Komentari 304

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Deleted user
    Zašto želim Braun poklon? Zato jer nikad u životu nisam bio u mogućnosti priuštiti si slične proizvode...sretno svima!
  • Default avatar -
    Cat82
    Ovo zvuči savršeno :D Nadam se da ću ga moći i isprobati i riješiti problem suhe kože na nogama uz kvalitetno i ugodno uklanjanje dlačica.
  • Default avatar -
    mama031
    Ja bih željela ovaj uređaj za piling,ali ne za sebe.Poklonila bih ga seki koja ove godine ima 18godina ijako se voli dočaravati.Tata i mama nekada jednostavno polude dok naša Ana ne izađe iz kupatila,ali i brzo se vrati nazad,jer kao …prikaži još!
  • Default avatar -
    SIMAT
    PRIJATELJICI MOJOJ ROĐENDAN DOLAZI,A STARI APARAT U SMEĆE JOJ ODLAZI.POKLONE DIJELIT VOLIM,NOVI BRAUN MOLIM!
  • Default avatar -
    SIMAT
    PRIJATELJICI MOJOJ ROĐENDAN DOLAZI,A STARI APARAT U SMEĆE JOJ ODLAZI.POKLONE DIJELIT VOLIM,NOVI BRAUN MOLIM!
  • Default avatar -
    zmicano
    Oduvijek sam izmišljala svakojake recepte za piling. Pola sata pripreme, pa trljanje i još pola sata čiščenja kade od ulja, soli i svakojakih sastojaka. Braun Sonic Exfoliator bi to riješio u par minuta, a da i ne govorim koliko bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    golevijus
    Pošto mi je sadašnji šišač na izmaku snaga, dobro bi mi došao novi Braunov, a ne sumnjam da bi bio bolji od mog sadašnjeg
  • Default avatar -
    Divljakusapovampirena
    Poštovani....toliko sam već tih nagradnih igara odigrala,a nikada nisam ni u jednoj osvojila baš ništa,heheh.....barem da dobijem neku utješnu nagradicu,heheh.....a što se tiće ovog aparatića za piling,uhhhhh....dobro bi mi došao za moju osjetljivu kožu....neću lagati,iskreno se nadam da ću ovaj …prikaži još!
  • Avatar Cupanka
    Cupanka
    Skoro svaki drugi dan brijem noge jer dlačice rastu kao da ih gnojim,muž me stalno zeza da su mi kao kaktus i pita za pelcere...želim da to više prestane ...
  • Default avatar -
    cooler
    Zašto želim Braun Series 3 šišač? Da moja frizura više nema etiketu "frizura ko i zadnji put"...
  • Default avatar -
    gepeto23
    Zato što me Majka priroda baš nije obdarila kosom, a za što krivim i gene svog oca, osuđen sam na friz "skoro do gola", jer općepoznato je da nama ćelavcima takav friz (to zapravo nije friz, nego "no friz" ) …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ivanaa
    zbog toga što bih sestri kao budućoj frizerki poklonila trimer, a uređaj za piling bih poklonila sebi kao nagradu za završetak fakulteta :)
  • Avatar zuliana
    zuliana
    uhh uhh draga moja ZdravaKrava, iako sam gospođa u pristojnim godinama i iskustva mi ne nedostaje pošto sam doista isprobala sve i svašta, ali još uvijk nisam pronašla peeling koji bi mojoj koži pomogao da izgleda svježije, da se riješim …prikaži još!
  • Avatar Neda83
    Neda83
    Zašto poklon želim ja pitanje je jasno, a odgovor upravo smišljam glasno. Da kožu iznenadim svoju suhu, da zujanjem aparata istjeram muhu :) Da napokon malo u kupaoni uživam i ja, da u suknjici zablistam sva. Da po gradu hvalim …prikaži još!
  • Default avatar -
    JASMINA24
    Ja želim Braunov Silk epil, jer imam jako osjetljivu kožu i jako me pecka, te je često izritirana poslije brijanja, koristim razne kreme al ne pomaže pa ga zato jako, jakoooo, jakoooooooo želim, a drugi razlog je moja sestra koja …prikaži još!
  • Default avatar -
    smokvica
    san svake žene da joj se u kupaonici stvori(osvoji)ovako nešto vrijedno :)
  • Avatar baba44
    baba44
    eto,svi su svašta napisali,i što da ja sad napišem?! dajte meni taj Braun, da svima skratimo muke
  • Default avatar -
    nescho
    Želim Braun Series trimer za kosu jer ne želim da mi duge vlasi padaju po nosu. Ako se pokaže dobar na djelu - Cijeli svijet će vidjeti moju "ćelu". No ako se odlučim za nešto duže, Regulatori dužine tomu služe. …prikaži još!
  • Default avatar -
    inas
    Željela bi Sonic Exfoliator, super moćni piling za moju cejlokupnu kožu, nege, urasle dlačice, super moćni piling bi riješio problem, leđa, sitni prištići, lice tu i tamo problematično, dekolte, povremeno se ospe prištićima, koža mi je dosta debela, tako da …prikaži još!
  • Default avatar -
    poison_jane
    Dragi Braun Silk epil! Molim te da mi omogućiš više slobodnog vremena za život i dečka, da uspijem jednom bit pod tušem neopterećena tih malih napasti i da se mogu skinuti a da mi noge budu sjajne i glatke kao …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.