Komentari 143

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    MATIJABISKUP
    obožavam kristalnu čistoću roze vina. njegov okus pobuđuje osjećaj ljepote ovoe božanstvene kapljice. pij malo, pij dobro..............
  • Default avatar -
    GogaI
    Okus rose vina na nepcu poseban je doživljaj...što više poželjeti, on i ja uz aromu koja opija u proljetno veče.Jednostavno-čarobno...
  • Default avatar -
    Aneleh23
    Veliki sam fan rose vina, posebice uz deserte koje mi moj momak sprema, savrseno se stapa sa sa pjenicom od vanilije ili pak domaćom pana cotom sa preljevom od jagode, a ja volim stavljat rose vino kao podlogu za domaći …prikaži još!
  • Default avatar -
    mljacko
    U ovom sivilu današnjice lijepo bi sjela čaša roze pjenušca,zatvoriš oči u zagrljaju drage osobe,nepce ti uživa u punoći voćnog okusa dobrog vina i zaboraviš (na trenutak)da plaća opet kasni,struja nije plaćena,Linić smišlja novi porez...
  • Default avatar -
    sekakate
    Ma ja necu pjesmice slagat,ni nikakvu rimu vec zelim ta vina. I napisat cu zasto ih zelim samo to pa ak dodu dobro dosla. Nikad bas nikad nisam pila takva vina,a vrijeme je da ih probam. Zar ne?? Trebam nesto …prikaži još!
  • Avatar Maminamaza
    Maminamaza
    Volim rose vina jer su mome nepcu fina. Volim slatko za desert jos kad je tu i rose vino sve je za pet. Kada vidim kako se sjaji ta rose boja budem kao da nisam sasvim svoja. Mogu ga cijeli …prikaži još!
  • Default avatar -
    gushterica
    Volim rose vina zbog njihovog svježeg i slakastog groždanog okusa i bogatog mirisa, osjećam se kao da brstim izabelu s brajde pradjedove kuće.
  • Default avatar -
    Ljubs
    Volim rose vina zato što mi daju nekakav dobar osjećaj dok ih pijem. Ta lijepa boja me na neki način čini posebnom, a uz to mi je i najdraža boja, a mogu reći i najdraže vino. Rose vina imaju čaroban …prikaži još!
  • Default avatar -
    pegla23
    Volim ružičasta vina, naročito Dvanajščak- Kozol, jer me podsjećaju na studentske dane i druženja s mojom dragom prijateljicom gospodičnom Dvanajščak koja nam nas je uvijek rado častila svojim vinima i s kojima smo ponekad nazdravljali za uspješno položene kolokvije:))
  • Default avatar -
    suzyyy
    Inace sam sportski tip i uvijek preferiram da pijem vodu ili sok.Ali kad smo vec na vinima moram skomentirat nesto.Ako cu igdje bilo to rodendan,izlazak ili neki dogadaj popit nesto alkoholno bit ce to uvijek dobro vino.Naravno veliki sam gurman …prikaži još!
  • Default avatar -
    sirela
    nisam neki poznavalac vina, ali volim gemišteka popit i to laganog, a Rose vino volim još više, jer poslije pink vina i svijet je puno ljepši,(ali u razumnim količinama normalno).
  • Default avatar -
    senzual
    Na jednoj zabavi probala sam rose vino i naprosto sam se oduševila. U ljetnom periodu ga volim biti sa kockicama leda uz omiljenu mi deliciju jagode sa šlagom.
  • Default avatar -
    saniks10
    Nisam neki ljubitelj vina (više sam pivopija :) ), ali zato moja kolegica obožava ružičasta vina, tako da... ja volim nju, ona voli vina i eto savršenog poklon povodom Dana žena!
  • Default avatar -
    zemljaaaa
    obožavam vina..pogotovo ovakva..nisam tip za gemište i bambuse,ali čašu dvije ovakvo..nikad ne odbijam..volim slađa i suša vina..mmmm
  • Avatar tinchy1983
    tinchy1983
    Zato jer me okusom najviše podsjećaju na vina kakva su nekad pravili moji baka i djed te roditelji nakon njih...Na moju žalost tih starih sorta grožđa više nema,ili su jako rijetka,pa polako zaboravljam taj okus domačeg vina!
  • Avatar madelinemads
    madelinemads
    Zašto volim rose vina? Jer su onakva kakva bi žena trebala biti, neobična, delikatna, mirisna i zavodljiva.
  • Default avatar -
    Ivana2023
    kako moj dan pocinje i kada: u 6.45h-7.00h mlađi sin mi se budi ubrzo i nakon toga i stariji, tada pocinje moj ubrzan dan pun avantura i novih stvari,od ucenja voznje bicikla,rolanja,kuhanja i izmisljanja svakakvih jela,kupanja,uspavljivanja,presvlacenja i penjanja na glavu …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tonka1984
    Ružičasto vino je uvijek raskošnih voćnih aroma, mekano i skladno. Ružičasto vino nazivaju i vino za dame jer se u njemu odlikuju sve osobine nježnijeg spola. Tako i ja kao mlada dama obožavam tu voćkastu aromu, pogotovo kad dodjem sa …prikaži još!
  • Avatar friki
    friki
    Najviše volim popiti času crnog vina iza ručka, a rose je dobar za piće u bilo kojoj drugoj situaciji - aperitiv, uz snack, večernja druženja, uz čitanje, gledanje dobrog filma, intimno druženje, prijateljsko tračanje.....jednostavno paše samo dobar rose.
  • Avatar Little_Lady
    Little_Lady
    Volim Rose vina, u njihovom okusu uvijek sve štima. Dobra su za moj krvi tlak Jednostavno uz njih moj život je lak. Idealna za opuštanje, I ljubavno ispod deke šuštanje. I moj dečko ih voli, Stoga moja malenkost ovaj divan …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.