Komentari 133

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Mina8
    Nisam do sada postila na sokovima, ali zvuči zanimljivo i mislim da mi ne bi bio problem očistiti organizam uz tako fine i ukusne sokiće.
  • Default avatar -
    pprekrat
    Prije odlaska na drastičnu dijetu(nakupiila 30 i cc kg) u trodnoći i poslije poroda (najviše), potrebno mi je veliko čišćenje organizma. He, he i karaketra da ne odustajem od nauma:)
  • Avatar Apocalypso
    Apocalypso
    Konacno neka nagradna igra u kojoj bi moga dobit nesto sta bi se moglo iskoristiti ;)
  • Default avatar -
    SilkyCoco
    Zašto mi je potrebna detoksikacija? Nakon Uskrsa i ''drugačije prehrane'' lice mi je masno, pojavili su se prišitći, naduta sam... točno osjećam sve posljedice pojedenih kolača. Trudim se piti čim više vode i jesti voća i povrća, ali ovaj paket …prikaži još!
  • Avatar Renifil
    Renifil
    Uskrs je iza mene, a tijelo mi je još uvijek pod utjecajem velikih količina hrane i napitaka koje sam pojela.Vrijeme je da mu priuštim čišćenje kako bi si osigurala dobro zdravlje.Hvala puno:)
  • Avatar lara2803
    lara2803
    Baš bi bilo interesantno ovo probati, do sada još nisam!!!
  • Avatar antonela_bo
    antonela_bo
    Detoksikacija mi je potrebna nakon svega što sam unijela u svoje tijelo posljednjih dana, želim se napuniti energijom, izgledati svježe i lijepo te biti zdravija no sada! Uz ovaj kotel ukusnih sokova namjeravam u potpunosti pročistiti svoj organizam i smanjiti …prikaži još!
  • Default avatar -
    Hamuda
    ja bi :-)
  • Default avatar -
    barby00
    Nakon duge i hladne zime i nakon svih onih kobasica, slanine i čvaraka ovo je baš nešto što organizmu stvarno treba!
  • Default avatar -
    bybaba
    Tijelo vapi za detoksikacijom nakon blagdanskog pretjerivanja, a postoji li bolji način od pročiščavanja organizma postom sa sokovima? Krajnje je vrijeme da probam toliko hvaljene Biottia sokove, za koje već svi znaju!
  • Default avatar -
    Pepeljugica
    Super nagrada :O obožavam Biotta sokove i svako malo ih kupim, a da imam više novaca, još češće bih ih koristila. Inače volim voće i povrće i ksad god mogu kupujem organski uzgojeno i svi Biotta sokovi su mi njami, …prikaži još!
  • Default avatar -
    mhizman
    Ova zime me uspavala, umorna sam stalno, a tijelo mi nema energije skoro pa nizašto..Čišćenje tijela pomaže vratiti energiju i poboljšati zdravlje. Samo trebamo posvetiti malo vremena i truda, da bismo dobili odlične rezultate.Stres, prebrzi ritam života i manjak vježbe: …prikaži još!
  • Default avatar -
    iskra000
    temeljito čišćenje, organska detoksikacija tijela sokovima od voća i povrća,vitamini i minerali, post, savršene riječi i slikovito napisan članak, imam osjećaj kao da već pijem sokove..
  • Avatar Electric
    Electric
    Ide vrijeme, dode rok: Eto KILA skok na skok, Kuc! na vrata iznenada: "Dobro vece, stara gospo! Vec je hora, pusti pos'o, Brže-bolje 'ajdmo sada! Puna mjera, sedam dana, DETOKSIKACIJA tebi hrana." :))
  • Default avatar -
    yellow_rose
    Zbog nekih zdravstvenih problema, u zadnjih 6mj, dobila sam par kilograma i od lijekova zadržavam dosta tekućine u nogama, pa sam odlučila nešto poduzeti... Mislim da je najbolje rješenje napraviti jednu kuru detoksikacije. Međutim, nisam našla neko adekvatno rješenje, pa …prikaži još!
  • Default avatar -
    valencia72
    Moram priznati da nisam probala te sokove koji bi mi jako dobro došli nakon Uskršnjih delicija moje mame i moje svekrve.Živim u malom mjestu i puno stvari jednostavno želim probati a nemam ih gdje kupiti.Inače nisam pobornik nekih drastičnih čišćenja …prikaži još!
  • Default avatar -
    maja_zd19
    Ufff.... probala sam Biottu od grejpa i od brusnice kod jedne frendice koja je uživljena u zdravu prehranu. Predobri su mi. Mislim da bih ja trebala poče:ti s pročišćevanjem organizma i da mi je krajnji čas, pošto se hranim svakakvim …prikaži još!
  • Default avatar -
    flame76
    Probala sam sok od borovnice, tj. obicno ga pijem u proljece nataste radi popravljanja krvne slike. Steta je sto u ponudi nema soka od kupine. Moji ukucani iz istih razloga povremeno piju sok od cikle i mrkve. Bilo bi korisno …prikaži još!
  • Avatar medoKartonski
    medoKartonski
    Mislim da bi ovi sokići svima dobro došli nakon ovog vikenda! :)
  • Default avatar -
    ludara
    I meni bi ovo dobro doslo buduci da je jos malo vremena ostalo do ljeta da skinem jos koju kilu :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.