Komentari 108

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    marali
    Gotovo svake zimske školske praznike provodili bi, brat i ja na selu, kod bake. Nije bilo grijanja, osim u kuhinji gdje je uvijek kurila peć na drva, međutim u sobama je bila prava ledara. Sjećam se tog dječjeg skičanja i …prikaži još!
  • Avatar lepid
    lepid
    Saponia ima jako puno proizvoda koji su uz mene još od djetinjstva! Pamtim stara pakiranja Vima, Faks Helzima i Kalodonta. Jako mi je simpatično kad vidim retro izdanja tih proizvoda jer de bude stare uspomene. To su proizvodi s kojima …prikaži još!
  • Default avatar -
    pero2001
    Rekla bih Kaladont, dugo vremena nisam znala da je Kaladont samo jedan od proizvođača paste za zube, mislila sam da se pasta zove Kaladont,bili su mi sinonimi. Jako mi je drago sto se Kaladont nakon dugo vremena opet poceo reklamirati, bas kao nekad.
  • Default avatar -
    inas
    Na djetinjstvo me najviše podsjeća Faks deterdžent u prahu, jer ga je baka uvijek koristila i to u njihovim ambalažama umotanim u krpenu ambalažu, koja je kasnije služila kao kuhinjska krpa, i uvijek bi te krpe s Faks logo, vsjele …prikaži još!
  • Avatar kisica
    kisica
    Kad premotam film u dane moga djetinjstva, prvo mi na pamet pada moja majka koja je tada bila čistunac do kostiju. Sve je moralo biti čisto, blistati, mirisati, nigdje nikakva packa ni mrlja. Uvijek je redovno prala sve sa faksom..da …prikaži još!
  • Avatar jezichawa
    jezichawa
    Na djetinjstvo me definitivno najviše podsjeća Fax helizim prašak za robu. Još se uvijek sjećam kad bi mama s Faxa rezala barkodove i igrala Saponia nagradne igre, još čujem tetu s televizije kako reklamira Fax helizim... Kod nas se nije …prikaži još!
  • Default avatar -
    rhema81
    Od djetinjstva on me prati, uz njega je rublje čisto to moraš znati, miris i svježina, samo s Faksom rublje ima. Saponija je bila uglavnom gost mog doma, sjećam se prvog pranja suđa - Likvi - i evo ti loma, …prikaži još!
  • Default avatar -
    dijanaturk
    Fax- vječni pratioc i simbol za čistu odjeću... još iz vremena pakiranja u platnene vreće!
  • Default avatar -
    Danci89
    Čini mi se da za Faks znam od pamtivjeka... oduvijek ga je mama kupovala, a tako sa i sama nastavila nakon što sam se udala.... To mi je bio, i ostao najbolji prašak za odjeću i stvarno mi je nezamjenjiv. …prikaži još!
  • Default avatar -
    nikazanella
    Faks helizim je prašak koji me podsjeća na djetinjstvo. Moja baka a i mama su prale rublje jedino njime, što su i prenijele na mene. Znali smo naravno promijeniti vrstu praška (mislim tko nije), no uvijek bi se opet vraćale …prikaži još!
  • Default avatar -
    st2l
    Nekoć davno, u dane mog djetinjstva i u puno sretnija vremena sjećam se kako sam pomagala mami vješati rublje. Kod perilice je uvijek bio prisutan neizostavan Faks Helizim. Dok sam čekala da ona izvadi rublje iz mašine, često sam proučavala …prikaži još!
  • Default avatar -
    zara7
    Jedina pasta za zube koju je moja obitelj koristila je Kalodont. Kad god kupim Kalodont, sjetim se djetinjstva i roditeljske kuće. Uostalom mojim roditeljima je "Kaladont" postao sinonim za zubnu pastu....
  • Default avatar -
    pa3sha
    Sjećam se Faksa iz djetinjstva, u platnenim vrećicama koje smo zatim upotrebljavali kao kuhinjske krpe, i naravno, bile su puno kvalitetnije i trajnije od ovih današnjih. A moj roditelji i danas svaku pastu za zube zovu Kalodont. Drago mi je …prikaži još!
  • Default avatar -
    vila007
    ajme mirisi i okusi djetinstva!!!!
  • Avatar bug88
    bug88
    Šte reći nego: Faks = djetinjstvo i mirisni veš :)
  • Default avatar -
    apucoos
    Na djetinjstvo me najviše podsjeća likvi, odnosno prazne boce od likvija koje smo punili vodom na +40 C stupnjeva i tako se kao klinci špricali međusobno :) Veća faca je bio onaj ko je imao veću plastičnu bocu od likvija... …prikaži još!
  • Default avatar -
    mala_i
    Arf je za mene Saponijin proizvod koji najbolje odolijeva vremenu. Čak i u vremenu kada smo kupovinu obavljali u Italiji uvijek smo na popis stavljali Arf. S vremenom Arf je postao sinonim za proizvode svih marki namjenjene čišćenju kupaonica i kuhinje.
  • Default avatar -
    sambaaa
    Neki dan sam pijuckala kavu u omiljenom kafiću u kojem radi moja prijateljica. I pogled mi padne na kava aparat, a preko šalica prebačena Faks helizim krpa. Da, da. Baš ona, prastara, u kojoj je moja mama doma nosila prašak. …prikaži još!
  • Default avatar -
    silwach
    Kad se sjetim djetinjstva, uvijek se sjetim one stare kutije kaladonta i vrati me u prošlost kada me mama morala nagovarati da perem zube, a meni se nije baš dalo jer sam bila mala i nisam ni znala zašto ja …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tia0101
    Moram reći da me svi ovi proizvodi, odnosno Saponia općenito, podsjećaju na djetinjstvo. Mama je kupovala i još uvijek kupuje domaće Saponia proizvode. Posebno sam oduševljena ovom slavljeničkom ambalažom. Jučer sam baš čistila kupaonicu Arfom i doista je čaroban, sve …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.