Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    dadek2
    Budući da na poslu sjedim ponekad i više od 8 sati, to se negativno odražava i na moju kilažu, kao i na cjelokupno zdravlje. Iz čista mira me počne boljeti glava, vrat i donji dio kralježnice, a o problemima s …prikaži još!
  • Default avatar -
    dpetir
    U Reebok tenisicama trčat ću gdje želim, Život je lijep, baš se veselim!
  • Avatar Elisabeth
    Elisabeth
    Definitivni izbor je planinsko trčanje planinskim stazama na obroncima masiva Biokova i Dinare gdje se sljubljuju mediteranska i kontinentalna klima dok uživam u prirodi i izazovu za dušu i tijelo.
  • Avatar tkdgirl123
    tkdgirl123
    Treniram taekwondio već 7,5 godina,a moje stare tenisice su se skoro pa rasple,nove tenisice bi mi itekako dobro došle.Sad krecu pripreme za novu sezonu,pa bi trcala do šume i nazad (10-ak kilometara),te na pripremama do Papuka.. Naravno,najbolje bi se pripremila …prikaži još!
  • Avatar rozi55
    rozi55
    Trčala bih po Lungomare šetnici u Opatiji. Mršavljenje plus reklama Reeboku ;))
  • Default avatar -
    Glorija86
    Ja cu biti "Zdrava Krava" koja ce trcati po pasnjacima u novim Reebok tenisicama, da mi se papci ne potrose :D
  • Default avatar -
    passenger979
    Svojim bi novim tenisicama trčala osamljenim cestama po svojoj Slavoniji, gdje se svakoga jutra može sresti sve više mladih djevojaka željnih promjena u svome životu. Mislim da se to svakako isplati. :)
  • Default avatar -
    Tonica13
    U novim tenisicama bi vikendom za rekreaciju trčala po nasipu, a od ponedjeljka do petka na bus i u školu. Možda koji put dođem i na vrijeme! ;)
  • Default avatar -
    thomary
    Trčala bih na stazi u Kušlanovoj. Ništa specijalno kreativan odgovor, ali za mene jako važno jer sam se krenula rekreirati nakon dugo, dugo vremena!
  • Default avatar -
    LALALA00
    Trčala bih za dečkom i psom, jer su brži od mene, ukoliko bih dobila tenisice onda bi oni zamnom trčali :D
  • Default avatar -
    CHOKOMAS
    Budući da sam zaposlena u državnoj službi koja zahtijeva triput tjedno trčanje radi održavanja tjelesne spreme, a trpim bolove u gležnjevima i koljenima koje je "nagrizao zub vremena", moja bi stopala neizmjerno uživala u blagodatima novih tenisica.
  • Default avatar -
    M_Skvorcevic
    Trčala bih u novim Reebok tenisicama do bakinog stana pošto joj je stigla mirovina.
  • Default avatar -
    danijela26
    Imam tri male curice,koje su jako aktivne...trči za njima,dodaj ovo,napravi ono...A i posao u trgovini zahtjeva stalno trčanje,ili u najmanju ruku brzo hodanje...trči napuni police,trči u skladište,brzo donesi nešto iz hladnjače,aj na brzaka pokaži nekome gdje stoji nešto...tako da ima …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdenkaa3
    E,e, pa nisam ja te sreće! Nove Reebok tenisice! Sanjam! Ali sanjati se može. Pa ovako... da dobijem nove Reebok tenisice,(malo sam punašna, he, he),svaki dan bih šetala, a kako bi mi to pomoglo i u mršavljenju, nadam se da …prikaži još!
  • Default avatar -
    gojuric
    Moja dva dječaka i od nedavno naša mala djevojčica redovno me treniraju od jutra do mraka.Što se trčanja i općenito kretanja tiče....reklo bi se samo nam je nebo granica, ima nas svugdje.Moja mala ekipa je mirna što se njihovih tenisica …prikaži još!
  • Default avatar -
    ananasikivi
    Trčim bosa,roditelji prijete i baka kaže: Obuj se, dijete! Dragi moji,nista nemam al zato Reebokice vec dugo vrebam. S njima bih trčala, ma obišla planetu jer one su tenisice najbolje na svijetu!!!!!!
  • Default avatar -
    Luckycharm
    Trčala bih na igralištu s betonskom trkaćom stazom od koje me inače bole gležnjevi, i to pjevajući: „Zigice“ furam da bar pet-šest kilometara izguram Nosim ih svuda trčeći i skačući pomalo Najviše na trkaćoj stazi, sretna kao dijete malo Dok …prikaži još!
  • Default avatar -
    gabro
    Moj muž redovito trči na Marjanu, vozi bicikl itd. Ja nisam baš u njegovom rangu,vježbam povremeno kući. Ali kako bih ja samo njega nadmašila u ovim novim tenisicama, ne bi mi bio ni do koljena! A i onih par kila …prikaži još!
  • Default avatar -
    Stribor
    Svakodnevno trcanje za sinovima u starim tenisicama ubija moje noge. S ovim tenisicama bi vjerojatno bila brza od njih,a moje noge bi bile odmornije. To znaci da bi i kod kuce bils puno dlernija nakon igralista i parka. Bila bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    dandyc
    Iskreno ne bi trčala nikuda, ali bi zato u novim tenisicama pokušala prvo ponovno hodati a onda jednog dana i trčati!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.