Komentari 304

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ginger261
    S obzirom na to da mi je rođendan za par dana, bilo bi idealno dobiti Braunov Silk epil na poklon. :) Onda se ne bih više mučila s britvicama i imala mali milijun porezotina po nogama. ;)
  • Default avatar -
    Myca
    Zašto Braun Silk épil? Zašto ga baš jako jako želim? Uh, to je jedna duga priča...o ljubavi i boli (jer je takva svaka). Priča koja govori o jednoj 11godišnjakinji koja se zaključavala u kupaonu kradeći mušku britvicu da ukloni ono …prikaži još!
  • Default avatar -
    silvija129
    Pošto imam proširene vene i strašno su izražene i bolne , dobro bi mi došao jedan takav nježni aparat ......
  • Default avatar -
    strasilica
    Uz inače suhu i osjetljivu kožu nedavno sam dobila i psorijazu..nije previše izražena ali sama činjenica da je imam dovoljno bedira...svjesna sam da bi piling trebala raditi što češće ali iskreno uvijek sam u nekoj gužvi, ili sam preumorna ili …prikaži još!
  • Avatar deadaliz
    deadaliz
    Braun Series 3 šišač bi bio idealan za mog ćaleta budući da ga moram barem dva puta mjesečno šišati nekom kineskom 'kosilicom' nakon koje mu friz izgleda k'o površina marsa. No s Braunom dobije super friz i ko ga šiša …prikaži još!
  • Default avatar -
    gomuhr
    Braun Exfoliator je ono što bih ja htjela, jer bi mi koža bila meka i bijela. Ne bih više tražila piling, i to bi bio baš dobar feeling. Nakon samo jednog tretmana tijela, svi bi rekli: baš si lijepa!
  • Default avatar -
    karlaben
    Bjeli dan depilacije kad osvane Ravno mi mrak na oči padne Ako niste znali cijeli dan mi za to treba U bolovima i vriskovima, depilacija je bolna i tu mi pomoći nema Nakon depilacije mučne i teške S ponosom pokazujem …prikaži još!
  • Default avatar -
    pheephee
    Mislim da sam zaslužio ovaj poklon koji svejedno ne bi išao meni nego mojoj mami, jer uskoro ima rođendan, a pošto sam još srednjoškolac moji prihodi su jednaki nuli, tako da bi mi bilo drago da ju mogu razveseliti sa …prikaži još!
  • Default avatar -
    BIBAP
    Godinama se brijem britvicom, imam osjetljivu kožu, voljela bih imati ovakav brijači aparat. Za sada nema se "para" osim da uleti ovakav poklon, bilo bi super. Ha.
  • Default avatar -
    cvilidreta13
    Budući da se ježeve bodlje ne mogu mjeriti s dlakama na mojim nogama, obradujte mene i mog dečka epilatorom. :D
  • Default avatar -
    ajakeli6
    Zašto bih željela jedan od tih prekrasnih poklona? Naime ja nemam talenta za sklapanje pjesmica i rima kao druge pa ću Vam ja lijepo i iskreno napisati moju priču.Imam 42 godine te kćerku koja u 3.mj. puni 17. godina.Ja sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    kzd2
    Ovaj čudesni aparatić Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator ne zaslužujem ja, nego moja mama.Njezin život je ispunjen raznim obvezama- brigom o nama, kućom i ostalim stvarima pa često nema vremena za samu sebe. Želim ovo osvojiti za nju da …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivanaiva
    Braun Silk épil SkinSpa Sonic Exfoliator bi me spasio i to doslovno....imam par stotina milijuna viška dlačica po tijelu, ali to nije sve.... na nogama mi nakon bilo koje depilacije užasno urastaju dlačice, pa to izgleda stvarno grozno....crne točkice, crveni …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tia0101
    Moj stari Braun epilator je ravnih 13 godina star, a bio je jako koristan, poklonila sam ga sebi na dar. Kad se samo sjetim koliko sam ga htjela jako, skupiti novac za njega u to vrijeme nije mi bilo lako. …prikaži još!
  • Avatar foxxyy48
    foxxyy48
    Voljela bih osvojiti uređaj za piling, čisto da svoje tijelo malo razmazim, da mu vratim makar na taj način, svoj ponekad nemaran odnos prema njemu..
  • Default avatar -
    doroteica
    Prošli tjedan suprug me molio da ga ošišam. Uzela sam naš prastari šišač i počela ga šišati. Ajoj, nešto se poremetilo i moj suprug je ostao bez kose. Moram prizanti da mi se ruka malo tresla od njegove reakcije. Samo …prikaži još!
  • Default avatar -
    suzika11
    Nikad nisam imala probleme s prištićima. No,sad u 27 godini imam hormonalne probleme i akne po licu. Te promjene nisu intenzive pa ne mogu dobiti lijekove i zato muku mučim već mjesecima s upalnim procesima na faci... Braun Silk épil …prikaži još!
  • Default avatar -
    tonka_22
    Ja sam se zaljubila u Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator, uređaj za piling, jer mislim da je to rješenje mojih problema. Koža mi je jako suha i imam prištiće koje sam probala uklonit ali nikako. Čak i kad se …prikaži još!
  • Default avatar -
    daarko
    Moja draga šiša nas 3 muškarca u kući: mene-supruga, sina, i svekra. Iako nije završila školu ili tečaj šišanja ali joj jako dobro ide. Spašava nas da ne hodamo okolo sa čupavim i zaraslim odabranicima. Mi smo prezadovoljni s frizurama …prikaži još!
  • Default avatar -
    mala505
    Jednostavno, koja žena ne voli bit lijepa i njegovana. A da bi to u potpunosti postigla može mi pomoći ovaj lijepi uređaj Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator. Mislim da ga svaka žena zaslužuje, pa tako i ja :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.