Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivanaZT
    ivanaZT
    Trčala bih svugdje gdje se trčati može :) Umjesto u auto, uskočila bih u tenisice
  • Default avatar -
    Katlyn
    Užasno mi trebaju nove tenisice, a ovo se čini kao prava prilika za osvojiti ih. Iako nemam sreće u igrama na sreću, nadam se da će mi se ovaj put ipak sreća osmijehnuti. Stare tenisice sam već previše istrošila od …prikaži još!
  • Default avatar -
    coldplay
    .. gdje god me lake noge nose :) ..
  • Default avatar -
    daniela34
    U Osijeku gradu mosta su dva, između njih trčala bih ja. Zig-zag, zig-zag, Reebok tenisicima ostavila trag.
  • Default avatar -
    wuxy
    Trčala bih sa psom u prirodi kada bi mi stare tenisice prestale biti isprika za zabušavanje :)
  • Default avatar -
    makika
    ma dajte mi te tenisice da napokon ulovim svoje sičiće na biciklu.u ovim tenisicama me sigurno nebi bolile noge dok trćim za Lukom(6) i Matijom (4)
  • Default avatar -
    tinamina
    trčanje je stil života, maltene filozofija života..i kad se navikneš da trčiš stalno, tenisice idu s tobom gdje i ti.volim svoju svakodnevnu rutu kroz šumu, kraj mora, uz sunce, oblake il vjetar.. ima nešto posebno i u osvajanju novih krajolika …prikaži još!
  • Avatar mrvica_lidija
    mrvica_lidija
    Tenisice bi mi super došle da budem brža od svakog dečka koji trči po nasipu uz Savu pa bih, za promjenu, ja njima bacala prašinu u oči :)
  • Default avatar -
    makika
    Reebok tenisice su najbolje! trčiš gore, trčiš dolje a noge te nikad nezabole!
  • Avatar candlesnow
    candlesnow
    Rano jutro, Reebok tenisice, cesta i ja. Samo je nebo granica. :)
  • Default avatar -
    Lori
    Trčala bih prema željenoj kilaži! :D
  • Default avatar -
    sierrapahuljica
    zigice na mojoj nozi došle bi do punog ispunjavanja svoje dužnosti,pružanja najbolje za noge pri največem naporu.....svakodnevno jurim u vrtić i natrag sa duplim kolicima...jurim po parkičima,luna parkovima,zapravo niti neznam kud ja to ne jurim,al ovakve tenesice učinile bi mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    rosemite
    Na trkaćim stazama ovim reebok tenisicama pravi je dom. Na mojoj nozi one bi bile brze kao sprinter Bolt. Trčati s njima po đakovačkim trkaćim stazama bio bi pravi gušt. Svaku večer moje noge duge s reebok tenisicama išle bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    tigerlily127
    Trčim svaku večer oko 23h,5 kilometara i nastaviti ću! Zašto tada? Jer je mirno i jedino što me prati je mjesec. Svaka osoba koja se ikada rekreativno bavila trčanjem, zna koliko je bitno imati čvrsto i sigurno tlo pod nogama. …prikaži još!
  • Default avatar -
    nita2407
    Isprobala sam nekoliko modela tenisica, ali na žalost Reebokice si nikada nisam mogla kupiti jer nema ženskog broja 36, a dječje nisu udobne kao odrasle... Kako počinjem sa pripremama, na nasipu i na Jarunu,.. tamo bi bila prava "faca" sa novim tenkama...
  • Default avatar -
    coldplay
    Na cesti, po stazi, u parku ili teretani. Nije važno gdje. Važno je samo da svaki put malo pomaknem granicu. Da trčim malo dalje. I tko zna gdje će me Reebok odvesti?
  • Default avatar -
    Juja1978
    Nikad nisam imala tenisice Reebok za trčanjepa je ovo idealna prilika da ih dobijem.Ako ih dobijem trčat ću u njima maraton u Istambulu za koji su pripreme u tijeku.
  • Default avatar -
    lustekica
    U svojim reebokicama bih trcala po sumskoj stayi gdje svakodnevno joggiram i vjezbam. Svake tene do sada su mi se vrlo brzo raspale jer po stazi ima kamencica, ponekad blata, strave, teren je neravan. Mogla bih po ruynom vremenu napokonnn …prikaži još!
  • Avatar kisica
    kisica
    Znam gdje ću trčati kada dođe određeni tren, ove tenisice će mi samo pomoći u tome :) Pravac do rodilišta
  • Default avatar -
    fanicapara
    Trčala bih do posla,s posla pa neka svi vide da imam nove Reebokice!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.