Komentari 133

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Anja85
    Nemam iskustva s ovakvom vrstom posta jer sam bezbroj puta cula da sokovi moraju biti svjeze pripremljeni u sokovniku (kojeg si ne mogu priustiti) jer inace nema efekta. Ali Biotti vjerujem jer vec dugo pijem njihov sok od cikle i …prikaži još!
  • Default avatar -
    innervoice
    Članak je poticajan! Prije tri mjeseca sam provela sedmodnevni post s Biotta sokovima držeći se uputa i bilo mi je to izvanredno razdoblje! Prštila sam od energije koja se rijetko iskusi i rado bih sve ponovila. Inace imam prekomjernu težinu …prikaži još!
  • Default avatar -
    3139
    SVRHA BIOTTA SOKOVA JE, DOPRINOSITI BOLJOJ KVALITETI ŽIVOTA,ODABIROM PROIZVODA IZ ORGANSKOH UZGOJA,UVAŽAVAJUČI ČOVJEKA,NJEGOVOG ZDRAVJA I OKOLINU.
  • Default avatar -
    Arven
    Trenutno se osjećam kao da sam na dnu- i fizički i psihički iscrpljena, svaka aktivnost je napor koji moram savladati (nisko željezo, hipotireoza, višak kilograma...). Razmišljam o postu već neko vrijeme kao o metodi koja bi mi mogla pomoći da …prikaži još!
  • Avatar antonela_bo
    antonela_bo
    Detoksikacija mi je potrebna nakon svega što sam unijela u svoje tijelo posljednjih dana, želim se napuniti energijom, izgledati svježe i lijepo te biti zdravija no sada! Uz ovaj kotel ukusnih sokova namjeravam u potpunosti pročistiti svoj organizam i smanjiti …prikaži još!
  • Default avatar -
    plavusa
    evo ovako...studentica iz Zagreba nakon 2 miseca otiđe kuci za Uskrs u Dalmaciju i naravno mamica joj spremi toliko toga da se najede za sljedeca 2 miseca na faxu :D I u 2 dana dobijem onoliko koliko se mucim mjesec …prikaži još!
  • Avatar lila17
    lila17
    MEni je ovo potrebno jer u zadnje vrijeme konstantno jedem meso i totalno slabo konzumiram voće i povrće, koža mi je u lošem stanju i imunitet mi je narušen, nikak da se prislim da zdravije jedem, već mi je dosta …prikaži još!
  • Default avatar -
    snjeska83
    obzirom da skidam kilograme,imam ih cca 87 na 173 cm visine i zelim na sto zdraviji način skinut i vise ne vratiti kilograme potrebno mi je prvo dovest tijelo u red zdravim sokovima, detoksicirat ga i ocistiti od svih otrova …prikaži još!
  • Avatar Medicandy
    Medicandy
    Ovo je zbilja neka zelena vibra :) jer upravo sam pisala na članku detoksikacija uz Gorenje kako trenutno pijem zelene hladno prešane sokove. I vidim sličice Biottinih sokova sa strane, klik klik i dođem tu.... Premali je prostor da opišem …prikaži još!
  • Default avatar -
    rosi30
    Meni bi stvarno trebao ovaj paket,pored privatnog posla, blizanaca(muških),prezaposlenog supruga imam jako malo vremena za sebe, da si priuštim nekakav odmor ili nešto gdje mogu skupiti energiju i da se osjećam bolje,da budem puna elana za daljne izazove.Nikada nisam probala …prikaži još!
  • Default avatar -
    katarinaivancan
    Slažem se, nakon Uskrsa smo nakrcali kilograma s kojima cu se boriti sljedecih mjesec dana.. ovo mi je zaista potrebno, sita sam dijeta koje nemogu izdrzati i koje na mene imaju ping pong efekt...voljela bih očistit svoje tijelo od otrova …prikaži još!
  • Default avatar -
    palenta
    Pošto imam problema sa želucem pa ne mogu sve konzumirati za detoks , možda bi mi pomogla biotta. Inače biottu koristim samo za manjak FE.(ciklu i borovicu). Super su.
  • Default avatar -
    malocrnozlato
    često pijem svježe vočne sokove osobito nakon poroda,u trudnoći sam dobila 35 kg ,nakon poroda sam bila uistinu iscrpljena i bezvoljna ,Aloa vera i sok od mrkve uistinu su me spasili i pomogli da se posvetim s osmjehom na licu …prikaži još!
  • Default avatar -
    rozoni
    ...već godinamaimam problema sa jetrom tako da svakih nekoliko mjeseci napravim post (2 dana)s Vašim FENOMENALNIM sokovima,a pošto sam u obitelji imala bolesnika također sam prakticirala Vaše sokove (najviše ciklu)., tako da muž nekad u šali kaže da bih trebala …prikaži još!
  • Default avatar -
    tomitomi
    Detoksizacija uz Biottu moje tijelo treba, jer fali mi vitamina,minerala,željeza i svega. Povrtni i voćni sokovi zdravi su i fini, detoksizaciju nam nude na najvišoj razini. Ne želim ja toksine u organizmu svom, želim zdravo živjeti,dobro se osjećati, biljne čajeve …prikaži još!
  • Avatar rudarka
    rudarka
    Kao i mala crna haljina vitko tijelo nikad nece izaci iz mode, stoga vas molim da mi vratite nazad moju "crnu haljinicu" :-*
  • Default avatar -
    tadea
    Super, napok nešto kompletno na tržištu za osobe poput mene - lijene sladokusce, velike uživaoce hrane bazirane na ugljikohidratima i šećeru koji su s proljećem odlučili promijeniti nešto u svojoj prehrani. Ako ne dobijem ovaj paket (što bi mi bila …prikaži još!
  • Default avatar -
    drita
    napok nesto i za mene vec duze vrijeme pokusavam skinuti viska kila i celulita ali mi to ne uspjeva nadam se da ovaj sedmodnevni tretman uz biottu pomaze.do sada nisam marila za unesene kalorije ali sada mi to smeta.zelim nesto …prikaži još!
  • Default avatar -
    drita
    imam 82kg i visoka sam 172cm moze li mi ovaj biottu pomoci da skinem visak kilograma koji sam nakupila tokom trudnoce???????????????hvala.
  • Default avatar -
    MARADONA
    Svakodnevni boravak u zagađenom,prljavom okolišu i sivom gradu, neuravnotežena, nezdrava i neredovita prehrana, nedostatak vremena za sebe i svoje tijelo, stresne situacije... sve su to razlozi zbog kojih mi je podhitno potrebna detoksikacija moga tijela ali i duha! :) I …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.