Komentari 108

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    dudilo
    Kad je u pitanju Saponija iz Osijeka osjećam se kao u vremenskom stroju. Pitate se sigurno zašto? Pa, stoga što i sada kao i prije 20-25 godina koliko mi pamćenje seže, isti se proizvodi koriste i onda i sada. Miris …prikaži još!
  • Default avatar -
    maja1906
    Saponiju obožavam i koristim ju non stop, voljela bih ovo osvojiti jer sam podstanar u Zagrebu ,trenutno dala otkaz u firmi jer mi nisu plačali pa bih mi ovo jako dobro došlo da nemoram kupovati još . Ovakvim nagradama još …prikaži još!
  • Default avatar -
    ROZALINDA
    KALADONT JE NEŠTO ŠTO JE DEFINITIVNO OBILJEŽILO MOJE DJETINJSTVO, PRVO ZATO ŠTO SAM MISLILA DA I NE POSTOJI DRUGA PASTA ZA ZUBE TJ. DA JE DRUGI NAZIV ZA PASTU ZA ZUBE KALADONT. A ZATIM I ONA PJESMICA: ŠUBI DUBI DUBI …prikaži još!
  • Default avatar -
    smokvica
    od davnina se naša kuča blista jer saponia znači čista,mirisi djetinjstva su mirisi budučnosti i zato su ti proizvodi uvijek glavni u našoj kuči...
  • Default avatar -
    jsejic
    Definitivno na djetinjstvo me podsjeća FAKS deterđent. Sjećam se vjetar je puhao i mami je otpuhao s "štrika" svježe okvačenu opranu snježno bijelu odjeću. Veša je bilo po cijelom dvorištu. I dok je mama to sakupljala, hrabro, a mogla je …prikaži još!
  • Default avatar -
    daxx
    Osim Kalodonta koji je definitivno obilježio djetinjstvo nas nešto starijih, moje sjećanje na djetinjstvo vezano uz Saponijine proizvode podsjeća me i na Likvi. U vrijeme kad nije bilo perilica suđa Likvi je bio neizostavan kod ručnog pranja suđa. kako smo …prikaži još!
  • Default avatar -
    ja134
    Moje je djetinjstvo prepuno Saponije, U njenim se mirisima ljubav krije, Majčine ruke što se oko mene svile, Mirisne su uvijek bile, Blage i meke od nježne Nile. Mirise Faksa i Ornela kroz život sam nosila kao niti Jer u …prikaži još!
  • Default avatar -
    ninanesto
    Dva proizvoda koja su uz mene od kad znam za sebe su Likvi i Kalodont.Oba dva su sudjelovala u bitnim stavkama mog života.Od čiščenja onih prvih mlječnih zubiča, pa do današnjih, koji su moram se pohvaliti uz pomoć Kalodonta i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Monikak
    Slučajno sam jednom kupila Ornel-plavi ,oduševila se mirisom i dugotrajnošću mirisa odjeće. Volim kupovati Hrvatsko,znam da su Saponia proizvodi kvalitetni i po pristupačnoj cijeni
  • Default avatar -
    Manja72
    Da, zaista podsjeća na djetinjstvo. Ja ne znam da je išta drugo i postojalo....
  • Avatar eleja
    eleja
    Još se danas sjećam kada me djed učio prati zube Kaladontom, i njegovih savjeta_ " zatvori usta da pjena ne bi ispadala", a mene bi baš zanimalo kako se tako dobro pjeni Kaladont...posebno se sjećam bakine kuhinje koja je sva …prikaži još!
  • Default avatar -
    natertua
    Saponia je tu, tu sad kraj mene gdje je oduvijek i bila i vraća me u malu kućicu na selu ispunjenu mirisom Faksa gdje je baka na šporetu prokuhavala bijeli veš, a zatim ga prala "na ruke", gdje se za …prikaži još!
  • Default avatar -
    vezvon
    Rođena sam u Osijeku i kupovali smo Faks,,Ornel a i Likvi u kuhinji se našao,,to je neko lijepo vrijeme bilo-moje djetinjstvo i Saponia,,,o da bilo je super....
  • Default avatar -
    mlinkica
    Rođena sam u okolici Osijeka i cijelo djetinjstvo sam mirisala na Faks. Ne sjećam se niti jedne jedine paste za zube osim kalodonta... Svi smo prali zube kalodontom, svi smo mirili na faks... U kuhinji smo imali Likvi, kao i …prikaži još!
  • Avatar ivanah23
    ivanah23
    kao i vecini nas u djetinjstvo me omiljeni faks vrati, na dane pune smijeha,bez briga, gdje je zivot djecja igra. moja baka koje vise nema bila je ejdna prekrasna zana,od malih nogu s njom sam prala ves, ucila me da …prikaži još!
  • Default avatar -
    flame76
    Na djetinjstvo me najviše podsjeća Likvi jer mi je mama dopuštala da uzmem malo deterdženta kako bih mogla praviti balončiće! I tako bih ja po čitav dan u prirodi pravila balončiće i gledala kako lete zrakom! :))))
  • Default avatar -
    divas
    Prva zubna pasta s kojom sam prala zube bio je kalodont s mirisom jagode. Sjećam se da bih ga radije pojela nego oprala zube. A faks je bio u platnenim vrećicama koje su poslije služile kao kuhinjske krpe (još i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Decipher
    Na djetinjstvo me najviše podsjeća Arf. Mama je uvijek sve s njime čistila i ribala :) ja ga i dandanas koristim, super je proizvod!
  • Default avatar -
    katicas36
    Sjećam se mirisa Arfa za veš.Baka je njime prala na bunaru u betonskom koritu.Osjećala sam se strašno važna i velika u ponedeljak u školi jer su moje stare traperice mirisale kao,kao. . .neznam,jednostavno Arf.Savršeno.
  • Default avatar -
    InesH
    Faks helizim zbog čisto opranog rublja :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.