Komentari 304

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    bbi
    Želim si Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator jer sam uvjerena da mi koža pod prstima više ne bi bila kao da diram kornjaču....
  • Default avatar -
    matea31
    Koristim jako puno sprava za moju kožu ali Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator bi bio idealan za nju. Bila bi glatka,čista... Uvjerena sam da bi mi ovo pomoglo i bio bi mi savršen poklon za rođendan koji mi se …prikaži još!
  • Default avatar -
    caj22
    Koristim puno sprava za moju kožu, ali htjela bih osvojiti Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator. Koža bi mi bila mekanija.
  • Default avatar -
    Dea001
    eto mislim da bi željela osvojiti braunov šišač ,da skratim sebi muke ne mužu.Bilo bi ga lakše šišat! pošto voli da ga žena šiša pa eto da šišam..:D
  • Avatar kisica
    kisica
    Veoma često moj muži ja vodimo prepirke oko njegove kose koja je trenutno kao kod neke ženske..njemu je to fora,i zanimljivo,meni odvratno. Ne voli frizere i često mu jer isprika "nemam novaca"..e pa željela bi ovaj aparat da ga ja šišnem za đabice.
  • Avatar TanjaLana
    TanjaLana
    Braun Serie trimer za kosu jako bih željela za svog supruga, koji radi dodatnih troškova koje smo imali, nije od Bake/tete Božićnjak ništa dobio pod bor.... osim ljubavi...koja je najbitnija.....ali zaista zaslužuje nešto što bi ga super obradovalo i što …prikaži još!
  • Default avatar -
    Hugi
    UUUUuuuuu moram odmah poslati link mojoj frizerki da sudjeljuje u ovoj nagradnjoj igri za Braun Series 3 šišač jer je njena mašinica za šišanje već dosta istrošena pa ako hoće da se i dalje šišam kod nje treba pod hitno …prikaži još!
  • Default avatar -
    filozof666
    Ja bih sebi ovaj Braun Series 3 šišač... koliko sam počela dlakavit, mislim da jedino ovo može riješiti sve :D Ako mislite da bi mi za kožu bio ok i i Braun Silk epil, ajd dobro, nema problema, može onda …prikaži još!
  • Default avatar -
    123amba
    Ja bi želio ovaj poklon,zato što bih ženi u ovoj krizi i besparici uljepšo valentinovo :) Hvala vam.
  • Default avatar -
    cuco
    Uređaj za piling meni treba,jer želim kožu meku i nježnu kao beba!Ne vrijedi što ću se zdravo hranit,smršavit i vježbanjem postat fit,ako moram kožu i tijelo pod odjećom krit! :-( <3
  • Default avatar -
    liliac22
    Ova dva proizvoda bila bi savršeno rješenje za moje probleme. A zašto? Jedna riječ HORMONI!!! U protekla dva mjeseca moji hormoni su odlučili raditi prekovremeno, a rezultat toga je odraz u ogledalu koji pokazuje jetija u pubertetu... Molim vas spasite …prikaži još!
  • Default avatar -
    winston20
    Željela bi Braun Series 3 šišač jer imam tri muškarca na kojima vježbam svoje frizerske sposobnosti u slobodno vrijeme! Takav poklon bi mi olakšao i unaprijedio slobodno vrijeme! Jednom sam zabunom počela šišati bez nastavka svog sina koji je bio …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ecume
    Pišem u ime svog tate umirovljenika koji je prokomentirao: "Taj šišač bi mi sjeo kao budali šamar!" Svi smo se jako nasmijali toj izjavi pa igram za njega jer on nema vaš profil!
  • Default avatar -
    tince
    Želim ovaj Exfoliator jer mi je koža tako grozno suha i hrapava da izgledam kao kornjača s Galapagosa
  • Default avatar -
    strasilica1
    Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator želim kako bi se malo umilila zetu jer si ovo baš želi i tako postala najbolja punica na svijetu.
  • Default avatar -
    abigailwilliams
    Željela bih osvojiti Braun uređaj za piling. Ali nemam nikakvo kreativno objašnjenje kad samo zamišljam kako bi bilo osjetiti tih 3000 mikrovibracija u minuti.
  • Default avatar -
    princeza985
    Želim ga jer se nikad nisam brijala sa brijaćim aparatom i mislim da mi je vrijeme da počnem
  • Default avatar -
    fluffy_vk
    Želim, želim, želiiiiiiim Braun Silk SkinSpa Sonic, da mogu u smeće baciti sve kreme i sto i jedan tonik. Da mi suhu kožu s lica makne kao potezom kista, pa da ona svojim punim sjajem zablista. Ako ova stvarčica uđe …prikaži još!
  • Default avatar -
    PCELICA18
    Da mi koza ne pati,da je poslije kreme vole,potrebna joj je piling pravi!Da bi imala piling pravi za to se pobrinuo Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator!Koza bi mi se pomladila,zasjala i mekocu vratila.ne bi joj vise smetala zima i …prikaži još!
  • Default avatar -
    poison_jane
    Dragi Braun Silk epil! Molim te da mi omogućiš više slobodnog vremena za život i dečka, da uspijem jednom bit pod tušem neopterećena tih malih napasti i da se mogu skinuti a da mi noge budu sjajne i glatke kao …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.