali ove bi sigurno izdržale naš 'put oko svijeta'. :)
  • Avatar sententia
    sententia
    Nedavno sam počela veliku borbu sa velikim kilogramima. Teško je ali ne posustajem. Ovaj put imam jednu "malu" motivaciju - curicu od 15 mjeseci koja jako voli trčati po parkovima, travnjacima, trgovima. A ja sam mama koja sa svojih 120 …prikaži još!
  • Default avatar -
    zabarka
    Draga moja kravice! Pošto sam nedavno odlučila sa prijateljima organizirati mali maraton,povodom smrti dragog nam prijatelja na njegov rođendan,naša ruta je duga 30 kilometara do mjesta gdje smo stalno išli svi zajedno sa biciklima na piknike.Nije jednako bez njega ali …prikaži još!
  • Default avatar -
    cuco
    Trčala bih na vlak,da ne zakasnim na fakultet.Kad bih stigla na njega opet bih trčala da ne zakasnim na predavanje ili ispit.Kad bih trčeći došla do diplome,trčala bih na poštu predati molbe za posao.Ako bi me tko pozvao na razgovor …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lift
    Prije tri dana po nesnosnoj vrućini zaglavila sam se u liftu vrlo kratko i nije bilo ni malo slatko. Od tada lif zaobilazim u velikom luk i po stepenicama do petog kata pješice po nekoliko puta pravim rutu. Ako uz …prikaži još!
  • Default avatar -
    anerol
    Bezgranična sloboda koju osjećam kad trčim ima granicu samo u lošim patikama, stoga daj nove Reebokice!
  • Default avatar -
    Pia5
    Neovisno je li tematika fitnessa, zdravlja, wellnessa ili čega drugoga, redovito trčim doma s posla, s faksa, s kupanja, gdje god se nađem kako bi redovito pratila nove članke Zdrave krave. Pa budući da sve dosadašnje tenisice nisu izdržale tu …prikaži još!
  • Avatar koka_mala
    koka_mala
    trčala bih s novim Reebok patikama baki do dućana , do teretane i u teretani na track-u , do bazena i uglavnom bi mi bila bitna nevjerojatna udobnost i ergonomičnost ..
  • Avatar suncica_negra
    suncica_negra
    Trčala bih u ovim zgodnim tenisicama svukud kud treba i ne treba...probala bih trčati po vodi jer sam ove godine naučila KONAČNO plivati pa mi je hodanje po vodi iduća "misija" :-)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.