Komentari 108

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    VENIO
    Miris bilih lancuna po borovim šumama(zahvaljujući dobrom starom Ornelu) vraća me u neka davna vrimena... Ležin miran zamotan u lancun, a mama i nona ljuljaju me dok ne zaspim...Lancun bi mirisa po suncu i veselju a ja miran i spokojan …prikaži još!
  • Avatar pantaa
    pantaa
    Mene najviše na djetinjstvo podsjeća Likvi. Uvijek kad je mama prala suđe, ja sam je gnjavila da smočim ruke u vodu u kojoj je bilo Likvija. Nakon što sam namočila ruke, slagala sam prste tako da tvore krug i pokušavala …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ermossisima
    Na djetinjstvo me najviše podsjeća Kalodont. Još i danas kad osjetim njegov miris, kao da se u mislima vratim u naš mali podstanarski stan, u dobro mi znanu kupaonicu gdje stojim ispred umivaonika i čekam da mi mama stavi moj …prikaži još!
  • Default avatar -
    rowan
    Skoro svi Saponia proizvodi me pdojsećaju na djetinjstvo jer su to bili proizvodi koje nas po koje nas je mama slala u dućan. Sa papirićem i nocima smo dolazili teti u trgovinu i dovoljno je bilo reći Kaladont i od …prikaži još!
  • Default avatar -
    kucica
    Da,podsjeca na djetinjstvo,na bezbrizne i radosne dane <3
  • Default avatar -
    sbotica
    Sve me podsjeća na djetinjstvo, a sjećam se kuhinjskih krpa na kojima je pisalo Faks, i vječno su mirisale na faks.
  • Default avatar -
    romana90
    Teško je izdvojiti samo jedan, jer je svaki za mene jako vrijedan. Ali me sjećanje najviše za Likvi veže. Jer prazna bočica od njega je bila moja igračka. Brat i ja bi od praznih boca imali "velike pištolje" , napunili …prikaži još!
  • Default avatar -
    ellica19
    U mojoj kuhinji još uvijek postoje one krpe dobre kvalitete, u njima je bio prašak za veš, tada sam bila još uvijek dijete, sjećam se onog mirisa koji se širio hladnim zrakom, a sada gledam krpe s prepoznatljivim Faks znakom. …prikaži još!
  • Default avatar -
    tamamama
    Sretan, 120 rođendan draga naša Saponia. Miris Ornela vraća me u dane djetinjstva,kada je sve bilo čisto, dječje,kada je bilo najljepše zaspati na jastuku u krevetu moje bake.Nje više nema ali sjećanja se ponovo bude.Saponia ,hvala Ti na tome!
  • Default avatar -
    marina1990
    Sad kad se sjetim svojeg djetinjstva i svoje majke, Ah samo sa Faksom je ona našu odjeću prala, Poludila bi kad bi tata kupio drugi prašak, Ona je uvijek samo Faks hvalila i volila Nakon nje ja sam tu ljubav …prikaži još!
  • Default avatar -
    gita50
    Najveći Saponijin fun sam u kraju to već i vrapci na grani znaju. U obitelji mojoj otkad znam za sebe samo Faksom peremo rublje i tu nema promjene. Odjeća, posteljina, čak i kuhinjske krpe blistaju se na povjetarcu, a ljubomornih …prikaži još!
  • Default avatar -
    tince
    Na djetinjstvo me najviše podsjeća Ornel. To je jedini omekšivač koji je moja mama kupovala. I nikad ga nije zvala omekšivač, već uvijek Ornel. Dugo godina sam mislila da je riječ Ornel opća imenica
  • Default avatar -
    BRANKA24
    Moje djetinjstvo je bilo davnih šezdesetih i najupečatljiviji dojam vezano za Saponiju je tjedno pranje rublja. Živjeli smo u radničkoj zgradi gdje na vrhu zgrade je bila praona i teraca za sušiti rublje. Jednom tjedno nosili bi posteljinu u praonu, …prikaži još!
  • Default avatar -
    BRANKA24
    Moje djetinjstvo je bilo davnih šezdesetih i najupečatljiviji dojam vezano za Saponiju je tjedno pranje rublja. Živjeli smo u radničkoj zgradi gdje na vrhu zgrade je bila praona i teraca za sušiti rublje. Jednom tjedno nosili bi posteljinu u praonu, …prikaži još!
  • Default avatar -
    marija_92
    Taj poznati dašak, kada rublje stavljam prati, još za zore rane, kao da se vratim u djetinjstva dana. I kad mama prala je, i stavljala prati, bio je to isti miris, isti takav dašak. U vrečici platnenoj on je bio …prikaži još!
  • Default avatar -
    majamajchy
    Proljetno čišćenje na vratima... Da ne bi čistila satima, Za rublje tu su Faks i Nila, i Ornel da bi rublje osvježila. Za posuđe Likvi je tu, Da suđe blista kao u snu. Na Arf ne zaboravi Jer on sve …prikaži još!
  • Default avatar -
    barb13ara
    Mirisi djetinjstva...dovoljno je samo duboko udahnuti i već sam tu, skupljam robu sa sušila,a mama mi nije naredila. Zašto? Želim prije škole obući tek opranu majicu koja miriše na ŽUTI ORNEL jer mi je simpatija rekla da mirišem kao ŠANEL... …prikaži još!
  • Default avatar -
    BIBAP
    Deterđent FAKS, na što me potsjeća, hmm... na školsku torbu koju sam nosila u osnovnoj školi, i bilo je baš "fora", mnogi su imali takve torbe, naime ti deterđenti bili su pakirani u 3kg u platnene vreće, mama mi je …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tibidany
    Nikada neću zaboraviti kako sam kao mala djevojčica prije polaska u vrtić, a kasnije i u školu, prala zubiće Kalodontom, na verandi ispred ulaznih vrata naše male nove kućice. Tek smo ju sagradili i u nju se uselili, nije bilo …prikaži još!
  • Default avatar -
    valencia72
    Nedavno mi je umrla baka i kad smo krčili stvari iz stare veš kuhinje u ladici sam pronašla krpu FAKS. Sjetila sam se kako je išla u dućan kad deda dobije penziju po vrećicu Faksa a kad bi ga potrošila …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.