Komentari 108

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    kandina
    Obožavam sve Saponia proizvode.
  • Avatar YellenaBM
    YellenaBM
    Kalodont, jer smo ga uvijek kupovali
  • Avatar dado78
    dado78
    Faks,i to onaj koji je dolazio u platnenoj maloj vreči koja je kasnije služila kao kuhinjska krpa,dvije takve krpe moja mama još uvjek čuva u ladici.
  • Default avatar -
    commet
    FAKS HELIZIM I KALODONT, NEMA TKO IH NIJE KORISTIO! NISMO NI ZNALI ZA DRUGU PASTU ZA ZUBE OSIM KALODONTA :D
  • Default avatar -
    kandina
    Nila me podsjeća na djetinjstvo, njezin miris mi je još u nosu...Mama je prala moju finu robicu u njoj i jedva sam dočekala da obučen friško oprani veš, tek skinut sa štrika. Prekrasno...A ostal proizvode koristim od djetinjstva do sada, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tamia
    Saponiu koristimo vec godinama, zaista je najbolja :)
  • Default avatar -
    drilla991
    Lahor, Bijeli, zeleni ili plavi, Na mome licu uvijek osmijeh mami. Kroz djetinjstvo pa sve do sada, On je sa mnom bilo kada. Ostao je isti, mijenjao se nije, Kada ga na policama ugledam srce mi se smije. Sada samo …prikaži još!
  • Default avatar -
    GlistaB
    Saponia je u srcu mome, divim joj se i ponosim njome. Miris i mekoću mi pruža, miriše kao najdivnija ruža. Svaki proizvod svoje vrline ima, sa Saponiom sve nam štima. Do kraja života vjerna ću joj biti, uvijek samo nju koristiti.
  • Default avatar -
    RReni
    Definitivno na prvom mjestu je Faks helzim,a poslje njega Arf, to su proizvodi koji su kako i u mom djetinjstvu tako i sad kao sastavni dio kupaone bez kojih se nemože,bez Faksa i Arfa kao i bez ručnika za ruke …prikaži još!
  • Default avatar -
    InesH
    Objavljen je članak s ovim navodom: Prva tri čitatelja koji ostave svoj komentar, Saponia će nagraditi paketima
  • Default avatar -
    MsDobroska
    Ono što naučimo odmalena od starijih ostaje kao navika. Zato i danas koristim i najdraži mi je Faks
  • Default avatar -
    InesH
    Ako smijem primjetiti, naknadno ste ubacili i datum prijave ;)
  • Default avatar -
    crnka555
    Definitivno bi to bio Arf. Majka ga koristi otkad znam za sebe, a i dan danas je neizostavan u našem kućanstvu. Nakon toga bi bio Kalodont (tada je zbilja bio mali izbor pasti za zube), a ustanovila sam da mi …prikaži još!
  • Avatar ellasky
    ellasky
    Kaladont je dio mog djetinjstva, s kaladontom bezbrižno protiv karijesa. Druga ambalaža je bila tada, al kvaliteta ista ko i sada. Brižna majka nas je špotala, perite zubiće i vaša usta će biti vesela.
  • Default avatar -
    Sprig
    Dobri stari Vim!! Uvjerena sam da bi mojoj baki bio omiljeni moto- Kuda,kamo i sa čim,tu je za sve samo Vim:) U kupatilu,u kuhinji,u ostavi..svugdje se osjetio samo miris limuna,kao da imam posađenu plantažu tog citrusa:) Sve je uvijek mirisalo …prikaži još!
  • Default avatar -
    glava
    Kad te sunce probudi A mama poljubi Lakše se ustaneš Odmah se pokreneš Do kupaonice dotrčiš Odmah četkicu zgrabiš Nema brige I problema Tu je tvoja Kalodont krema
  • Default avatar -
    trixy
    Likvi - podsjeća na baku i na djetinstvo. Tada nije bilo perilica suđa, pa čak ni sudopera. Sjećam se velikog, tamnoplavog lonca u kojem se pralo suđe, i Likvija koji je stajao kraj njega.
  • Default avatar -
    ida_f
    Kalodont, oduvijek je tu negdje. Priznajem sve paste su kalodont ma kako god se zvale. Kao da mi netko kaže da sapun nije sapun :P. Sjećam se starih pakiranja s kojima sam se igrala kao mala. Najviše pamtim Plavi radion. …prikaži još!
  • Default avatar -
    mayday0007
    Iz svog djetinjstva se najviše sjećam Arfa i kalodonta. Baka ga je uvijek imala u kući jer kad bi ja i braco sami ostali s starijom sekom ona bi nam kuhala, ali nije baš bila spretna u tome pa bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    InesH
    Faks helizim zbog čisto opranog rublja :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.