Komentari 304

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    andreaiandriana
    Voljela bi da dobijem Braunov uređdaj za piling. Olakšalo bi mi depilaciju, i da mi dlačice ne urastu nakon depilacije.
  • Default avatar -
    Raketica
    Muža i klinca već dvije godine šiša susjeda, no kako se njezin šišač pokvario, sad su i moj muž i klinac, a i njezin muž i njezini klinci jako zarašteni, i čekamo prvu slobodnu lovu da kupimo novi šišač, i …prikaži još!
  • Default avatar -
    katicaos
    Htjela bih osvojiti prekrasan Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator - uređaj za piling jer bih htjela imati savršenu mekanu i blistavu kožu,a upravo bi mi ovaj Braunom uređaj pomogao ukloniti gornji, stari sloj kože, koji je najbolje očistiti temeljitim …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sprig
    Za svoju prvu plaću kupila sam si Braun epilator. Bilo je to prije nešto više od 17 g.!!! I znate šta ? Još uvijek radi,i do sada se niti jednom nije pokvario!! E to se zove kvaliteta !! E sad,zašto …prikaži još!
  • Default avatar -
    bubamariska
    ..hmmm,ovako..šišač bi bio pun pogodak :) moj muž se šiša na "kocku"..eeeeh ta zahtjevna frizura..u okolici dvije frizerke znaju i žele tako šišati..ja bih bila treća koja bih barem pokušala ;)ipak je to moj muž..kakvog ga spremim i uredim,takav i …prikaži još!
  • Avatar Maminamaza
    Maminamaza
    Tko za kožu barem malo mari, taj se oslobađa kože koja stari. Volim i ja da je nema, zato se rješavam tog problema. Samo što mi to nekad na vrh glave dođe, i želim da taj piling što prije prođe. …prikaži još!
  • Avatar dragana2009
    dragana2009
    zašto želim Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator?? mislim da svaka žena želi lijep i ugodan piling na svojoj koži,naravno da sam među njima i ja,i jednostavno nemam novaca... zato igram igru tu,i želim si sreću svu ;) moja želja …prikaži još!
  • Default avatar -
    keirah
    20 razloga zašto želim Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator: 1. Zato što cijeli život sanjam zdravu kožu 2. Zato što od kad znam za sebe imam , najblaže rečeno, problematičnu kožu 3. Zato što je moja koža spoj nespojivog …prikaži još!
  • Default avatar -
    neispravan
    opa potpuno nepropusno kućište,, moglo bi pasti neko podvodno sišanje ili ne
  • Default avatar -
    ANABRLIC
    Voljela bih osvojiti nagradu jer sam se kladila s muzem da cu je osvojiti a on je rekao da necu jer nismo mi te srece,(nadali smo se i dobitku na eurojackpotu) , pa ako bih dobila okladu on bi morao …prikaži još!
  • Default avatar -
    Annelie
    Lijep pozdrav :) Za tjedan dana dečko i ja proslavit ćemo godišnjicu veze. Iako neznam kakvo mi iznenađenje sprema,vjerujem da će biti jako lijepo kako i sam kaže. Veoma bi me usrećili kada bih osvojila Braun Serie trimer za kosu …prikaži još!
  • Default avatar -
    Klaudyya
    Braun ima najbolje i najkvalitetnije proizvode i uređaje za njegu tijela. Jako bi željela da osvojim iz dva razloga : 1 razlog imala sam braun silk epil koji sam sa dijelila sa sestrom skoro 8 godina još uvijek radi i …prikaži još!
  • Default avatar -
    vaslegas
    Pozdrav. Želio bih se zahvaliti na nagradnoj igri. Prvo da kažem zašto bih želio trimer. Kako se uvijek šišam kod kuće, sam sebe, a već mi pomalo teško sa ovim starim (zapinje i čupa) bilo bi lijepo u jednom potezu …prikaži još!
  • Default avatar -
    BubiVG
    Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator, moram ga dobiti!!! Svaki puta pri brijanju nogu, izmasakriram se i izgledam kao da sam iz rata došla, pa sam se prozvala self koljač! Molim za nagradu, doista će unijeti sjaj mojim nogama na proljeće.
  • Default avatar -
    vaslegas
    Otišao prošli komentar a htio otići u novi red Ovaj drugi predmet bi bio dobar za ljepši spol. Osim toga ne znam zašto bih ga želio.
  • Default avatar -
    white1950girl
    Braun Series 3 šišač da mi dragi uvijek bude lijepo ošišan, a Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator da ja njemu uvijek budem glatka. ;)
  • Default avatar -
    schnappi
    Dolazi Valentinovo, taj stresan dan, jer ne znam što ću, ljubavi da dam. Moj muškarac sanja o kosi, al´zbog ćelave glave, samo bradu nosi. U ogledalu glava odbljesak daje, ćelava sasvim, nalik na jaje. Crni zalisci uz uha su stali, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Asaya
    Željela bih ove poklone zato jer nikad nisam pronašla u sebi dovoljno volje niti želje da provodim pred ogledalom dovoljno vremena koje bih posvetila njezi kože. Željela bih to barem djelomično promjeniti. I zato ću ošišati dečka na najšašaviju moguću …prikaži još!
  • Default avatar -
    bucocar
    Draga Zdrava Kravo gdje si se sakrila? U mome skromnom domu odavna,ti nisi bila. Čitam te Te i pratim ali Ti nikako da mi svratiš. Da me malo razveseliš i nagradu koju dodjeliš. Znam...Ženu sam naljutio i spalio vrijednu Gloria …prikaži još!
  • Default avatar -
    mala_i
    Voljela bih osvojiti Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator da mogu maziti i paziti svoju kožu. Redoviti piling tijela i lica bio bi puno jednostavniji, brži i efikasniji da imam ovaj uređaj. Mladolika, nježna i njegovana koža rezultat su koji priželjkujem.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.