Komentari 304

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    damac
    Jako mi urastaju dlačice nakon depiliranja, i znam da je depilacija jako bitna. Sigurna sam da je Braunov aparat učinkovitiji od moje ruke. Najbolje bi bilo da direktno odmjerimo snage.
  • Default avatar -
    shedreams
    Htjela bih osvojiti Braun Series 3 šišač zbog dečka i brata. Obojica su jako lijepi i mladi (nije da se hvalim, ali stvarno jesu :D), no ponekad znaju zapustiti svoje frizure do trenutka dok ja ne poludim i odvedem ih …prikaži još!
  • Default avatar -
    thomary
    Puno bi mi pomogao Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator - uređaj za piling jer imam veeeelikih problema s urastanjem dlačica. Nastojim redovno raditi klasične pilinge, ali vjerojatno bi mi ovaj strojočić olakšao stvari pomogao.
  • Default avatar -
    Divljakusapovampirena
    MAMI MOJOJ USKORO ROĐENDAN SE SPREMA, A ZA POKLON NOVACA SE NEMA.... SRAM ME JE PRIZNATI ISTINU TAKVU, ALI MAMA MI IMA BRADU BAŠ "JAKU"... NE POMAŽU PUNO ŽILETI NI KREMA, MAMI EPILATOR HITNO TREBA.... TO BI BIO POKLON BAŠ …prikaži još!
  • Default avatar -
    ella102
    da budem iskrena, nagradu bih za sebe, i to Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator. Moram priznati da sam već dosta iživcirana po pitanju depilacije nogu. uff muku mučim s time. Stvarno za to nemam živaca, svaki drugi dan bih …prikaži još!
  • Default avatar -
    defne
    Želim Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator - uređaj za piling, da mi koža bude glatka i meka, jer to je san koji svaka žena čeka, te osim pilinga nema drugog lijeka, da mi dlačice ne urastaju nakon depilacije, te da širim
  • Default avatar -
    vzan1
    Zato što mi je dosta mrtve kose i mrtve kože.Treba mi osvježenje totalno!
  • Default avatar -
    vzan1
    BRAUN je čudo, BRAUN je fora. BRAUN baš svatko imati mora!
  • Default avatar -
    krugla
    25.01. sam rođena četrdeseta mi kuća na vratima.Možete mislit kako je umorna moja koža da za BRAUN aparatom sad već puno plače.
  • Default avatar -
    martinaziva
    Uvijek se prepucavam s dečkom da ću se ošišati na kratko ako se on previše 'oguli' kad ide na šišanje. Mrrrzim to što se svaki put kad ide na šišanje, uza svo moje moljenje da kaže teti da ga ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    ile5
    nisam po prirodi baš nešto kreativna ali bih zaista voljela osvojiti nagradu!!mužu i meni je ovaj mjesec deseta godišnjica braka i mraka,,Braunov šišač ili aparat za brijanje,svejedno,bilo bi suupeer da nešto osvojim!!
  • Default avatar -
    petramtk
    Kao studentici mi je jako potreban Braun, budući da imam osjetljivu kožu, a svaki dan na faksu moram biti u kratkim hlačama zbog vježbi. :D
  • Default avatar -
    malakrava94
    zeljlea bih tatimpokliniti sisac zato sto smatram da svaki put kada dodje iz salon,izgleda uzasno :P stvarno ne zna reci sto zeeli,pa frizerka po svojoj procjeni,losoj ocito...zeljela bih da se oze popraviti doma,jer uvijek joj ensto promakne
  • Default avatar -
    Leonie
    Moja koža nema sjaja, nije ženstvena i nelagoda tijelom vlada. Pomoći nema od doktora, dermatologa, losiona, čak ni od onih tretmana koje napravim sama. Kako teče dan po dan moja koža gubi sjaj. Sve je više osipa i akni, pa …prikaži još!
  • Default avatar -
    BarbaraVresk
    Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator - uređaj za piling mi je stvarno potreban!! Očajna sam već sa tim pilingom a čitam ovdje o Braun uređaju za piling da osigurava maksimalnu učinkovitost a to je ono što je meni i …prikaži još!
  • Default avatar -
    bucibuci18
    zašto? zato jer ne mogu više podnijeti dečka koji me stalno zeza zbog "pileće kože" na mojim nogama,koja se raskrvari brijanjem pa sam puna krasta haha. i stvarno mi počinje biti neugodno! ne osjećam se više ženstveno u vlastitoj koži. …prikaži još!
  • Default avatar -
    micuga
    Prošao je Sv. Nikola i Božić i rođendan, a za koji dan će mi i imandan, a darova niotkud :)) Taj nesretni niz hitno bi trebalo prekinuti :)) Mislim da bih baš ja trebala osvojiti ovaj predivan Braun Silk epil …prikaži još!
  • Avatar enigmica
    enigmica
    zato jer nema bolje od ovog braun proivoda!
  • Default avatar -
    danko007
    bas je fora,kad Braun trimer šišati mora.
  • Default avatar -
    poison_jane
    Dragi Braun Silk epil! Molim te da mi omogućiš više slobodnog vremena za život i dečka, da uspijem jednom bit pod tušem neopterećena tih malih napasti i da se mogu skinuti a da mi noge budu sjajne i glatke kao …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.