Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Ina005
    Nasip me čeka,dajte mi reebokice da počnem trčat' ispočetka ;)
  • Default avatar -
    Buncek25
    Bilo kuda ja sam svuda :) zato mi trebaju Reebok tenisice za trčanje napravljene inovativnom ZigTech tehnologijom! Kako bi po cijele dane mogla obavljati raznorazne poslove a navečer trčati sa dragim po nasipu
  • Default avatar -
    malastanic
    Imam 47 godina i nakon kronične i duge bolesti prošle godine sam dobila novi kuk i mogu konačno (i naučila sam) trčati...eto zato mislim da bih trebala imati odlične tenisice sa performansama Rebook tehnologije koju pratim još od modela Freestyle....
  • Default avatar -
    ltrkulja
    Nakon drugog poroda odlučila sam smršaviti. Napravila sam si program ishrane, vježbi i trčanja i otišla kupiti tenisice..odlučila sam se za tadašnje Reebokove tenisice za trčanje i prvi put u životu osjetila što znači udobna i lagana tenisica,nisam ih osjećala …prikaži još!
  • Default avatar -
    RReni
    Za početak oko kuće jer sa viškom kilograma nemam snage ni hrabrosti trčati u javnosti :)
  • Avatar BarbieJagoda
    BarbieJagoda
    S obzirom da obožavam trčati, ali ne na ravnici i u gradu na asfaltu, po ovim vrućinama, obožavam jer svaki vikend idem u Zagorje trčati po šumskim putevima u brdu , ma predivno tišina, ptice pjevaju i nigdje nikoga, zaboravljam …prikaži još!
  • Default avatar -
    lutkicagirl
    kao i obično, moj krug po nasipu u zagrebu..i po poljskom putu u ogulinu :) a vjerovatno bi mi dobro došle i za moj prvi polumaraton, 13.10. ove godine..jer rekla sam u 2013. 21km :)
  • Default avatar -
    bogatstvo
    Trčao bi u njima najprije ujutro ženi i djetetu po peciva,zatim bi otrčao na posao pa bi trčao s posla kući i onda opet gdje god me žena pošalje - naime,trčim stalno,svakodnevno i po željama al u starim tenisicama,pa dajte …prikaži još!
  • Default avatar -
    ninaa266
    Bilo gdje! Samo da me nitko ne vidi kako sva leluja :)
  • Default avatar -
    mvulinovi1
    S novim Reebok tenisicama bi trčala do posla i natrag,8 km, jer ionako moram uštedjeti za putnu kartu.
  • Default avatar -
    cocobil
    za zgodnim frajerima?? hmm.. mislim da je to moj konačan odgovor:-)) pusa Z.K.
  • Default avatar -
    ivankasab
    Trčala bi gdje god uhvatim priliku jer će mi poslije trudnoće zasigurno trebati puno kretanja i trošenja kalorija, ali poslužile bi one i za dugotrajne šetnje s bebom u kolicima. Bile bi idealan izgovor da izađem iz kuće i napokon se pokrenem
  • Default avatar -
    rowan
    Trčala bi moja kćer po stazama na stadionu, po travi i po natjecanjima jer se bavi atletikom i obožava trčanje...tako da bi službeno trčala na treningu, a kasnije bi mami trčala u dućan jer sma joj uspjela osvojiti nove tene, …prikaži još!
  • Default avatar -
    sanjahajsek
    vježbam 5 puta tjedno, imam tenisice za trčanje koje su pri kraju i jedne za vježbanje po stanu, trčala bi i dalje sa svojom Marinom po kvartu ali su tenke u prestrašnom stanju, malom bebeku moram kupiti nove lijekove i …prikaži još!
  • Default avatar -
    tihina
    Trčala bi po nogometnom igralištu,jer moja djeca igraju nogomet pa i mi mame moramo također igrati nogometne utakmice,nitko sretniji od naših klinaca kad vide mame da igraju nogač.Zato bi mi baš dobro došle jedne tenesice za trčanje jer imam obične,al …prikaži još!
  • Default avatar -
    ja134
    Budući da sam odlučila na dijetu, kombinirala bih ju s trčanjem. Pošto suprug svaku večer brzo hoda deset kilometara, a ja sam samo jednom išla s njim i trčala koliko on brzo hoda, sada bih mu se pridružila i ponovo …prikaži još!
  • Default avatar -
    days
    Ja bih trcala pjescanim plazama Balija,ali bi se zadovoljila i sa odalom Drave!
  • Default avatar -
    NadaStuburic
    S Reebok-ovim cik-cak đonom, trčiš brzo kao da si avionom ! :D
  • Default avatar -
    dylayla04
    A ja samo zelim brzo zbrisati od muza i djece... bilogdje...bar nakratko!!!
  • Default avatar -
    fanicapara
    Trčala bih do posla,s posla pa neka svi vide da imam nove Reebokice!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.