Komentari 133

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ivadvo
    kao i sve "cure" od 40 i neke, htjela bi za ljeto imati proporcije 90-60-90
  • Default avatar -
    asparagus
    biotta sok od cikle dajem djetetu od 6 mjeseca, sada ima 4 godine i imam samo riječi pohvale-dijete je uistinu minimalno bolesno, ne znam je li to baš zbog soka, ali počela sam ga piti i ja i popravila mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    kravicaM
    Proljece je idealno vrijeme za ciscenje organizma. Skidamo sa sebe sloj po sloj odjece pa bi trebalo skinuti i sloj masnih naslaga. Tesko je nabaviti organski uzgojeno voce i povrce. U vecini slucajeva ne znamo sto jedemo i radimo sebi …prikaži još!
  • Default avatar -
    bumbaloo
    Detoksikacija mi je potrebna zato sto radim naporan posao i osjecam se umorno i iscrpljeno. Imam iskustva s postom na sokovima. Proslog proljeca sam svaki petak kroz dva mjeseca bio iskljucivo na vocnim sokovima. Rezultat je bio odlican - izgubio …prikaži još!
  • Default avatar -
    frenky984
    kao i svakome, potrebna mi je detoksikacija kako bih se riješila svih otrova iz tijela, i time doprinijela općem poboljšanju zdravlja. Post i priordni sokovi su mi odavno poznati; post je odličan kako bi se tijelo odmorilo od prerađivanja hrane, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mimika7
    Rodila sam prije tri godine i stalno sam se tjesila da ce kile s vremenom otici i da je to sve od porođaja. Ali sad nakon 3 godine osjecam se dosta tromo. Iako imam po mojoj procjeni nekih 10 kg …prikaži još!
  • Avatar bubamala
    bubamala
    oho :) detoksikaciju nisam nikada probala,zvuči zanimljivo.dobro bi mi došla jer uz svakodnevno vježbanje na step klupici i trud da skinem koju kilicu,pijem jako puno vode,koja mi je već dosadila.ovo bi bila odlična promjena
  • Avatar MonaL
    MonaL
    POzdrav, malo sam nakupila kila za vrijeme zime i malo još za vrijeme Uskrsa kad je glavna delicija bila šunkica i kolači. Iako nisam debela, bar se takvom ne smatram (ali me ima na strateškim mjestima), već par mjeseci tražim …prikaži još!
  • Default avatar -
    knezevicbeti
    o napokon nesto sam nasla,nakon trudnoce sa drugim djetetom dobila sam puno na tezini skupljam informacije kako zdravo skinuti suvisne kilograme i mislim da ova 7-dnevna detoksinacija uz Biottu bitce prava prilika da zapocnem sa promjenama u mojoj ishrani.Hvala tvrtki …prikaži još!
  • Default avatar -
    Yadro
    Ovaj paket bi se jako uklopio u moj program mršavljenja koji provodim (uz manje pauze) gotovo godinu dana; od 92 kg dosla sam do 78kg (visina 160cm), a cilj mi je doci do 63 kg. Dakle, na pola sam puta. …prikaži još!
  • Default avatar -
    magdos
    Detoksikacija je super stvar. Tko nije probao,neka obavezno proba i osjetit će sve blagodati. Imam 54 godine. Iako već 10-tak godina postom čistim, tj. detoksiciram tijelo, višak od 17 kg sam uspjela prije 5 godina uspješno i lagano rješiti (trajno) …prikaži još!
  • Default avatar -
    delfinic
    Svaki organizam je drukčiji .S obzirom da je teško definirati koliko dugo organizam treba provodit detoksikaciju pošto to ovisi o općem fizičkom stanju,nakupljenim toksimima,prehrani te stresu,smatram da se u ovom slučaju radi o dovoljnom vremenskom razdobolju.Za mene je detoksikacija stran …prikaži još!
  • Default avatar -
    baltazar7
    Nikad do sada nisam probala detoksikaciju, ali vidim da svi pričaju o tome pa me zanima je li doista tako dobro? Druga dva razloga zašto mislim da bi trebala dobiti paket Biotta Wellness Tjedan su da u članku piše kako …prikaži još!
  • Default avatar -
    praznik1
    Nakon Uskršnjih kolača detoksikacija tijela je nužno potrebna.
  • Default avatar -
    seny1
    Ovo bi bilo interesantno probati, do sada još nisam. Hvala.
  • Default avatar -
    bose
    Probala sam Biotta ekološke sokove i mogu reći sve najbolje o njima.
  • Default avatar -
    esed
    Nakon Uskrsa i mnogo kolača te šunkice, rado bih se oporavila uz ove proizvode.
  • Default avatar -
    vanka1
    Baš bi volila to probati. Zahvaljujem.
  • Default avatar -
    marijapa
    Nakon ovog vikenda mislim da bi ovi proizvodi svima dobro došli.
  • Default avatar -
    miljen
    Što da komentiram. Zvuču super i baš bi volila da probam.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.