Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nara157
    Nara157
    Rutom- zagrebačkog noćnog cenera . Rutom utrke -trčanjem protiv raka. Stazama sa višestrukim ciljem. Do tada ,kvartovskim asfaltom. Zig zag !
  • Default avatar -
    Biserica
    Eto tako se i ja odlučila na trčanje prvenstveno radi mršavljenja, ali nažalost tenesice koje ja imam nisu udobne ni za trčanje, tako da bi mi ove reebokice jako pomogle u trčanju i skidnju suvišnih kg kojih nikako se riješiti …prikaži još!
  • Default avatar -
    Viv
    ma najbitnije....trčala bi....:-)....a taman bi bile spremne za prvi polumaraton u životu....i u njima bi osvojila Zagreb...znam....
  • Default avatar -
    Paola_Joe
    Ljetne vrućine ne posustavaju me, na +40 u Slavoniji navečer sportom se bavim. Nije teško, kad se volje ima, svaku večer u čudu me se gleda. Moje stare tenisice pomažu mi koliko mogu, ali Reebok tenisice koje imaju novu tehnologiju …prikaži još!
  • Default avatar -
    dajanaj
    JER SU JEDNOSTAVNO NAJJJBOLJE I JA IH ZASLUZUJEM ...A KORISTILA BI IH TAKO DA BI TRČALA U PARKU SA MOJOM DICOM
  • Default avatar -
    Deich505
    Gdje bih trčala s Reebok tenisicama? Gdje god bi stigla jer se ne bih morala brinuti hoće li me noge boljeti nakon odrađenog treninga, niti bih se brinula kakva je podloga na kojoj trčim. Trčala bi po trkačim stazama, cestama, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Cirenca
    Bilo bi odlično osvojiti prekrasne Reebok tenisice za trčanje jer bi mi to bile prve prave za trčanje. Dosad sam uvijek trčala u nekim fensi-šmensi, šminkerskim koje sam kupovala za višenamjensko nošenje, trčanje, šetanje...... Ponosno bi ih nosila....uživala trčajući sa …prikaži još!
  • Default avatar -
    visvitalis
    Tenisice koje ublažavaju udarac pri svakom koraku - jedna riječ - savršeno! Volim bilo koju vrstu tjelesne aktivnosti od aerobika, pilatesa, zumbe, skijanja, vožnje bicikla pa sve do trčanja, a kako već neko vrijeme imam manjih poteškoća s bolovima u …prikaži još!
  • Avatar kristinna
    kristinna
    prekrasne su!!! <3 <3 <3 ...počela sam trčati, fino u prirodi oko barica, a ove tenisice dale bi mi krila..ma kakav Red Bull :)
  • Default avatar -
    visvitalis
    i naravno - trčala bih po šumama Gorskog kotara - neprocjenjivo :)
  • Default avatar -
    latica87
    Ja inače trčim uz rijeku koja je oblikovala duboku udolinu u kojoj su plodna polja, uz ta plodna polja nalazi se put od makadama koji prati rijeku i služi za čišćenje rijeke te za lakši pristup u obrađivanju polja... Nikada …prikaži još!
  • Default avatar -
    ciara1202
    Inače sam fit, no jedan dan mi je prekipjelo. Naime, slabašna sam :D imam 4 velika psa i jako puno šetam s njima. Jedan dan...moj dragi pas me povukao, imala sam jadne tenisice sa ravnim džonom, poskliznula se i prosula …prikaži još!
  • Default avatar -
    silverinne
    Dakle... Voljela bih ove tenisice zato što si ih inače ne mogu priuštiti a zaista volim trčati. Voljela bih ove tenisice zato da napokon ponovo počnem s trčanjem u kojem će mi se pridružiti moja kujica labradorica Zoey, koja u …prikaži još!
  • Default avatar -
    majamaja415
    predivno bi bilo.Malo sam prestara za trčanje, ali bih voljela osvojiti tenisice za jednog studenta koji obožava zdravu prehranu, koji najviše obožava trčati po Jagodnjaku,Maksimiru ili po gradu.Tenisice su super i zaista se nadam da ne bi imao tolike žuljeve …prikaži još!
  • Default avatar -
    smilja0208
    Već se dugo pokušavam natjerati da počnem trčati, a kad bih dobila ove savršene tenisice više ne bi imala izgovore za ljenčarenje. Trčala bih od fakulteta do doma, do dečka, do prijateljica a uz to bi imala savršenu liniju.
  • Default avatar -
    brum
    Čak nije toliko ni bitno kuda bi trčala, već to što bi konačno trčala :) Uz nove tenisice novogodišnja odluka konačno će biti i ostvarena ;)
  • Avatar RunForrestRun
    RunForrestRun
    My Mama says they was magic shoes. They could take me anywhere.
  • Default avatar -
    doroteica
    Jutro na odmoru u Rogoznici. Moja prijateljica i ja dogovorile smo se da ćemo trčati. Povest ću i mojeg ljubimca Dona. Sve je kreulo "kao po loju". I počeli smo svi zajedno trčati. Nemam kondicije ali "ne dam se", trčim …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadoitea
    Svake godine me moja djeca pitaju šta bi željela za rođendan. Uvijek isti odgovor: Ne treba meni ništa, kupite sebi nešto... Ove godine sam si poželjela tenisice i baš kada je za nedjeljnim ručkom moja starija kćer postavila pitanje o …prikaži još!
  • Default avatar -
    fanicapara
    Trčala bih do posla,s posla pa neka svi vide da imam nove Reebokice!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.