Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    oblak7
    jedan pogled na valoviti potplat je dovoljan i pozitivna vibracija nosi noge kud god zaželiš ;-)
  • Default avatar -
    danijelamar
    JA SAM VLADARICA IGRALIŠTA U SVOM KVARTU!!! Nitko od prijatelja nije toliko istrčao na moje oči....neka me teta toliko gledala da joj je muž rekao da mi se prestane diviti ili sama počne trčati. Plakala bih od sreće, ponosa..... Kondicija …prikaži još!
  • Default avatar -
    NadaStuburic
    Da ne kompliciram previše...može broj 38!!! Hvala!
  • Default avatar -
    lukacic
    jučer sam navršila 45 godina 08.08.1968. i vrijeme da počnem razmišlajti o zdravlju pa zato da počnem sa trčanjem
  • Avatar sakiiii
    sakiiii
    Reebok tenisice ja trebam da u njima fit izgledam Kroz park kada se šećem u svojim Zigicama da se polako krećem Po nasip kada trčim da svoja stopala ne izmučim ! U teretani kad sam da po traci lagano kaskam …prikaži još!
  • Default avatar -
    Hepihipos
    Obzirom na opis tenisica, one vjerojatno i same trce. Zivim u blizini maksimirske šume pa bi me se lako uočili u njima. Borim se kilama, ali da se pohvalim zadnjih tri mjeseca izgubila sam 11 kg. Mozda se to ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    melyssa
    ovisnik sam o vježbanju u dvorani, trčanje mi nije najomiljeniji dio ali uz ove tenisice zasigurno bih promjenila mišljenje
  • Default avatar -
    Lumigo
    Budući da ja ne trčim, Reebok tenisice bi poklonila svojoj prijateljici T koja obožava trčati i kojoj su zaista potrebne ovako dobre,kvalitetne tenisice. Inače trči oko Jaruna. A ona bi, da ih dobije, dotrčala od sreće čak iz Zadra u …prikaži još!
  • Avatar marinabudisavljevic
    marinabudisavljevic
    Reebok tenisice su najbolje , razlog više da se i ja rekreiram trčanjem ....
  • Default avatar -
    ivananina
    Trčanje je letenje!!!! Daj da letim uz Reebok
  • Default avatar -
    Serendipity456
    Kako su lijepe..izgledaju kao da su jako udobne..pretrčala bih s njima cijelu našu predivnu obalu..od Dubrovnika do Poreča :)
  • Default avatar -
    keepsmile
    Budući za sebe i svoje tijelo uvijek biram najbolje, tako i sada biram Reebok. Volim udobnost pri trčanju, a jedino Reebok može pružiti lak korak, kao da hodam po oblacima. :)
  • Default avatar -
    dudilo
    Poklonio bih tenisice svojoj punici, pa možda više neće biti toliko zamorna i zajedljiva, možda postane ne samo rekreativka, već i maratonka. Vjerojatno će tada više vremena provoditi u prirodi.
  • Default avatar -
    tihanavox
    Iskreno, koliko mi je sada vruće mislim da bih prvo u novim tenisicama otrčala do mora, a kad se osvježim lagano bih trčkarala posvuda jer znam da su Reebok tenisice jako udobne (imala sam već jedne)i lagane za nošenje............stalno :0)!
  • Avatar Zelena_glina
    Zelena_glina
    U ovim Reebokicama trčala bih ranom zorom i u kasnim predvečerjima stazom prema Poloju, omiljenom rekreacijskom centru Brođana, ali u takvim "tenama" vidim se kako trčkaram i po kruh, mlijeko, na trening zumbe, na kavu s prijateljicama, po knjigu u …prikaži još!
  • Default avatar -
    Monikak
    Volim trčati i znam da je za trčanje bitna kvalitetna tenisica ali i dobra volja.Najviše volim trčati u prirodi ,kroz šumske staze ,lagane brežuljke,uz more ,i tu bih povela svoje nove Reebok tenisice,ali kad mi je gusto s vremenom ,bino …prikaži još!
  • Default avatar -
    marijana7
    19h radni dan gotov, na izlasku iz ureda skidam štikle, preoblačim se i obuvam nove reebokice,koje mi odmah mame osmjeh na lice. Odlazim na nasip uz rijeku i trčim svoju rutu prema zalasku sunca. Tako svaku večer. Puno trčim u …prikaži još!
  • Default avatar -
    flok
    Trčala bih uz more :)
  • Avatar Nara157
    Nara157
    U suton, kada prve zvijezde I prve gradske lampe sinu, Kad ljubavnik o dragoj sanja, A pijanica o svom vinu — Ja tiho *trčim pored kuća U kojima se svjetla pale; Sva zla, i nevolje, i sumnje Najednom budu posve …prikaži još!
  • Default avatar -
    fanicapara
    Trčala bih do posla,s posla pa neka svi vide da imam nove Reebokice!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.