Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    herrjura
    Poklonio bi ih mojoj ženi gledao kako trči oko Mjeseca.
  • Default avatar -
    LuciaLesac
    Nosila bi ih na trening,ovako sam brza,a s tim tenisicama bila bi najbrza.Treniram rukomet i otrcala bi cijelu utakmicu. A ono najbolje je da bi u tim tenisicama svaki dan mogla bjezati od kuce,i dizati mamici tlak :D
  • Default avatar -
    tonica123
    Bole me koljena - Mag.rezonanca je pokazala da mi je hrskavica skroz istrošena, al u ovim bi tenisicama trčala bez obzira na nalaz
  • Default avatar -
    Esther02
    Sa novim reebokicama trčala bi po našem prekrasnom Braču gdje ću cijeli 9 mjesec provesti uživajući u mediteranskoj kuhinji i zdravom načinu života, bez stresa svakodnevice metropole :)
  • Default avatar -
    Sprig
    Draga moja Zdrava kravice,pa ovo su zaista mrak tenisice!! Sa njima meni ne bi bilo kraja,na prvi pogled nas ljubav spaja.Potrčale bi mi Lungomarem i Opatijom bajnom,pa bi me svi smatrali sportašicom sjajnom.A ne bi znali da sam amaterka prava,i …prikaži još!
  • Default avatar -
    GabiVine
    Reebok tenisicama trčala bih živopisnim bespućima inspirativne realnosti... sjetnim ulicama što ih je zarobilo noćno crnilo... tajnim stazama skrivenih čežnji... još neotkrivenim stranputicama budućeg života... i širila ruke novim nadama dišući spokojno.... <3
  • Default avatar -
    aksenija
    Draga moja Zdrava ove Reebok tenisice bih poklonila kćeri koja trenira rukomet a one bi joj bile veliko iznenađenje i olakšanje u treninzima. Tenisice bi trčale na svakom teningu, utakmici i naravno u slobodno vrijeme jer je stalno u tenama …prikaži još!
  • Default avatar -
    jasamdada
    ja bih bila novi Forest Gump, ženski Forest Gump...i da, upisala sam se u školu trčanja ;)
  • Avatar tinaaaa
    tinaaaa
    Vjerojatno bih se konačno i prisilila na trčanje uz nove patike za trčanje jer sam nekako trčanje uvijek izbjegavala. Trčala bih maskimirskim šumama jer doslovce živim pored, no nikad još nisam tamo trčala. Uvijek je bila samo lagana šetnja. :)
  • Default avatar -
    DBella
    Trčati ću danju,trčati ću noću,trčati ću svugdje gdje god da hoću.Po planini i po moru trčati ću cijelu cijelcatu zoru,a sve to biti će još slađe kada navečer toplo sunce zađe. ;)
  • Default avatar -
    sana118
    Danas mi je rođendan, ostvarite moj san. Želim ove Reebokice, trčat ću nemilice. Cijeli Jarun, Bundek,trg i Maksimir, optrčat ću ma cijeli svemir. Za mene dvojbe nema,trčanje je moja shema. O, kada bih za ročkas dobila Zigice,najdraža moja slatka zdrava …prikaži još!
  • Default avatar -
    marijica1990
    Imala sam super kilažu na svoju visinu i kad sam rodila nikako na zelenu granu . Svi mi govore kak sam debela . Dosta se trudim po tom pitanju ,ali kile nikako dolje . Ne volim trčati jer imam neudobnu …prikaži još!
  • Default avatar -
    Bernardica24st
    Woooowww,koje tene!!!:-)Prekrasne!Imam Reebok tenisice za trčanje i odlčne su.Pretpostavljam da su i ove,pa mi je želja imati ih za sebe,imati još jedan par tenisica zvuči primamljivo.Ove crvene su odlične,bojom daju čistu energiju,a i poslužile bi kao dobra motivacija za nastavak …prikaži još!
  • Default avatar -
    mrkihno
    Trčala bih u šumi sa svojim dečkom, jer on trči svaki dan, a evo ja vam šaljem komentar potajno sa njegovog profila. Ako njega izvučete, on će ih dobiti, a zapravo ću ja trčati u njima s njim, volio on …prikaži još!
  • Default avatar -
    LT
    Wow koje odlične tenisice! Imam problema sa debljinom i nikako da uspijem dovesti to čudo u normalu. Svakim izlaskom sunca bih trčala po nasipu uz prekrasnu rijeku Savu i možda bih riješila svoj problem. Boja je odlična i to mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    Deleted user
    10 mjeseci trčim oko škole, a možda sa novim tenisicama bih utrčala i u školu! :D
  • Default avatar -
    trnje
    voljela bi tenisice nove al za njih nema love srećom tu je Zdrava krava i meni se budi nada da će izabrati baš mene jer trčati je dobro za vene i za noge,i za dušu i kad vjetrovi zapušu i …prikaži još!
  • Default avatar -
    miljo15
    želim osvojiti svojoj curi ove tenisice jer će se priključiti meni u trčanju definitivno. Obzirom da trčim svaki dan po 6 kilometara , neće imati prilike za izgovor a i meni će biti ljepše jer više neću biti sam kroz …prikaži još!
  • Default avatar -
    KristyBi
    Trčala bi posvuda, i skakala od sreće! Jer sada ne mogu nikako, boli me koljeno i trebaju mi posebne tenisice da se stanje ne pogorša...
  • Avatar Jope13
    Jope13
    Ranom zorom trčala bih po plaži, predvečer mi je asfalt draži. Al nije bitno gdje trčim, jer uz Reebok tenisice se ne mučim...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.