Komentari 143

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ana72
    Rose vino,baš je fino.Znamo da ne smijemo piti puno al kad ga okusimo nikad dosta i tako na stolu prazna flašica osta.
  • Default avatar -
    FRANOMARINIC
    ROSE VINO IMA NEOGRANIČENU MOĆ DA BRIŠE SVE RAZLIKE MEĐU LJUDIMA. BEZ OBZIRA NA VJERSKU, POLITIČKU , SPORTSKU ILI MATERIJALNU PRIPADNOST, SVATKO TKO PIJE ROSE VINO OSJEĆA SE MOĆNO ,COOL I POBJEDNIČKI.
  • Default avatar -
    renci1980
    jednostavno obozavam vina,rose je tako pitko da bi ga mogla sa velikim uzitkom piti cijeli dan,neizostavan proizvod u mom frizideru ,dobro ohladen
  • Default avatar -
    in_grid
    .. mmmmm.. baš mi treba jedan pink day s finim ružičastim vinom za pravi odmor.. :))
  • Default avatar -
    angellah
    Volim ružičasta vina jer kad ih naručuješ, osjećaš se kao žena. Osim prekrasne boje, obično su i slađa što odgovara ženskom nepcu. Da nema žena, ružičasta vina ne bi bila popularna.
  • Default avatar -
    marijana7
    ah moje naj vino... blagog je okusa,boja je divna...volim ga piti poslije kolača...uvijek se pravim važna kad imam rose vino u kuci onda ga točim u posebne čaše i frendice se osjecaju posebno...kao i ja...
  • Default avatar -
    jtopalovic
    mmmmmmm obožavam ružičasta vina, njihovu aromu....miris i okus su očaravajući...mmmmmmmmm........
  • Default avatar -
    Imimi10
    Obožavammm :))
  • Default avatar -
    aradicev
    Jedino i pijem samo rose a to je samo za blagdane ili kakvu obljetnicu (ako se muž sjeti) , jednostavno ništa drugo od alkohola ne pijem ali npr. za badnjak mi je to užitak pijuckat zajedno sa svojom obitelji ,jednostavno …prikaži još!
  • Default avatar -
    silvanaasi
    Volim piti ružičasta vina. Blagog su voćnog okusa, pitki i da se uživati u njima. Posebno ljeti na moru uz laganu riblju večeru.
  • Default avatar -
    mala_i
    Rose vina volim jer su laganija od crnih vina, a slađa od bijelih. Idealno pašu za moje nepce jer prevladavaju lagane, mirisne voćne note.
  • Default avatar -
    Tamigrga
    Ne da volim, obožavam Rose vina jer su blaga,sočna, slasna, ne preslatka, vrlo svježeg, "živahnog" i mladok okusa. Za moje nepce i okus jako otmjena. Volim popiti čašu rashlađenog Rose vina poslije večere.
  • Default avatar -
    lidija13
    Rose vino sam pila samo jednom. bio je to kozlovicev rose kad sam bila na radnom odmoru u istri, s prijateljicama s faksa, prije nekoliko godina. nikad prije, a ni nikad poslije nisam probala neko tako savrseno vino. uvijek sam …prikaži još!
  • Avatar IvaR
    IvaR
    Rose vina.. Za žene, ni manje ni više.
  • Default avatar -
    doroteica
    Moja obitelj se bavi vinogradarstvom i vinarstvom i često sa suprugom i sinom odlazim na izložbe vina i degustacije. Moj odabir je uvijek rose vino, jer je lagano, blago i nekako "ženskasto". Obožavam ovo "barbi" vino, kako ga ja odmila …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadoitea
    Ja sam baka, imam 70 godina i jako uživam u rose vinima. Ne, nisam ja alkoholičarka. Vina konzumiram rijetko, obavezno su to rose vina i moram priznati da toliko uživam, pa me malo i "ulovi". Nakon jedne čaše dobijem crvene …prikaži još!
  • Default avatar -
    grasevina9
    Vinarstvo je moja velika ljubav i već godinama uživam u tom hobiju. Mislim da puno znam o vinima, često odlazim na izložbe, ali i na degustacije. Degustirao sam puno vina, a i proizvodim 3 vrste vina, a to nisu rose …prikaži još!
  • Default avatar -
    klaric_m
    Savršenog su okusa. Jednostavna a opet zanimljiva. Pašu uz sva jela, nebitno jel riba ili meso.
  • Default avatar -
    SLAVICA5
    Ružičasto-svijetlo, toplo, meko, čisto, ugodno, privlačno, poželjno, veselo - takva i ja želim biti!
  • Avatar Kikica_Skippy
    Kikica_Skippy
    U jesen prošle godine, radila sam na Festivalu vina u Esplanadi! Jest da je moj posao bio baziran u kuhinji,ali imala sam prilike prošetati dvoranama i kušati vina (ali samo na kraju festivala jer alkohol nije dozvoljen za vrijeme rada). …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.