Komentari 133

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    dozoga
    kao i svakoj drugoj osobi,potrebna mi je detoksikacija,pogotovo nakon blagdana. nakon kolača i suhe i krute hrane,crijeva su puna toksina i treba ih osloboditi. i iz tog razloga bi željela osvojiti ovaj paket sokova od povrća i voća
  • Default avatar -
    suzanaa
    drago tijelo, želim ti se odužiti za sve što činiš za mene sedmodnevnom detoksikacijom. hvala.
  • Default avatar -
    bubaxxl
    Hvala na raznovrsnim okusima Vaših sokova koji su mi pomogli da izdržim terapijski post od 21 dana koji se izvrsno odrazio na moje zdravlje. Bilo mi je vrlo bitno da je 100% organski jer tada jedino taj post ima onaj …prikaži još!
  • Default avatar -
    amiraratko
    Ovo mi se jako svidja. Zivim u Kanadi i zanima me da li je Biotta Wellness dostupan u Kanadi. Bilo bi lijep osvojiti ovako divan paket. Amira
  • Default avatar -
    mina7
    Ovim putem htjela bi svima poručiti da se brinu o svome tijelu, paze na njega jer ono će to višestruko vratiti, naročito treba paziti na prehranu i što se unosi u tijelo, ja obožavam zdravu prehranu, naročito Biotta proizvode i …prikaži još!
  • Default avatar -
    talia74
    Vrlo rado bi uživala u Biotta proizvodima. Rado bi osvojila ovu prekrasnu nagradu.
  • Default avatar -
    malazana
    Moja djevojčica od dvije godine vrlo slabo jede voće i povrće,što predstavlja ozbiljan problem obzirom da se razvija i da je nužno da u organizam unosi vlakna,vitamine,minerale,željezo i sve dugo,no Biottine sokove pije i voli,a naročito sok od mrkve, povrtni …prikaži još!
  • Default avatar -
    quince_z
    Dali je moguče i u 61g.nešto promjeniti na bolje? Sigurno,popraviti zdravlje,dobiti snage za preživljvanje s malom mirovinom,vjerovati u dobre vile i očekivati poklone,ha,ha.Hajde pijmo zdrave sokove!!!!
  • Default avatar -
    markic
    bit ću iskren s vama,meni treba jedna dobra detoksikacija,naime tipično sam muško i iako me supruga tjera da jedem više zdrave hrane,meni to jednostavno ne ide,često i zbog posla i manjka vremena strpam nešto iz fast fooda u sebe,jedem previše …prikaži još!
  • Default avatar -
    ljilja53
    Sa 58 godina pokupiš mnogo neravnoteže u svom organizmu, pa Biotta Wellnes Tjedan zvuči kao obećanje da ćeš malo predahnuti, odlučiti učiniti nešto za sebe, pročistiti tijelo i dušu, povratiti ravnotežu, zdravlje i opet zasjati da bi ponovno mogla obasjavati …prikaži još!
  • Default avatar -
    cvijet
    Pokloni su prekrasni , a meni uistinu treba detoksikacija od lijekova i nezdrave hrane . Nadam se da će te odabrati baš mene jer sam u invalidskoj mirovini i te si prizvode zaista ne mogu priuštiti. Unaprijed zahvaljujem zatrovani cvijet …prikaži još!
  • Default avatar -
    soolemah
    Voće u boci, idealno za početak dana, okrijepu na poslu, popodnevni odmor i večernje opuštanje. i tako sedam dana.
  • Default avatar -
    snjeska83
    nice nice pjesmica tomitomi
  • Default avatar -
    nikosaurus
    detoksikacija zvuci super!!!uz plivanje, boks, voznju biciklom i svakodnevno masiranje celulita :-) mislim da bi bio praaavi bingo!!!!i jos je sve eko :-)))jupiiiiii!!!!
  • Default avatar -
    fifislava
    Upravo sam na streosmetru saznala da sam izlozena visokoj razini stresa, sokići bi sigurno pomogli da se malo odstresiram:)
  • Default avatar -
    ivanapk
    Žurba, strs, posao, obiteljske obaveze, nezdrava prehrana...itd.=HITNA detoksikacija. Vrijedi probati :) .
  • Default avatar -
    blackstar
    Treba mi poticaj da napokon počnem skidati kile nakon poroda.Uz Biottu bi to bilo puno lakše!
  • Default avatar -
    jasminkast
    Sokovi su odlični . Provjereno ja sam ih koristila po totalnoj terapiji dr.RUDOLF BREUSS želeći detoksirati organizam .U kratkom periodu sam skinula 13 kg i odlično se osjećala sada opet namjeravam početi detoksikaciju organizma iz zdravstvenih razloga jer sam nakupila …prikaži još!
  • Default avatar -
    lsrnec
    Rado bih se preporodila uz Biottu :-) Hvala vam ako mi to i omogućite.
  • Default avatar -
    ludara
    I meni bi ovo dobro doslo buduci da je jos malo vremena ostalo do ljeta da skinem jos koju kilu :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.