Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Shoubi_dubi
    Voljela bih osvojiti ove tenisice kako bih se u trčanju mogla pridružiti dečku i biti mu podrška. On je u proteklih godinu dana sa 100kg došao na 83kg isključivo uravnoteženom prehranom uz kontrolu kalorijskog unosa i redovitom tjelovježbom. Njegov cilj …prikaži još!
  • Default avatar -
    Isabelle1985
    "Želim trčati, putovati, skakati, ponovno disati punim plućima, raditi kolutove i zvijezde u zoru po parkovima prirode...U sumrak voziti bicikl, pa još malo trčati. Znam da to želiš i ti. Dosta ti je učenja, nedovoljno plaćenih poslova, pretjeranog sjedenja ili …prikaži još!
  • Default avatar -
    minnieme
    Prvo iz sobe po stepenicama na kojima se inače uvijek okliznem, zatim kroz hodnik, po dvorištu, asfaltiranom cestom i napokon po šljunčanom zagorskom poljskom putu...i još uvijek na šljunčanom zagorskom poljskom putu..i još uvijek...još samo malo...još mrvicu, obećajem...ma definitivno idem …prikaži još!
  • Default avatar -
    dzasky25
    Ove su kao stvorene za mene, lude, otkačene i jednostavno jedinstvene, a takva sam i ja, u tenisicama doslovno i spavam jer se bavim poslom koji to zahtjeva, potičem ljude da se pokrenu i učine nešto dobro za svoje tijelo,da …prikaži još!
  • Default avatar -
    binkica
    Moj mužić i ja spremamo se 06.09. u Austriju. Sin i kći nam veslaju na regati u Villachu,pa ćemo ih otići pogledati! Spremamo se otići na vikend,vožnju biciklom planiramo...a kada bi imala nove tenisice sigurno bi i njih isprobala za …prikaži još!
  • Default avatar -
    speed12
    Sa svojim "Zigicama" pretrčala bi cijelu Istru. Uz dvije rijeke, doline i brežuljke istraživala bi neistraženo. Poput valova sa Rebookicama bi se kretala uz obalu mora,slušajući šum valova lakoća tenisica samo bi me vodila dalje i dalje. Osvojila bi Naš …prikaži još!
  • Avatar RunForrestRun
    RunForrestRun
    Jeste li čuli za Oz ? E pa tom stazom...Dorothy je sada zamjenila crvene cipelice novim reebok patikama. Vještice baj baj, Oz-stižemo! U podlozi Ziggy Stardust
  • Avatar NADALINA36
    NADALINA36
    Kada dici kupim sve šta im triba,tada u lov na kune i ja se dat tribam. A za kunama triba brzo trčat pa bi Reebok tenisice valjalo imat! Po Mosoru trčat bilo bi lakše uz Reebokice dobivene od Zdrave Krave!
  • Default avatar -
    gita50
    Putovala bih s njima gdje god idem. Ako sam na moru trčala bih uz obalu i pritom uživala u cvrčanju cvrčaka i šumu mora, ako sam u gradu tada bih zajedno prolazili gradskim gužvama, ako smo na selu tada puteljcima …prikaži još!
  • Default avatar -
    ariess
    u novim Reebokicama bih trčala ususret kilaži koju sam imala prije trudnoće trčim i sad u starim tenama koje imaju već podosta kilometraže, pa bi bilo super obnoviti "vozni park"!
  • Avatar stella90
    stella90
    Živim u malenom mjestašcu i nedavno sam počela s prijateljicom trčati, naravno ispočetka nam i nije išlo, brzo smo se umarale, ali sada smo već stekle neku kondiciju i svakim danom postaje sve lakše. S novim Reebokicama bih nastavila trčati …prikaži još!
  • Avatar mara1
    mara1
    Spasiti me mogu tenisice Reebok... Kada je moja petogodišnja kćerka počela trenirati taekwondo tada sam i ja na nagovor počela trenirati sa njom imala sam 28 godina treniramo već 3 godine sada mi je 31 godina trčimo 3 put tjedno …prikaži još!
  • Avatar runLOLArun
    runLOLArun
    Lola je samo namignula Manniju.. Okrenula se prema nama i rukama pokazala dvostruki znak PEACE koji od sada znači : ZIG ZAG
  • Default avatar -
    dukan
    Trčala bih po kiši ,po snijegu,po blatu,po toplom vremenu,po ledu,spavala bih u njima samo kada bih ih osvojila.
  • Avatar rokolina
    rokolina
    Imala sam savrsene Reebokice, u njima sam se osječala kao da lebdim, lagane i savršene za moja spuštena stopala. Nakon poroda mi je ostalo podosta kg viška,te ih sad ne mogu obuti, stoga bi me nove Reebokice jako razveselile da …prikaži još!
  • Default avatar -
    vanana
    U novim Reebokicama,trčala bi amo,tamo od sreća,a zatim uzela zamah i potrčala svom snagom,kroz svoju divnu ulicu. Potrčala bih prema gradu,pokraj Konzuma,Kozma,apoteke. Noge bi me nosile u moj divan Novljanski park,pored krasne fontane u njemu. Potrčala bih pokraj Mane,knjižare Jelene,Ogrca …prikaži još!
  • Default avatar -
    anjasS
    prije godinu dana, prestala sam pušiti i počela trčati! i Sad mi je super, fale mi samo ove super kul tenisice, za još bolje trcanje :)
  • Default avatar -
    danijelaroso
    Živim u malom mjestu po imenu Tučepi koje cijelom dužinom krasi savršeno duga šetnica uz more,dok poviše ,u podnožju Biokova, vijugaju tajnovite šumske ceste...kao savršeno svakodnevno putovanje za mene i moje nove Reebokice na koje bih se voljela uputiti...nema do prirode...
  • Default avatar -
    natalis
    Trčala bih gdje i inače trčim - trim staza uz Dravu, neponovljiv doživljaj tako blizu grada, a ipak u prirodi.
  • Default avatar -
    fanicapara
    Trčala bih do posla,s posla pa neka svi vide da imam nove Reebokice!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.