Komentari 304

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    romanavaljak
    Vjerujte nagrada bi došla u prave ruke jer bi razveselili djevojčicu koja slavi 15 rođendan i bila bi presretna, a ja kao njena majka jako zahvalna jer bi riješila rođendanski poklon koji bi bio koristan i upotrebljen. Veliki pozdrav!
  • Default avatar -
    rosiem1419
    Mama vec mjesecima prica o nekakvoj masinici za piling, a sada tek shvacam o cemu se radi, stoga uljepsali biste meni moj mali zivot kada bih vidjela osmijeh na njenom licu! Moja mama zasluzuje samo najbolje!
  • Default avatar -
    takala
    Sve novo je dobro , samo da je efikasno i brzo i učinkovito :)
  • Default avatar -
    lenard
    Razveselila bi muža koji je lijen ići na šišanje. Ovako bi riješila dva problema i mogla bi ga ja šišati :).
  • Default avatar -
    Patkica1982
    A sto da kazem...tata je penzic i svako sisanje mu je skupo pa je pitao bi li ga ja sisala umjesto profesionalnog frizera?!? Mislim da je suvise spomenuti da se nikad dosad nisam priblizila nicijoj glavi sa skarama u rukama. …prikaži još!
  • Avatar BigButt
    BigButt
    Braun Silk bi bio savršeni poklon za kraj ciklusa kemoterapija. Mogla bi napokon uživati i ugoditi si nakon sve ove gnjavaže...
  • Default avatar -
    bekyca
    Sisam svoje ukucane već neko vrijeme,ovaj sadašnji sisac nije baš kvalitetan pa se jako ugrije pogotovo ako se suprug prvi sisa jer ima dosta kose,a situacija je takva da si nemozemo baš priuštiti drugi.O uređaju za piling da i nepricam …prikaži još!
  • Avatar kalfa333
    kalfa333
    nema se šta tu puno filozofirati,meni bi dobro došao bilo koji braunov proizvod. zahvalna ako dobijem ako ne bit će prilika još!!
  • Default avatar -
    sanja50
    potreba za svakog,a više za moju veliku obitelj.
  • Avatar ninanena
    ninanena
    Šiš! Šiš! Šiša lava miš!Sve više i više još malo još. Ovako ja šišam dečka hahaha.Na mašinici koju koristim se nešto dogodilo pa se često češalj sam od sebe spusti i ošiša malo kraće nego sam planirala :D
  • Default avatar -
    cvjetic1
    Željela bih ove poklone jer su odlični! Trimer za kosu želim za dečka, on se zna skoro sam ošišati pred ogledalom, ali stari trimer koji je imao je odapeo! Moj dečko stvarno zaslužuje poklon. Bio je tu za mene kad …prikaži još!
  • Default avatar -
    panegirika
    lijep pozdrav. razlozi zašto želim ove proizvode su sljedeći... već dvije godine šišam dečka i prošli mjesec se pokvario šišač, pa sad ide kod frizerke, a ja bih htjela da mu Braun Series 3 šišač poklonim za valentinovo... :) a …prikaži još!
  • Default avatar -
    MIKA1975
    Dobro veče! Bit ću iskren, te bi poklone poklonio svojoj ženi jer je jako dlakava, joj kako bi imala glatke noge s ovim poklonima, preporodila/o bih se. Šišaj Mileeeee!!!!
  • Default avatar -
    sanjkovic
    Iako je vrijeme darivanja zavrsilo, ova dva proizvoda bili bi idealan dar, jedan mom dragom, a jedan naravno meni. Zasto zelim ove poklone.. jer je to Braun.. jer su to proizvodi koje koristis ako drzis do sebe... jer olaksavaju svakodnevnicu, …prikaži još!
  • Default avatar -
    nina0407
    Pa nakon svih razočarenja nakon neosvajanja nagrada u vašim nagradnim igrama,slutim da je kucnulo i mojih 5min. Braun je super i sami odlučite koju ćete mi nagradu dodijeliti jer se ionako sama ne bih mogla odlučiti. Zahvaljujem !
  • Default avatar -
    scalia
    Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator osvojiti želim Da konačno i ja ljetu i pokazivanju kože se veselim. Jer svakodnevno peelingiranje pod tušem nakon izbrijavanja dlaka Odavno mi je iskreno postalo tlaka. A kada sam peeling od soli i maslinovog …prikaži još!
  • Avatar hagi86
    hagi86
    Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator – uređajem za piling za seku poštojoj je jućer bio rođendan a Braun Serie trimerom za kosu za mene pošto je meni sutra rođendan
  • Default avatar -
    mrasan1
    Bez obzira kakav razlog bio Vaš poklon ju uvijek dobrodošao.
  • Default avatar -
    Tanja1985
    Ja bi trebala Braun Silk za uklanjanje mrtvih stanica jer imam problematičnu kožu i koliko god se trudila često obilaziti kozmetičare ne mogu to uvijek podnesti moje financije....
  • Default avatar -
    nina32
    SkinSpa je apsolutno pravi aparat za mene!Bio bi mažen, pažen i više no redovito korišten. A, između ostalog, muž mi nije ništa kupio za godišnjicu, i zbilja me naljutio....Hitno mi treba nešto za popravak raspoloženja :-)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.