Komentari 143

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    nescho
    Rose vina volim jer su često savršena kombinacija bijelog i crnog vina te sadrže najbolje od jednih i drugih - lagana su poput bijelih, a opet aromatična poput crnih. Sviđa mi se jer su slatkasta te zato pašu i uz …prikaži još!
  • Default avatar -
    atebazile
    Slatko je uvijek slatko. Slatkasto vino za moju slatkastu osobnost, uz moj najdrazi lagano slatkasti desert. Jos kad bi vi bili dovoljno slatki da mi posaljete jedno slatko a jako kvalitetni vino, slatko vam obecavam da ga necu sa slatkim …prikaži još!
  • Default avatar -
    tarantula
    Opčenito sam ljubitelj vina.Kod mene u kući vina su zlatna tekućina do koje se jako drzi.Pazi se kada i koje se uz što pije i nije nam problem platiti ako nešto želimo, a uvijek želimo kvalitetnu čašicu.Ružičasta vina ili Rose …prikaži još!
  • Default avatar -
    fireflyyy
    Rose vina volim zato jer su ružičasta i slatka i pružaju osjećaj kao da sam u Barbie svijetu ;).
  • Default avatar -
    R_E_D
    Kada mi već svakodnevica nije u veselim bojama, onda bi bilo lijepo navečer srkutati nešto ružičasto i fino. Nešto poput ružičastog vina :-)
  • Default avatar -
    sierrapahuljica
    Obožavam rose jer ima neki blaži okus,kao blago crveno vino.....crveno pijem uglavnom s colom jer si nemogu priuštiti neka skuplja vina al rose mi je žao pokvariti pa pijem sam
  • Avatar josipafranjevic
    josipafranjevic
    Nikad nisam probala rose, al dobro zvuči... Pink up my day...
  • Default avatar -
    PCELICA18
    Ruzicasto vino isam nikada pila,tako da mi je vrlo tesko odgovoriti na nagradni zadatak.Ali popiti casu vina volim i poslije dobrog rucka mi cini zadovoljstvo.Jer ne kaze se uzalud kruh je za tilo, vino je za dušu.
  • Default avatar -
    dancani
    ..Jer sam ljubitelj vina...
  • Default avatar -
    trixy
    Zato što odlično idu uz vruće ljetne dane, na terasi uz more, uz tanjur slanih inćuna i kapara.
  • Default avatar -
    Zorisa
    Misal Rose - uz njega smo proslavili rođenje naših blizanki, i nazdravili na mnogim obiteljskim rođendanima, imendanima, dočecima nove godine... ili samo tako, uz svježe jagode i cvrkut ptica u dvorištu vikendice... Spomen na ružičasta vina i pjenušce budi u …prikaži još!
  • Default avatar -
    ellica18
    Draga kravo, bila bih stvarno već spomenuta životinja kada ne bih voljela ružičasta vina. Divno piće baš za dan žena, ili Valentinovo kada je sve u nježnim, ženskim bojama. Ali pila bih ja njega uvijek jer njegov okus je praznik za moje nepce.
  • Default avatar -
    sbotica
    Rose vina obožavam uz ušećerene prepržene bademe na božićno jutro.....
  • Default avatar -
    snjofkica
    Subota navečer moje je vrijeme za opuštanje uz čašu dobrog ružičastog vina, jer dobro vino zaista ima priču... Vino odabere mene. Kad vino tone, riječi plivaju. Šteta da se vino ne može milovati!
  • Default avatar -
    zowey
    Ružičasto vino u ružičastim predvečerjima za tebe i mene...
  • Default avatar -
    Mirela789
    Zašto volim rose vina? Jednostavno zato što me oraspolože u teškim trenucima, potiču na sreću i zadovoljstvo, uveseljavaju svaki moj dan. Uvijek u kući mora biti koja boca dobrog vina, jer i sam pogled na nju čini život ljepši i smireniji.
  • Default avatar -
    dorryy
    Rose vino je stvoreno za ženu...nježno je, opojno, predivno. Blagi i slatkasti okus jednostavno poziva na ugodnu večeru uz dobro vino i dobru ženu :)
  • Default avatar -
    damac
    S obzirom da ne nosim rozu boju i ne jedem crveno grožđe ovo je jedina kombinacija u kojoj mogu "podnijeti" to dvoje.
  • Default avatar -
    valencia72
    Sram me priznati ali tek sam ove godine za Valentinovo imala priliku probati rose pjenušac. Naime, muž me iznenadio sa večerom i vinom. Teško mi je reći tko me od njih dvoje više ugodno iznenadio! Vino je izvrsnog okusa, tako …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina1990
    Volim rose vina, uz razne jela fina. Moj dragi meni ručak sprema, a za vino on brige nema. Skupa se opustimo i uživamo. a sve probleme zaboravimo. Fino vino i zagrljaj voljenog moj život ćine savršenog!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.