Komentari 108

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    tomyp
    Na djetinjstvo me najviše podsjeća Faks helizim prašak za pranje rublja jer bi uvijek gledala u njega dok piškim u wc-u u starom stanu gdje je veš mašina bila točno nasuprot wc školjke :D
  • Default avatar -
    strasilica
    Od svih navedenih proizvoda Saponije, u mojim sjećanjima iz djetinjstva najviše je prisutan Faks Helizim prašak za pranje rublja. Proizvod je to koji je bio prisutan u svakoj kući i u svakom kupatilu, pa su tako imale i moja mama, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mona35
    Kad smo još živjeli kod moje bakice, sjećam se kako je svako jutro nakon doručka išla prati veš, na ruke, jer veš mašine tada još nismo imali, miris još i danas osjećam, urezao mi se duboko u pamćenje i sad …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadek2
    Na djetinjstvo će me najviše podsjećati Kalodont. Kao djeca brat i ja živjeli smo kod bake koja nas je teeeško nagovarala na pranje zuba. Poslala bi nas u kupaonicu, a mi se nakon 3 sekunde vratimo i kažemo da smo …prikaži još!
  • Default avatar -
    maljevacdjurdja
    Faks i ja,onda i sad... Kupujem faks u malom seoskom dućanu , dobivam lizalicu od tete prodavačice koja pozdravlja baku,hodam pjevušeći puteljkom do bakine kuće... . /Uzimam faks u trgovačkom centru,sjedam u a Baka me dočekuje,u veliki lonac dodaje faks …prikaži još!
  • Default avatar -
    maljevacdjurdja
    Faks i ja,onda i sad... Kupujem faks u malom seoskom dućanu , dobivam lizalicu od tete prodavačice koja pozdravlja baku,hodam pjevušeći puteljkom do bakine kuće... . /Uzimam faks u trgovačkom centru,sjedam u auto i vozeći se doma riješavam s djetetom …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mistic
    Mama mi je radila u jednoj od prodavaonica Saponije u Dubrovniku, i svaki put kada bi mi dopustila da dio vremena provedem sa njom u dućanu nastupilo bi opće oduševljenje,jedva bih dočekala istražiti sve te šarene i mirisne stvarčice među …prikaži još!
  • Default avatar -
    miljacmaljevac
    Danas kad uzmem kalodont u ruke glavom mi prođu ona slatka sjećanja na djetinjstvo i kalodonta kojeg sam zvao "Marica za sve".Osim neizbježnog pranja zuba s njim na koji su me roditelji svakodnevno tjerali on je služio i za: ublažavanje …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.