Komentari 304

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    bubito
    i ja bi taj poklon jakooo voljela dobiti jer imam velikih problema s uraslim dlačicama na nogama.. užas sve sam pokušala i na kraju vratila se britvici.. možda bi mi ovo pomoglo da riješim problem uraslih dlačica.. :)
  • Default avatar -
    loverka
    Puno puta u životu sam nešto čekala, ali puno toga nisam dočekala. Moram napomenuti da sada očekujem Braun aparat bilo koji jer su mi oba dobro došla i bila bi sretna da dobim barem jedan. Hvala!
  • Default avatar -
    KLiKzg
    Braun Series 3 šišač bi odlično došao nam doma sada, kada polako dolazi proljeće i ljeto...a onda počnu treninzi, pa će šišanje na kratko biti samo jedan od vida održavanja dobrog hlađenja i higijene za dugotrajne sportske napore koje nam dolaze! ;)
  • Default avatar -
    Shema
    Moj sadašnji brijaći aparat polako gubi znakove života, pa se nadam da ću dobiti zamjenu...
  • Default avatar -
    mini69
    B olno čupanje voskom, R azočara me svaki put A novce za epilator U dućanu radije potrošim na djecu! N oge moje,doći ćete i vi na red jer Zdrava Krava misli na vas! …prikaži još!
  • Default avatar -
    kitti_kp
    Ovaj poklon bi više bio za mog dečka. Da mu konačno više ne budem njegova srnica, kako se on voli šaliti. Ili ne? Noge duge, vitke i... dlakave...
  • Default avatar -
    berni1963
    Zdravi moji! Zašto baš ja želim dobiti ovaj poklon...odgovor je jednostavan...volim igrati nagradne igre...volim osvajati nagrade...ovo mi je još samo jedan izazov više...ništa lakše...jedan komentarčić i dobiš poklončić....lijepi pozdrav i ostanite mi zdravi!
  • Default avatar -
    adjurd41
    Koja žena ne bi poželjela imati takav poklon?Jako je koristan,lijep i možeš ga dobiti na poklon.Volim igrati nagradne igre a još bi voljela kada bi i pokoji put nešto i dobila. Lijep pozdrav
  • Default avatar -
    toja
    MOj Braun epilator star je već 16 - 17 godina, još uvijek radi, ali bi bio red da dobije novu bolju zamjenu, a ja ugodniju i bezbolniju epilaciju.
  • Default avatar -
    makie
    Volim da ucestvujem u nagradnim igrama,bas mi mi trebao ovakav proizvod :) Mislim da su ''BRAUN'' proizvodi nezamenljivi :) (y)
  • Avatar koka_mala
    koka_mala
    želim osvojiti uređaje jer ću izrađivat tepihe za mačiće od onog što uklonim s oba uređaja . sad bez šale, zato jer mi je danas rođendan pa bih bila vrlo polaskana tim poklonom.
  • Default avatar -
    malivrag
    Dakle, dečko mi je prelijen za širanje, pa bi ja Braun šišač za kosu... Ne za sebe, za njega.. Zapravo, DA, za sebe.... Naime, neošišan izgleda kao neandertalac koji je upravo izašao iz pećine, a nemrem ga takvog gledati, pa …prikaži još!
  • Default avatar -
    vanana
    Baš si želim ovakav ovakav uređaj za piling.Voljela bih ga imati i s njime u ruci prijeći svojom kožom.Baš me zanima kakav je to osjećaj.Moja koža bi trebala baš takav tretman.Pa da zablista novim sjajem i preporodi se. A Braunov …prikaži još!
  • Default avatar -
    valik
    Trebam hitni popravak raspoloženja!!! Neuspjela umjetna oplodnja... Uređaj za piling popravit će stanje kože i time nadam se, i psihu!!!
  • Default avatar -
    hlapicheva
    Ma ja sam tako užasno zaposlena majka troje djece pa volim aparatiće svih vrsta. Kad bih imala uređaj za piling možda bih uspjela taj piling konačno i napraviti :). Zadnji piling obavljen prije prvog djeteta, šmrc...
  • Default avatar -
    kokica7
    zelim ga,zelim ga,zelim ga ... sretno mi valentinovo !
  • Default avatar -
    poisonivy84
    Da prestanem izgledati kao paun molim Vas da mi poklonite uređaj Braun. Muž mi kaže da sam pravi gnjavator, jer mi treba novi Exfoliator. Da bi mužić im'o pod prstima dobar filing meni pod hitno treba uređaj za piling. Željno …prikaži još!
  • Default avatar -
    keke38
    čestitke dobitnicima :) opet ništa za mene, "ganjam" taj šišač za muža već duuugo... ah, više sreće drugi put ;)
  • Default avatar -
    zvjezdanasola
    Dobro bi mi došlo nakon dugog poroda da se što prije oporavim!!!!!!!!!!!!!! Prekrasan dar za valentinovo a jos je ljepsi moj SIN!!!!!!!!!!!!!!!
  • Default avatar -
    sallly
    Jesu nagrade vec podijeljene??? Iii ja bi nesto na poklon... Ajd da mene netko jednom iznenadi,bilo bi mi drago..i cudno iii iznenadujuce,ali sve u svemu,bilo bi mi jaaako drago. :*
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.