Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Patkica1982
    Hm, trcala bih do kante za smece, peseka, macaka, golubova i vrapcica, do trgovine s igrackama, prodavaca kolaca, sladoleda ili balona, konjica za njihanje i jahanje, do svakakvih stvarcica koje ljudi bace po podu i do svega ostalog sto privuce …prikaži još!
  • Default avatar -
    viniqia
    Trčala bih, trčala kao zmaj, sa Zigicama bih utrčala i u raj.
  • Default avatar -
    danchie
    Trčala bi glavom bez obzira samo da ne moram idući mjesec u bolnicu :(
  • Default avatar -
    HelloKitty0205
    Trčala bih do pobjede.
  • Avatar 55nana
    55nana
    Početkom 10-tog mjeseca udaje mi se najfrendica,a ja kuma (s viškom kilograma i tenisicama koje nisu za trčanje).Pošto stanujem u neposrednoj blizini savskog nasipa odlučila sam tamo započeti rekreaciju :) A jedne ovako dobre i nadasve stylish reebokice bi mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    undefined
    ..potrčala bi šumom preskačući grane, a brijala bi da preskačem zvijezde po galaksiji na putu do marsa :)
  • Default avatar -
    teica89
    Draga ZDRAVA KRAVO, tenisice bi ja vrlo rado! Osvojila ih još nisam, a ni kupiti ih baš ne mogu. Trčati volim jako i uglavnom po asfaltu mogu pa bi reebok tenisice bile pravo rješenje za moju nogu :) Hvala, hvala<3
  • Default avatar -
    zdravapotocnica
    Kad stavim nove Reebok-ice pozdravit' ću osmjehom sunce naći energetsku hranu, trćeći u zoru ranu, ususret prekrasnome danu, proći kroz prigorsku poljanu, zatvoriti oči, zamisliti savanu, razmišljati o dugoročnom planu, kako ići na višu evolucijsku granu, koristeći trening tehniku znanu, …prikaži još!
  • Default avatar -
    kjuuu
    Trčala bih u prirodi, ali ne vjerujem da bih baš ja mogla osvojiti ovako lijepe tenesice. Unaprijed se zahvaljujem.
  • Default avatar -
    kremoso
    Bez Reebok-ica nema trčanja i spomena o sportu za mene! Čim zatopli njih vadim iz kutije i putovanje započinje. Najbolje su jer najviše brinu o mojim nožnim federima :) obzirom da živim u mjestu gdje nema osiguranog područja za bavljenje …prikaži još!
  • Default avatar -
    vandax
    Trčala bi posvuda. U biti to bi mi bio savršen poticaj da se natjeram da napokon počnem trčati a sada samo trčim oko kuće za sinčićem, a trebala bi se malo više aktivirati, tte bi to bilo idealno za početi …prikaži još!
  • Default avatar -
    elmi
    Ako osvojim ove tenisice, poklonit ću ih supruzi koja stalno planira trčanje, ali nikako ne stigne, a ja ću preuzeti dio njenih poslova tada će imati i vremena i najbolje tenisice za trčanje ...
  • Default avatar -
    Andrijana0801
    S novim Reebokicama trčala bih gdje god poželim. Jer s njima svaki cilj je bliže. Nema ograničenja bilo ljeto ili zima, brdo ili dolina. Jedino što trebam je malo želje i snage i Reebokice će me odvesti gdje god želim, jer nemaju mane.
  • Default avatar -
    yasnaaa
    Trčala bih ujutro na posao i s njima vise nikad ne bi kasnila :)
  • Default avatar -
    cargo
    Tenisiec su samo za poželjeti, probala sam ih u trgovini, tako da čestitam onome tko če ih dobiti i za preporučiti onome tko si ih moža priuštiti. Ja neki drugi put;(
  • Default avatar -
    ninaramone
    Vjerojatno bih od sreće pretrčala cijeli kineski zid! :)
  • Default avatar -
    noa12
    Ako osvojim nove Reebokice, lakše ću trčati svaki dan za svojom jednogodišnjom bebom koja sad uči svoje prve korake i svaki dan je sve brža i brža.. :)
  • Default avatar -
    Anida1
    posto sam na putu da mrsavim i skidam visak kilograma,dobro ce mi doci za svakodnevno trcanje:)
  • Default avatar -
    josie12
    Već nekoliko puta dala sam priliku tom trčanju i unatoč tome što svi oko mene to vole i prakticiraju,ja nekako ne kužim u čemu je fora. Nekako je dosadno i jednolično,ja sam više za neka vježbe uz dobru muziku ;) …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tania03
    sa ovim tenisicama obišla bih Svijet, naime u 12.mjesecu putujem u Australiju i super bi mi došle za trčanje po plažama Melbourna :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.