Komentari 304

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    dorryy
    Ja sam žena, majka kraljica okružena sa tri princa, najstariji ima gustu frkavu kosu, a i dječica već imaju puno kose, a to jednostavno prevelik zadatak za naš šišač koji razumljivo svako toliko zašteka. Ali ono što bih ja voljela …prikaži još!
  • Default avatar -
    zamjenica
    Pošto vremena nemam ja, nek" mi ga BRAUN da!!!
  • Default avatar -
    JASMINA24
    Ja želim Braunov Silk epil, jer imam jako osjetljivu kožu i jako me pecka, te je često izritirana poslije brijanja, koristim razne kreme al ne pomaže pa ga zato jako, jakoooo, jakoooooooo želim, a drugi razlog je moja sestra koja …prikaži još!
  • Default avatar -
    zamjenica
    Opet ja - da ne bude zabuna, dopunjavam komentar: Pošto vremena nemam ja, nak" mi ga Silk Epil Brun da!!!
  • Default avatar -
    silwach
    zaljubila sam se Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator čim sam ga vidjela, mislim da bi bio odlična nagrada za moju kožu i odličan poklon za moj skorašnji rođendan :)obožavam pilinge, a ovo je nešto novo za mene :)
  • Default avatar -
    aancicaa
    Opa Braun šišač :) Šta reći imam muža koji nije čelav,ali se šiša na čelavo,svaki tjedan je šišanje,naravno to sve sam radi,ima neki bezimeni tupi i bučni šišač pa bi bilo vrijeme da se i on malo modernizira :) A …prikaži još!
  • Default avatar -
    vida07
    joj da mi je taj Exfoliator, jer trebam meku mekšu najmekšu kožu da budem prvenstveno sebi mmmmm, a uz drama queen koja traži 100% pažnje nemam vrena za duge peelinge i finese a ovo bi mi dalo meku kožu za …prikaži još!
  • Default avatar -
    tonka_22
    Imam jednu želju ja, da Braun Silk epil dobijem ja. Da mi koža bude glatka, da Silk epil dugo šljaka. Kada ljetni stigne dan, zbog Silk epil-a minić oblačim van. Želja mi je imati Braun silk epil, to mi Zdrava …prikaži još!
  • Default avatar -
    keke38
    Pošto mi muž često zna zapjevušit Obrij me majko motornom pilom od Patarena, malo me ulovio strah da mu ne bi palo na pamet da se motornom pilom pokuša i ošišati, a onda mu „ode“ glava... I tako bi naše …prikaži još!
  • Default avatar -
    vhunjet
    Imam tako osjetljivu kožu i od britvice mi bude još gore, a kako sam jako ´sposobna´, svaki puta se tako ozlijedim da kada izgleda kao poprište zločina. Briječa bi riješio sve moje problee, noge bi bile njegovane, koža glatka, a …prikaži još!
  • Default avatar -
    cura
    Želim Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator jer želim glatku i nježnu kožu poput bebine.
  • Default avatar -
    dadalina17
    Želim Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator jer me fascinira njegova učinkovitost,a definitivno mi treba dobar piling.Budući da sam studentica ne mogu si priuštiti tako nešto,a kako imam iskustva sa Braun proizvodima,vjerujem u odličnu kvalitetu :)
  • Default avatar -
    jacmina
    Željela bi Braun Serie trimer za kosu za svog brata koji je već u ranim dvadesetima izgubio dosta kose i još uvijek se ne može pomiriti s tim pa je svaki tjedan u frizerskom salonu na šišanju, mada i sa …prikaži još!
  • Avatar JojaBilinac
    JojaBilinac
    Kravice zdrava, budi mi prava! Obraduj me slatko, da mi tijelo bude glatko! Koža mi je suva, ljušti se sva, a kao neki bradodnja sam maljava. Braun vidim samo putem reklame, jer biti student i kupiti Braun, šanse su male. …prikaži još!
  • Default avatar -
    defne
    Želim Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator - uređaj za piling, da mi koža bude glatka i meka, jer to je san koji svaka žena čeka, te osim pilinga nema drugog lijeka, da mi dlačice ne urastaju nakon depilacije, pa …prikaži još!
  • Default avatar -
    nikazanella
    Svako jutro baš kao i sunce na mom prozoru moje lijepe i duge noge jednako tako obasjavaju nove bockave nemani:) Jako sam zahvalna majci prirodi jer me obdarila obiljem istih gore navedenih:)) Ovaj Braun uređaj bi bio kao dobitak na …prikaži još!
  • Default avatar -
    kata88
    5 koraka uspješnih ljudi: 1. Registrirajte se na portalu Zdrava Krava 2. Čitajte sve članke na Zdrava Krava svaki dan 3. Zatražite savjet ako Vas nešto zanima 4. Igrajte nagradnu igru Braun jer ovaj poklon je zaista tajna izgleda uspješnih …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina1990
    Aparat za piling? Zar to postoji? Nisam imala pojma1 Za mene je ovo prvi glas. Ja sam vjerna još starom receptu napravim piling od kukuruzne krupice (brašna) sa dodatkom meda i limuna, nanesem na cijelo tijelo, isperem i kasnije mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    marinaglad
    Što napisati pokraj ovih komentara.... već dugo si želim kupiti ovaj savršeni uređaj koji je potreban svakoj ženi...ali nikako da dođem na red... zato bi baš bilo super da ga osvojim,jer ga jako,jako želim...
  • Default avatar -
    poison_jane
    Dragi Braun Silk epil! Molim te da mi omogućiš više slobodnog vremena za život i dečka, da uspijem jednom bit pod tušem neopterećena tih malih napasti i da se mogu skinuti a da mi noge budu sjajne i glatke kao …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.