Komentari 133

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    teja1508
    Zvuči ukusno i zdravo. Nakon Uskrsa i mnogo kolača te šunkice, rado bih se oporavila uz ove proizvode.
  • Default avatar -
    AnAngel
    Blagdani su prosli, pojelo se i popilo vise nego inace, jedno ciscenje organizma bi i vise nego dobro doslo :) No i da nisu blagadani, potrebno je brinuti i o zdravlju iznutra i inace, odlično je kada se brineš o …prikaži još!
  • Default avatar -
    elles
    reducirati tjelesnu težinu -> baš za malo prije ljeta :)
  • Default avatar -
    flame76
    Probala sam sok od borovnice, tj. obicno ga pijem u proljece nataste radi popravljanja krvne slike. Steta je sto u ponudi nema soka od kupine. Moji ukucani iz istih razloga povremeno piju sok od cikle i mrkve. Bilo bi korisno …prikaži još!
  • Default avatar -
    malapcelamaja
    Ajme, koliko komentara! Pogodili ste s nagradom pred ljeto. :) Ja sam se bacila na trcanje navecer tri puta tjedno, mazem se anticelulitnom kremom i masiram dok me ruke ne zabole, nalijevam se vodom... Za kojih mjesec dana se treba …prikaži još!
  • Avatar Jardasi
    Jardasi
    Slucajno sam na uskrsnji ponedjeljak jela sparuge i nevjerojatno kako mi je pomoglo, cesce sam isla na wc i nisam bila sva napuhnuta od svih tih delicija koje sam unijela dan prije... Tako da s ovim sokovima se taj niz …prikaži još!
  • Default avatar -
    sanja07
    Probala sam te sokiće i moram priznati da su tako fini da sam s njima "zarazila" sve oko sebe :))
  • Default avatar -
    lolypop2
    Koristila sam Biottine sokove od borovnice i mogu reci da sam se odusevila i proporodila koristeci ga.Pila sam ga radi blage anemije i vec nakon 2 tjedna bila sam puno poletnija,umor je nestao,a snjim je dosao i novi polet,a i …prikaži još!
  • Default avatar -
    ladyblue
    Nakon dugogodišnje borbe za svoju kralježnicu i neuspjele operacije, pa nakon toga i hrpe teških i otrovnih lijekova, prošlo ljeto odlučila sam - DOSTA. Prestala sam jesti meso koje nikada nisam previše ni voljela, a počela svakodnevno jesti voće, povrće …prikaži još!
  • Default avatar -
    janas
    Početkom proljeća svakome bi dobro došlo čišćenje i izvana i iznutra, nekako smo navikli u proljeće raditi veliko čišćenje kuće, sve se čisti, mijenja i prozračuje, a možda bi ipak trebalo prvo krenuti iznutra i pročistiti svoj organizam da bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    taz1402
    s obzirom da pokušavam promijeniti loše prehrambene navike, rado bi isprobala Biottine proizvode.
  • Default avatar -
    Zorisa
    Biti majka je zahtjevno, majka blizanki je zahtjevno na kvadrat, a biti samohrana majka blizanki, k tome na sreću zaposlena... to već često graniči s nemogućim. Ako tome dodamo stil života u kojemu što više slobodnog vremena provodimo na izletima …prikaži još!
  • Default avatar -
    noari
    Mmmmmm... obožavam prirodne sokove, bilo povrtne, bilo voćne! Naprosto mi vraćaju kontrolu u moj ubrzani život. Onog trena kad primim svježe pripravljeni sok i otpijem gutljaj, sve se naglo uspori, od pokreta, otkucaja srca, disanja. Zvukovi se stišaju, problemi nestanu. …prikaži još!
  • Avatar ira1806
    ira1806
    inaće imam problema sa probavom, a sad kad sam trudna problemi su izraženiji. voljela bih probati sokove ukoliko neće štetiti trudnoći. u dm-u sam znala vidjeti te sokove ali nikad ih nisam probala
  • Avatar Sena1
    Sena1
    Ubrzani tempo i stres ostavljaju posljedice na sve nas, pogotovo na nas majke koje uz neograničenu brigu za djecu i obitelj, najviše vremena provodimo na poslu. Za taj tempo treba imati snage i volje, a vjerujem da bi mi vaši …prikaži još!
  • Avatar vlabra77
    vlabra77
    S obzirom da sve volim jesti a na kolače "padam" ... a upravo je prošlo vrijeme Uskrsa, kada je preeeeviše kolača dostupno :-(, jedna prava detoksikacija bi bila nužnost (i zbog "viška" šećera, kolesterola, triglicerida, a i na žalost kilograma …prikaži još!
  • Default avatar -
    Svanda
    Teška hrana i blagdani, više nismo maleni i lagani. A kad blagdani prođu, stresni dani na faksu dođu. Nezdrava hrana i čokolada, stalni probavni kaos vlada. Zato nam Biotta sada nadu daje, da se nitko radi prošlih dana ne kaje. …prikaži još!
  • Avatar imeime
    imeime
    Sve češće osjećam pomanjkanje energije u organizmu,vjerujem da je jedan od razloga što sam rodila prije nepuna dva mjeseca i činjenica da mi fali sna,obzirom na svakodnevno buđenje noću.Naravno tu je i 8 kilograma viška koji su mi ostali nakon …prikaži još!
  • Default avatar -
    psycho_00
    mislim da bi mi detoksikacija svakako dobro došla, s obzirom na to da sam "ovisna" o čokoladi:) a ovi sokovi izgledaju vrrlo primamljivo..=)
  • Avatar papillonzg
    papillonzg
    Mislim da bi se ovi sokovi fino uklopili u moj režim detoksikacije :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.