Komentari 304

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    zrinka50
    Braun Serie trimer rješava problem odlaženja frizeru, dugog čekanja u frizeraju i najvažnije izbjegavanju nepotrebnom riziku od dobivanja nekih zaraznih bolesti vlasišta kože zbog nedovoljne higijene u frizeraju.
  • Default avatar -
    Alenzigic
    Ovu nagradu želim osvojiti za mamu ona je frizerka nazalost nezaposlena a za 10 dana joj je rođendan a sto drugo pokloniti frizerima nego nesto vezano za dlake hehe ;)
  • Default avatar -
    sladge
    Braun Series 3 šišač prije jedno sat vremena nazvao me je dečko da je ostavio ključ u autu i zatvorio vrata i naravno ne može u auto. to se događa svima, ako ne svima, onima malo smušenijima i ne bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    loverka
    Što mi u životu više treba osim Braun aparata?
  • Default avatar -
    Stripy13
    Inače koristim Braun aparate, oduševljena sam njima, a Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator bi mi došao savršeno da u malo vremena (kojeg inače stvarno malo imam) napravim puno za sebe.
  • Default avatar -
    Chure
    Exfoilator!!! Dali je to odgovor na moj veeelikii problem! Rat, recesija, muževa bolest, moja menopauza...su ostavli duboki trag na mome licu. Ponekad u ogledalu, pri obavljanju jutarnje higijene me sa ogledala posmatra starica. Pomozite :-)
  • Default avatar -
    malivrag
    Ja bi Braun šišač, jer je dečko lijen otići na šišanje, i većinu vremena izgleda kao da je jučer izašao iz pećine... Stoga ga na svim slikama tjeram da ima kapu, već njegovi starci postavljaju pitanja.... On ispred Aja Sofije: …prikaži još!
  • Default avatar -
    animator
    Želim napokon postati sam svoj majstor.
  • Default avatar -
    mmmodri
    Ne očekujem da ću dobiti Braun silk epil iz jednostavnog razloga - NIKAD, ali baš nikad NISAM DOBILA nikakvu nagradu pa neću niti sada!
  • Avatar YellenaBM
    YellenaBM
    Voljela bih osvojiti Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator jer vodim dugogodišnju borbu s ožiljcima na nogama (uslijed urastanja dlaka) i unatoč svim naporima i kremama nisam uspjela ukloniti ožiljke koji mi predstavljaju veliki estetski problem. Sigurna sam da bih …prikaži još!
  • Default avatar -
    samatija
    Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator bi mi sigurno bio od koristi u borbi s nečistom kožom lica, a i bilo bi sjajno napokon nešo osvojiti u nagradnoj igri ;D
  • Default avatar -
    slavenpavlovic
    Memory SafetyLock sustav omogućuje memoriranje zadnjih korištenih postavki. SAMO ZBOG OVOGA TREBAM JA OSVOJITI Braun Series 3 šišač... Jer mi mama uvijek zaboravi kako me šišala i na koju duljinu -.- svi me sprdaju zbog toga --.-- pomozite.
  • Default avatar -
    MATINA
    Braun pokloni su super i ne znam kojem bi se više radovala.Glatka i blistava koža ,te osjećaj ugode nakon brijanja su realni razlozi zašto bi ih željela koristiti. Jednostavna upotreba na svim dijelovima tijela čine samo brijanje temeljno,učinkovito i precizno.Želim …prikaži još!
  • Default avatar -
    pinkladym
    Već 12 godina koristima Braun epilator,obožavam gaaaa..Braun no 1..želim novi,da mogu i dalje širiti odličan glas za super proizvod :)
  • Default avatar -
    bmartina24
    Nikad u zivotu nisam osvojila nagradu, pa mozda mi se ovaj put posreci!
  • Default avatar -
    commet
    Kreativan komentar ja nemam ali uređaj za piling zaista trebam. Bubuljice mi uništiše kožu na rukama pa sam ljeti ja na mukama. To nije lako skriti, a i ja želim lijepa biti. Mrtve kože bih se rado riješila onda bih …prikaži još!
  • Default avatar -
    tasha1
    29.siječnja moj je rođendan. Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator je rođendanski poklon za koji ne moraš navlačiti lažni osmijeh oduševljenja.
  • Default avatar -
    mimelita
    Godinama koristim Braunov depilator i izuzetno sam zadovoljna njime. Bilo bi zanimljivo osvojiti novi depilator i iskusiti veće zadovoljstvo depiliranja - novi look ...
  • Default avatar -
    Mina29
    Već 10 godinama koristim Braunov depilator i moram priznati da se čudim koliko je čvrst i izdržljiv. Ali moram priznati da bih bila presretna isprobati ovu Braunovu novinu.
  • Default avatar -
    vlado3007
    Mislim da bi ovaj "mali",ali nadasve veliki stroj rijesio sve moje probleme sa ovim dosadnim dlacicama.Nitko sretniji od mene..:)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.