Komentari 133

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ines1984
    Nema dijete koju nisam probala i nažalost nisam baš uspješna u tome, tako da svaki gubitak barem i jednog kg bi mi bio više nego dobrodošao! :))
  • Default avatar -
    MOPSGIZMOTAZ
    Biotta sokove smo kupovali još u Austriji kad ih nije bilo kod nas i uistinu su odlični. Jednostavno želim učiniti nešto za sebe nakon dugo dugo vremena kako bih i nadalje mogla pomoći drugima da se osjećaju bolje. Sretno svima.
  • Avatar shirley30
    shirley30
    Pošto su mi špekec, šunka i pršut svetinja, ne moram ni reći da mi je detoksikacija prijekopotrebna prije nego se pretvorim u malo prasence! Treba mi nešto fino da zamjeni loše navike! Svakako naručujem!
  • Default avatar -
    ivanika
    Nisam probala.... 1.morala bi(previše je kilograma), 2.trebala bi(nemam više što obući) 3.htjela bi(al nemam love) mislim,,,,želim probati,omogućite mi! Hvala!
  • Default avatar -
    kravakravica
    Donedavno nisam imala nikakvih iskustava s detoksikacijom organizma. Nisam bila sigurna ni što je to, za mene je to bio pojam koji sam čula par puta, onako, usput. Ipak, nedavno sam shvatila važnost detoksikacija za naš organizam. Nažalost, bilo je …prikaži još!
  • Default avatar -
    lelapetar28
    potrebna mi je, vrlo! vjerujte! a iskustva sa postom imam samo većinom bezuspješnog!međutim eto prvi put sam cula za post sa sokovima !Ako pomaže ? BILJEŽIM SE SA ŠTOVANJEM!!!!
  • Default avatar -
    skorpion
    budući da se već duže vrijeme pokušavam natjerati da nešto promijenim, ovo mi se čini kao idealna prilika za krenuti, a čini mi se da nije teško, a zdravo je.
  • Default avatar -
    ivankasab
    Ovo zvuci odlično i bila bi prava sretnica kad bi s ovim započela svoje mršavljenje,ljeto je pred vratima, svaki dan si govorim "od sutra ću"-a ovo bi bio pravi početni impuls za pokrenuti se-- iako evo prvi put čujem za …prikaži još!
  • Avatar antonela_bo
    antonela_bo
    Detoksikacija mi je potrebna nakon svega što sam unijela u svoje tijelo posljednjih dana, želim se napuniti energijom, izgledati svježe i lijepo te biti zdravija no sada! Uz ovaj kotel ukusnih sokova namjeravam u potpunosti pročistiti svoj organizam i smanjiti …prikaži još!
  • Default avatar -
    subota
    pa, iskreno, detoksikacija mi treba jer ju nikad nisam radila! voljela bi se detosicirati da si pomognem u procesu započetom prije godinu dana - prestanak pušenja - makrobiotičko vegetarijanska prehrana - bicikl, yoga, pješke i mislim da bi detoksikacija došla savršeno :)
  • Default avatar -
    joj
    Biotta Wellness Tjedan – paket je nešto savršeno za mene. Detoksikacija mi je zaista potrebna zbog izbacivanja nakupljenih toksina iz tijela. I sigurno bi mi to bio pravi zdravi poticaj da nastavim s reduciranom tj. uravnoteženom prehranom te na taj …prikaži još!
  • Default avatar -
    brdoiznadoblaka
    razmišljah o hidrokolonu i detoksikaciji sa gorkom soli u kombinaciji sa sokom od grejpa i maslinovim uljem. .. za ovo prvo moram potegnuti do zg-a a i baš mi se ne mili... za ovo drugo treba odvojiti dva neradna dana …prikaži još!
  • Default avatar -
    kravljeludilo
    Pod hitno trebam detoksikaciju od politike, reklama i ružnih betonskih zdanja, golfa, afera i depresivnih vijesti! Ne vidim kako drukčije to riješiti, osim BIOTTOM ! :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.