Komentari 304

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    cviljo
    Majka sam 3.djece uz to što radim još idem i na faks koji eto nadam se završam ove godine ,pa tako nemam baš puno vremena za sebe.Klinci su još mali pa svoje povremeno slobodno vrijeme provodim s njima i nekako …prikaži još!
  • Default avatar -
    andromaha
    Nažalost od malena imam tzv pureću kožu na rukama i nogama koju moram redovno pilingirati, međutim pošto je većina pilinga agresivna za više napravim štete nego koristi. Zato bih voljela probati Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator jer vjerujem da …prikaži još!
  • Default avatar -
    suzyyy
    Ovi uredaji bi me spasili.Inace dragi se voli sisati skroz na celavo i svakih tjedan dana negine mu da ide frizerki.Vec je lud cim se sijeti kako je vrijeme da se osisa.Pokusala sam ga odgovoriti da pusti kosu al tad …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina289
    Ovaj šišač bio bi jako dobar poklon mom mužu koji već tjednima, naravno neuspješno, rastavlja i sastavlja svoj stari aparat u nadi da će ga popraviti...
  • Default avatar -
    ivys
    iz vrlo jednostavnog razloga da se ne pretvorim u ovcu,iako sam ovan po horoskopu
  • Avatar psbl
    psbl
    Pliz dajte mi Braun Exfoliator jer ne mogu više živjeti u svijetu gdje mi se koža peruta i dlačice urastaju...
  • Default avatar -
    amamamia
    uh, kakvi divni pokloni.. ovo bi bio divan poklon za mene, taman ono što mi treba.. dugo si nisam ništa kupila, nekako je uvijek manjak novca za ovakve stvari, nažalost.. ali voljela bih ga osvojiti, da me razveseli i da …prikaži još!
  • Default avatar -
    mishica_007
    Kaže meni muž: "Mila moja, rutava ti noga tvoja. Po kući ne dirigiraj već to epiliraj. Šumu sasjeci pitu ispeci, tamburu podmaži, ... ja u nešto udarati moram!" I šta ću sada jadna ja? ...Epilator nemam.
  • Default avatar -
    laurita77
    Ja nemam inspiracije za pisanje pjesama, jer me dlakave noge inspiriraju jedino na psovanje :) Nikad nisam probala ovakav način depilacije, ali rado bi probala, pa eto uzmite me u obzir da me poštedite psovki, živciranja i naravno dlaka :D
  • Default avatar -
    mirjana15
    Ako trebate dokaz da smo potomci dlakavok pračovjeka, evo javljam se kao neupitan dokaz, ni genetsku lozu mi nećete morati pretraživati kada me vidite, eto to je moj razlog, pomozite mi da ne budem vidno dokaz da sam direktni potomak …prikaži još!
  • Default avatar -
    ANY84
    Nagrada je prava stvar rado bi je dobila na dar,Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator je baš riješenje za mene, od brijanja britvicama da mi već skrati muke,svaki dan dlačice rastu kao lude ali zato mi vi omogućite ovu stvar …prikaži još!
  • Default avatar -
    herrjura
    Ja sam muško i ne želim ga za sebe. Obećao sam kupiti za rođendan ženi uređaj za piling. Iskreno, kada je izrekla svoju rođendansku želju ostao sam zatečen. ZAR I TO POSTOJI? Za mene nedokučiv ženski svijet. Ali bitno da …prikaži još!
  • Default avatar -
    denino
    i kod nas je stigla recesija ..do sad su samo dječje glave šišane trimerom a sada je i tata odlučio mjesečno uštediti 50 kn šišajući se sam kod kuće( ustvari pravi razlog je sve manje kose koje donose godine ;) …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadoitea
    Ja sam baka koja najviše na svijetu voli svoju unuku. Teško podnosim što više nije samnom, jer studira daleko od mene. Znam da bi moja princeza jako voljela biti vlasnica ovog uređaja za piling. A ja bi bila najsretnija baka …prikaži još!
  • Default avatar -
    ZAKS
    Nažalost još nisam imala priliku isprobati epilaciju epilatorom, ali čim nešto novaca uštedim kupujem ga istog trena. :-) Godinama sam noge brijala britvicom i potpuno ih uništila ;( . Sad koristim trake sa voskom, već 5 godina i uspjela sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    marijaodzic
    nisam se do sad usudila koristiti epilator (prijateljica je užasnuta s njima), pa se još držim britvica i traka... :-) darujte mi Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator da moj negativan stav o epilatorima napokon prestane! Hvala.
  • Default avatar -
    CIKO
    trudim se izbjegavati brijanje britvicom pa uglavnom koristim trake sa voskom, to me više i ne boli, čak je nekako zabavno,ali mi je nepraktično (jer se uprljam od ljepljivosti) i pakiranje od 10 traka mi bude dovoljno za potkoljenice pa …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivkazg
    Uljepšajte mi dan, sa jednim epilatorom Braun. Da dlaka se rješim ja, to je moja najveća želja. Britvice su sve, kožu mi uništile. Da glatke noge imam ja, to može samo braun. Pa eto kad već djelite poklone, sjetite se …prikaži još!
  • Default avatar -
    glava
    Moderna torba, cool cipele, prekrasna roba....sve je to manje važno ako se žena naga ne osjeća lijepo i njegovano. Bez dvojbe za tako nešto su joj potrebni i aparati. Nezato što su fancy nego zato što uz istu količinu utrošenog …prikaži još!
  • Default avatar -
    poison_jane
    Dragi Braun Silk epil! Molim te da mi omogućiš više slobodnog vremena za život i dečka, da uspijem jednom bit pod tušem neopterećena tih malih napasti i da se mogu skinuti a da mi noge budu sjajne i glatke kao …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.