Komentari 304

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    amira1975
    Dva su sina a tu je muž,kažu frizer spor im je ko puž Baš bi dobro bilo kažu u glas svi Da nas draga majko šišaš uvijek ti Nije lako,posao to je pravi Dečki vole moderne frizurice na glavi Braun …prikaži još!
  • Default avatar -
    hogarica
    Htjela bih osvojiti Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator jer ga već dulje vrijeme želim i često mislim na njega.Sigurna sam da bi moja osjetljiva koža bila mekana i glatka poput svile.Sa Braun Serie trimerom za kosu bih usrećila svog …prikaži još!
  • Default avatar -
    zunzo
    Pita frizerka Kako čemo danas? Malo tu odrezati,ovdje skratitia tamo izbrijati.A to se nemože tako.Može ,može tako ste me prošli put ošišali.Ovo je šala ali istinita pa sam odlućio nabaviti šišać, to bi moja ženica puno bolje obavila
  • Default avatar -
    c2
    Odkad se šišam sam, ne bojim se frizera. Uz Braun Series 3 šišač imat ću još sigurniju ruku.
  • Default avatar -
    penzic
    htio bi osvojiti braun nagradu jer sam umirovljenik i puno bi mi koristilo jer imam malu mirovinu
  • Default avatar -
    pinch
    Kad god se osisam frendovi me zafrkavaju kao 'gdje si se osiso da znam otic zavarit bicikl' i ja to kazem svojoj frizerki (jedinoj u krugu 5km) i ona meni kaze sisaj se sam ako ti ne valja ja te …prikaži još!
  • Default avatar -
    tina208
    Imam jako osjetljivu kozu,alergicna sam na sve moguce kreme,koristim bolnicke kreme koji oni sami prave,pa bi zbog toga voljela osvojiti Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator,mislim da bi se moja koza preporodila i napokon bi se osjecala zadovoljno!
  • Default avatar -
    sksisak
    ma mom mtreba hitno šišač,da ga ja šišam....kako nebi išao kod frizerke...naime,naš je krepao pa sada ga šiša druga a meni se to ne sviđa....
  • Default avatar -
    suzanattt
    meni je stvarno potreban sisac,a i Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator bi mi koristio imam problema s kozom.Hvala
  • Default avatar -
    vezvon
    svoje bi dijete sama šišala isebe bi sama depilirala pa bi tako imala više vremena za igru sa dijetetom...pozdrav.
  • Default avatar -
    Anushka123
    a što već napisat a netko drugi nije? dal mi treba? DA! dal ću koristit? DA! dal želim? DA! Što? SkinSpa Sonic Exfoliator :) znam da imam nježnu i zdravu kožu negdje ispod svih tih mrtvih stanica :D
  • Default avatar -
    Septona
    Pošto sam vam ja ,,bolesni,, čistunac tj. nikad mi,, nešto,, nije dovoljno čisto zato je ovaj Braunov SkinSpa Sonic Exfoliator ko stvoren za mene. Vjerujem u ovaj aparatić .Vjerujem da bi zadovoljio sva moja perfekcionistička ,,struganja ,, face.:-)
  • Avatar marija0000
    marija0000
    Razmišljajući što da napišem, pjesničke mi rime nisu dolazile, pa evo potreban mi je i Braun Silk epil SkinSpa Sonic Exfoliator kao i svima nama, ali kao studentica nisam si u mogućnosti priuštiti toliki izdatak za kupnju, stoga bih molila …prikaži još!
  • Default avatar -
    ANA0711
    Braun šišač, zašto??? Lako je to što ima kose za dvoje,ali s obzirom da svaka dlaka svoju "politiku vodi" za dva tjedna na glavi nastane prava "čupa" i treba to nekako ukrotit :) Da,da pričam Vam o svom dragom koji …prikaži još!
  • Default avatar -
    rock
    -Dobar dan. -Dobar dan. Mogu li Vam nekako pomoći? -Naravno. Trebala bi Braunov SkinSpa Sonic Exfoliator. -Dobro ali mogu Vam reći da je dosta skupi,a imate onaj jefniji po duplo manjoj cijeni. -Ali ja baš hoću BRAUNNN. -Zašto? -Koje pitanje.Pa …prikaži još!
  • Default avatar -
    Makario
    Zašto bi mi dobro došao Braun šišač? Zato jer bi to bio poklon 3u1. Prvo imao bih vlastitog frizera svaki dan koji me nikad ne bi iznevjerio, kao drugo je besplatan i kao treće dostupan svim ukućanima
  • Default avatar -
    Teica_25
    S obzirom da svaka djevojka/zena zeli biti lijepa,pozeljna,tako i ja zelim.. Ma neeee.... Molim Vas da me nagradite poklonom..jer decko nikako da me zaprosi,a koliko mi se cini razlog bi mogao biti taj sto nemam glatke noge.. i bjezi ko …prikaži još!
  • Default avatar -
    rubycairo
    Braunovom epilatoru, točnije modelu Braun Silk Epil Supersoft (sa dvije brzine i malom četkicom ;-)), vjerna sam već niz godina, a čak ga čuvam i u originalnom pakiranju (onom sa natpisom "ultra gentle epilation" :-)). No, koliko god ga mazila …prikaži još!
  • Default avatar -
    bezbrizna
    U suvremenom užurbanom svijtu, gdje žena ima nebrojeno obaveza i zadataka koje mora obaviti kroz dan, najmanje što može učiniti za sebe je posvetiti sebi 5 minuta na dan. Obzirom da sam jedna od tih žena i ne stignem sve …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivanag199
    Pozdrav! Evo i mene s malim komentarom jel nemam puno vremena odkad je beba došla u naš dom, a željela bih oduvjek jedan takav epilator da malo vremena i pozornosti mogu posvetiti napokon sebi :-! Nažalost situacija je takva da …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.