Komentari 304

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Any7
    Željela bih osvojit epilator jer uvijek imam problema s "dlakavim nogama". Dosad sam ih uvijek brijala britvicom, i koža mi je sada jako suha i gruba. Nažalost nemam novaca za epilator, pa se služim čime imam, te time sebi štetim …prikaži još!
  • Default avatar -
    Marina97
    Zašto Braun Silk épil? Jer imam velikih problema s kožom, ni sama ne znam kakav tip kože imam. Koristila sam svakakve preparate i posjecivala dermatologa, ali sve je uzalud. Jedan dan je suha, drugi masna... Želim nešto što je nježno …prikaži još!
  • Default avatar -
    jasmynkap
    Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator - zašto? Zato jer radim na pilani, koža mi je prepuna sitne prašine koja s mrtvim stanicama čini kao oklop koji nikako maknuti. Zaista bi mi dobro došao!
  • Default avatar -
    pihiri
    Želio bih Braun Series 3 šišač. Zašto? Zato što mi svi govore da sam ćelav! E pa nisam ćelav nego PROĆELAV pa se šišam na kratko. Imam neki prastari low cost šišač kojim se uvijek nejednako ošišam pa onda popravljam …prikaži još!
  • Avatar Jope13
    Jope13
    Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator je idealan za mene jer imam jako suhu i zahtjevnu kožu, sva mlijeka i losioni ovoga svijeta mi ne pomažu, a u pilinge sam se davno razočarala... Pa dajte da osjetim ovo čudo od Brauna!
  • Default avatar -
    dadek
    Ajme, super nagrada za mog sina koji se boji frizera (ima 3 godine) i do sada nam je šišanje prava noćna mora. U salonu ga moramo držati i suprug i ja, a kada frizerka napokon uspije ošišati (to su vratolomije, …prikaži još!
  • Default avatar -
    jova173
    Braun Series 3 šišač bi bio idealan za mog tatu! Nemoguć je što se tiče odlaska frizeru..Već nakon 3-4 mjeseca izgleda presmješno, a dok ga napokon uspijemo pridobiti da ode,već ima kosu kao okorjelo rocker. S Braun Series 3 šišačem …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirjanagovic
    Molim vas trebam pod hitno Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator jer će me pediker oderati. Moram davati dosta od plaće da mi uredi moja stopala
  • Avatar GuessMe
    GuessMe
    Željela bi osvojiti Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator jer unatoč tome šta sam mlada i imam 18 godina tek, muku mučim sa uraslim dlačicama na listovima i alergijom na sunce. Željela bi imati ljepšu kožu i ne obazirat se …prikaži još!
  • Default avatar -
    dea2408
    ne mogu više gledati svoju kožu grubu i oštećenu, i zato želim osvojiti Braun Silk épil za njenu predivnu njegu. svako veće u kupaonici u mene gledaju ogledala, kao da mi žele poručiti da moram hitno kod kozmetičara. ali, uz …prikaži još!
  • Default avatar -
    trnje
    Voljela bi uređaj za piling jer znam da nježno uklanjanje mrtvih stanica daje priliku novim,živim stanicama koje su mlade i pune života jer tako je u životu općenito-ukloni staro da napraviš mjesto novom,ne osvrći se na prošlost da možeš se …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdravamona
    Molim vas trebam braun silk epilskinspa sonic exfoliator....htjela bih sama sebi nesto pokloniti posto za Bozic nisam dobila niti jedan poklon i htjela bih svoju kozu uciniti lijepsom... :) hvala unaprijed
  • Default avatar -
    mamacek
    Pozdrav! Zamolit ću lijepo za Braun Silk epil SkinSpa Exfoliator jer sam u 3 mjesecu trudnoće i koža mi se čudno ponaša. Željela bih jako osvojiti ovaj poklon jer se nemam sa čime drugim počastiti osim sa time. Znam da …prikaži još!
  • Default avatar -
    she24
    Ne bih htjela komplicirati i nabrajati razloge. Jednostavno je: želim da me jaaaakooo razveselite i poklonite mi ova dva prekrasna proizvoda. Tada ću ja trimerom za kosu razveseliti svog dečka, a uređajem za piling svoju kožu koja već navija da ga dobijem :)))
  • Default avatar -
    maja_voj
    Poštovani, meni će biti dovoljan i jedan poklon od ova dva, ali ipak mala prednosti Braun Series 3 šišaču iz jednog razloga. Kao što vi poklanjate jer je to nešto zaista prekrasno, tako bih i ja svom suprugu poklonila. U …prikaži još!
  • Default avatar -
    levelle
    Woooow super nagrade,jako bi me razveselio Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator posto sam nedavno zavrsila tecaj za kozmeticara i masera i jako bi mi dobro doslo da imam tako nesto u svom malom kozmetickom kutku :-)
  • Default avatar -
    NickyKiss
    Moja obitelj je poznata po problemima s kožom...Braun SkinSpa Sonic Exfoliator bi pomogao meni i svim članicama moje obitelji...mojoj je frendici uskoro usto rođendan pa bi mogla
  • Default avatar -
    NickyKiss
    ga i njoj dati..očekujem pozitivan odgovor...♥
  • Default avatar -
    galadirele
    Jako zanimljivi i veoma korisni pokloni. Mislim da bi i jedan i drugi mi koristio. Trimer, napokon bih se okušala u sišanju ukućana (tko zna kako bi to završilo, ali definitvno nakon par puta mislim da bi bila super). Pogotovo …prikaži još!
  • Default avatar -
    fliska
    Želim Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator kako bi mi uklanjanje dlačica bilo ugodnije i dugotrajnije nego do sada kada koristim obične britvice. Depilacija uzima dosta vremena a to želim što prije obaviti tako da bi mi ovaj Braun uređaj …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.