Komentari 304

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Vasso
    Sve bih radi moje cure, odrekao se i ove frizure. Ošišao se kako god želi, da je vidim kako se veseli. Da joj stavim osmijeh na lice, radi te male sitnice. Nek se hvali kakvog dečka ima, moja frizura da …prikaži još!
  • Default avatar -
    maljevacdjurdja
    Braun trimer bi me spasio al za dragog nisam baš sigurna.S trimerom bih se ja poigrala na njegovoj glavi!REZULTAT:Konačno bi imao nešto nalik frizuri (kako sam samouvjerena!) a i prestao bi ići kod jedne te iste frizerke kojoj se očigledno …prikaži još!
  • Default avatar -
    Pecika
    Želim da ovaj trimer dođe u moje ruke, i da me riješite te uvijek teške muke, kako se brzo rijesiti mepozeljnih dlaka za van, s kojim si uljepšati tmuran dan. Volim izgled koji je nježni i laki, i da mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    GlistaB
    B olje od ovoga ništa nema, R ima u mojoj glavi se sprema. A sve to zbog šišača Braun, U ljepšati će mi muža kao da je paun. N ajednom mi je to palo na um. S redit ću ja …prikaži još!
  • Default avatar -
    goga80ovan
    Voljela bi osvojiti novi trimer za supruga. Imamo ga, ali već je dosta star i istupio se. Ovo bi bio idealan poklon za njega. Igram na kartu iskrenosti jer nagrada je zbilja vrijedna i svatko bi je rado osvojio....
  • Default avatar -
    zmicano
    Oduvijek sam izmišljala svakojake recepte za piling. Pola sata pripreme, pa trljanje i još pola sata čiščenja kade od ulja, soli i svakojakih sastojaka. Braun Sonic Exfoliator bi to riješio u par minuta, a da i ne govorim koliko bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    magdek
    Zašto zaslužujem poklon? Možda zato jer bi mogla pasti oklada o podrezivanju duge kose "stare" otprilike godinu dana. Naime suprug je prisegnuo ošišati se ako mu kupim Braun šišač, mrsko mu je otići u frizerski salon, jer da to vrijeđa …prikaži još!
  • Default avatar -
    Monikak
    Doma sama šišam sina,i nemam šišač pa onda uvijek posuđujem ,ovo bi mi idealno došlo.,a tko znam možda opet počnem furati frizuru kak u srednjoj školi,pa i sebe ošišam
  • Default avatar -
    nelasijan
    imam jedan Silk epil, vjerovali ili ne star 16 godina, i neki dan se pokvario :(. mužu sam kupila Braun šišač, sad je vrijeme za novi Silk epil, ali je zafalilo novca. e sad je muž gladak, a ja nisam. …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mona35
    Ja bih bila presretna kad ne bi trebala ništa od ovoga, ali na žalost priroda se poigrala samnom i dok ne dobijem na LOTTU i odem na trajnu depilaciju bila bih presretna sa Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliatorom. Jako …prikaži još!
  • Default avatar -
    JASMINA24
    Ja želim Braunov Silk epil, jer imam jako osjetljivu kožu i jako me pecka, te je često izritirana poslije brijanja, koristim razne kreme al ne pomaže pa ga zato jako, jakoooo, jakoooooooo želim, a drugi razlog je moja sestra koja …prikaži još!
  • Default avatar -
    snowwhite
    kao i uvijek mamite me svojim nagradama,no iskreno mislim da vam je već vrijeme da izazovete osmijeh na mom licu (sve što trebate je objaviti moje ime na listi dobitnika haha) ovog puta koliko god želim uređaj za peling odlučila …prikaži još!
  • Default avatar -
    marali
    Već 13 godina šišam svog oca sa starijim modelom Braunovog trimera za kosu i DOSTA MI JE!!!! Svaki put moram doći TOČNO kad on kaže, kad mu se aparat dobrano napuni, i kad je raspoložen za šišanje. A ja mu …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ljubs
    Trimer-da mi brat zbog par vlasi kose ne ide u frizerski nego da ga mogu i ja šišati bez da mi ga kaže: "al' to nije profesionalni šišač".:D Uređaj za piling-možda je to napokon rješenje za crvenilo i suhoću na …prikaži još!
  • Default avatar -
    tazza88
    Trimer- za didu da može šišati svoje unuke, a uređaj za piling- za baku da ostane super baka kao i do sada!;-)
  • Default avatar -
    dajanaj
    Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator idealan za mene da i ja nesto lijepo napokon dobijem
  • Default avatar -
    dajanaj
    a trimer je idealan za muza i dicu
  • Default avatar -
    Pemale
    Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator. Kćer ušla u pubertet, a i ja sa njom. Kao prava majka, ne ostavljam je da se sama bori sa masnom kožom i prištićima, pa sam i ja nabacila suhoparnu kožu. Ali sad smo …prikaži još!
  • Default avatar -
    lelapetar28
    ja bih jako jako željela Braunov šišač za kosu, naš kućni budžet bio bio izdašniji za 2 glave X šišanje svakih 10 dana po 35 kn = 200-tinjak kn mjesečno , tako da bih se onda ja mogla od ušteđenih …prikaži još!
  • Default avatar -
    poison_jane
    Dragi Braun Silk epil! Molim te da mi omogućiš više slobodnog vremena za život i dečka, da uspijem jednom bit pod tušem neopterećena tih malih napasti i da se mogu skinuti a da mi noge budu sjajne i glatke kao …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.