Komentari 304

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sarafina
    sarafina
    Moja koža BRAUN želi...ovoj spravi se veseli...kažu nema ručne muke,kada dođe mi u ruke..četkicama neznam broja,skida s mene i tri sloja...disat će tad koža zdravo,zato hvala ZDRAVA KRAVO..a tek šišač koje čudo,mome dragom treba ludo..I u nadi da će doći …prikaži još!
  • Avatar melabila
    melabila
    Koža nogu mi je toliko uništena brijanjem i uraslim dlačicama i depilacijama da već 5 god i po ljeti i po zimi idem u dugim hlačama ili tajicama. Nisam se kupala 6 godina (bar ne po danu)jer me sram. Dakle,definitivno …prikaži još!
  • Default avatar -
    BRANKA24
    Šišač moj stari kronično me već umara, stalno on zuji,buči i dlake nikako da ukloni. Muž mi kaže:ženo draga, ne valja to crnog vraga, pomoćnik tvoj štekće, idem pravo s njim u smeće!Zdrava krava poklon daje napiši dobre komentare pa …prikaži još!
  • Default avatar -
    Roxus
    Trebao bi mi novi Braun Series 3 šišač jer mi se stari šišač pokvario i zbog toga moja kosa pati. Trebalo bi ju ponovno dovesti u red :)
  • Default avatar -
    CheloniaMydas
    Tako bih željela Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator, da konačno moj stari braunov epilator ode u penziju. Iako je star 1o-ak godina nisam ga htela mijenjati jer ne zelim ni jedan drugi epilator, a za novi braunov nemam para. …prikaži još!
  • Default avatar -
    magda59
    Nego...jab htjela ovo čudo jer evo ljeto će jako brzo, a kad je sezona pokazivanja nogu kod nas u Slavoniji žetva i onda je problem unajmiti kombajn za moje batkove...a još je i skupo. Ovime bi mi riješili neke probleme. Hvala!
  • Default avatar -
    JASMINA24
    Ja želim Braunov Silk epil, jer imam jako osjetljivu kožu i jako me pecka, te je često izritirana poslije brijanja, koristim razne kreme al ne pomaže pa ga zato jako, jakoooo, jakoooooooo želim, a drugi razlog je moja sestra koja …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirelabirkic
    Braun je spas za moje čupavo tijelo,zato drzim fige da stigne u moj dom!
  • Avatar admiras
    admiras
    12.01.2014 mi je bio 18 rođendan i voljela bih ga dobit jer ljeto brzo dolazi i valja se pripremit za mora :)
  • Default avatar -
    Martina1310
    zelim Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator za svoju majku koja inace ima problema sa kožom i dlakama jer joj je koža jako osijetljiva i onda od brijanja uvijek dobije iritaciju, a uskoro joj je i rođendan tako da bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    sokolica0601
    Kad nam treba spas u zadnji čas, kažu da je Braun najbolji za nas. Za sve šta radite na brzaka, sa Braunom to više neće biti tlaka :) Želim i ja jednog za sebe, da me više ništa ne grebe :)))
  • Default avatar -
    jazz84
    Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator Jednostavno želim savršeno glatke noge! Dovoljno je vremena do ljeta i uz tjelovježbu, uređaj za piling je ona točka na i pomoću koje ću doći do željenih rezultata. Veselim se poklonu i kratkim hlačama :)
  • Default avatar -
    zdravka66
    ŠTO REĆI OSIM DA BRAUN SERIE TRIMER SVE DLAKAVE PROBLEME LIJEČI
  • Default avatar -
    Mistic
    Nema ništa ljepše od glatkih i mekih ženskih noguee,tako kaže moj dragi a sigurna sam da i svi ostali pripadnici muškog spola dijele jednako mišljenje! Isto tako ja volim svog dragog vidjeti ošišanog i obrijanog,zato bilo koji od ova tri …prikaži još!
  • Default avatar -
    Manja72
    Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator je super kao i brojni drugi proizvodi tvrtke Braun. A zašto meni? Zato što imam 15. godina star Silk épil SuperSoft Plus Braun uređaj koji je na izmaku snage...i nakon svih tih godina definitivno …prikaži još!
  • Default avatar -
    Rovanjska
    Nakon dobivenih 4,7 blagdanskih kg, dobro bi mi došao jedan Silk épil Skin Spa da se napokon pokrenem i obrijem noge :))) Moj suprug bi Vam bio jakooo zahvalan! :)
  • Default avatar -
    mdmjm
    Braun Silk epil Da opet ne ispadnem "debil". Pitate se zašto? Jer ne znam procijeniti kad je potrebno obrijati noge. Ha ha..kad se vidimo nije uvijek sve baš "glatko". Ali na kraju ispadne slatko. SkinSpa Sonic Exofoliator Zanimljivo zvuči za …prikaži još!
  • Default avatar -
    Toxic
    komentar
  • Default avatar -
    martinaant
    od djetinjstva imam grubu kožu na nadlakticama i nogama tzv "gušćju kožu". koža je užasno suha, a po zimi je stanje još i gore jer i svrbi. Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator bi mi stvarno olakšao život :) i …prikaži još!
  • Default avatar -
    poison_jane
    Dragi Braun Silk epil! Molim te da mi omogućiš više slobodnog vremena za život i dečka, da uspijem jednom bit pod tušem neopterećena tih malih napasti i da se mogu skinuti a da mi noge budu sjajne i glatke kao …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.