Komentari 133

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    micuga
    Čitajući o Biotti, usta su mi se napunila slinom od želje da ih pijem.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Do srijede 4. svibnja kao komentar na članak napiši zašto ti je potrebna detoksikacija i imaš li već iskustva s postom na sokovima, jer tvrtka Pretti dva najbolja komentara nagrađuje paketom Biotta Wellness Tjedan!
  • Default avatar -
    strasilica
    Ove kombinacije voća, a naročito kombinacija mrkve s ostalim voćem, naprosto zovu da ih se proba. Dok se ne proba o ukusu se može samo maštati. :)
  • Default avatar -
    loparanka
    baš sam razmišljala o nečem takvom,ali penzićima uvijek postoji ali i eto uz malo sreće Biotta sokići bit će moji...pa da se trud oko zdravlja upotpuni....tjelovježba,detoksikacija i zdrava hrana to je moja postala životna mana....pozdrav svima
  • Default avatar -
    suzika11
    Na tržištu postoji miijun preparata za detoksikaciju. Najbolje mi je kad se među njima nađu proizvodi koji su čista kemija. Upotrebljavajući ih u tijelo unosimo samo još više štetnih tvari. Ovi sokovi čine mi se kao dobra stvar i vrijedilo bi ih isprobati.
  • Default avatar -
    lucylucy
    Nakon teške zime lagano nam stiže ljeto za koje se moramo pripremit. Jedan od korak je i kvalitetna detoksikacija zahvaljujući Biotta proizvodima moguće je i ojačati organizam unoseći sve potrebne vitamine i minerale. Čisteći organizam Biotta proizvodima zračit ćemo novom …prikaži još!
  • Avatar Pingvinich
    Pingvinich
    DAJMO IM DA ŽIVE ZDRAVO!! Humanitarna akcija pokrenuta za podizanje svijesti o zdravoj hrani među mlađom populacijom, tj. studentima koji žive izvan svog rodnog grada te su zbog manjka vremena i novca prisiljeni prehranjivati se u raznim menzama masnom hranom …prikaži još!
  • Default avatar -
    pinokijica
    obozavam prirodne zdrave sokove, jel u njima postoji postoji jedinstvena kombinacija vitamina, minerala i drugih zdravih supstanci u svakom soku. Samo trebate znati koji sok odabrati da biste mogli tretirati zdravstvene probleme.Čak i oni koji nisu pretjerani ljubitelji napitaka, koji …prikaži još!
  • Default avatar -
    anamaribodrusic
    djeca,poso,kuhanje,spremanje nikada vremena za sebe.....osjecaj umora,iscrpljenost,gubitak snage a ujedno zdravlje na nuli.....upomoc......upravo bi mi trebalo nesto da me osnazi da barem jednim u stvari vecim dijelom dovedem sebe u red......imajte razumjevanja :)
  • Default avatar -
    madoni
    E to bi bilo stvarno super - mogli bi mi pomoći u mojoj dijeti i gubljenju kilograma, bilo bi super probati nešto novo a pritom u tome i uživati. Superrrrrrr
  • Default avatar -
    zara7
    Do sada sam mogla jesti bilo što, a da se kilogrami ne lijepe. Međutim iza mene je porod i 35 godina, više se umaram uz "hendlanje" s djetetom, poslom i kućanskim poslovima. A tu je dodatno i proljetni umor, tako …prikaži još!
  • Default avatar -
    dancani
    ovo bih stvarno voljela probati,jer svoje mišljenje mogu tek onda iznijeti...u svakom slučaju škodit nemože..
  • Avatar ludakostruja
    ludakostruja
    Iskreno, nikad nisam probala te proizvode pa sada mislim da je idealna prilika da ih probam. Bila bi tada prava sretnica kao i ostale koje su probale. Tada bi i ja mogla komentirati o proizvodima!! :)))
  • Default avatar -
    natasa85
    Obožavam prirodne sokove, sve što je prirodno je i fino i zdravo. Jutarnje buđenje uz cijeđenu naranču je nešto nezamjenjivo, ali treba iscijediti puno naranči da bih dobila čašu soka!:)) Vaše sokove sam probala uz dečka koji ih koristi jer …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ecume
    Djeca, pos'o, kuća. Nema birtije za mene i moje frendice. Možda bi život uz Biottu izgledao ovako: Biotta, djeca, pos'o, kuća, birtija, Biotta... pa u krug :)
  • Default avatar -
    mirjanai
    Ovi sokovi su predobri!!!! Koji puni okus... odmah se vidi da su prirodni!!!
  • Default avatar -
    inas
    podhitno trebam detoksikaciju!!!!!
  • Avatar lia
    lia
    Detoksikacija?! Zašto mi je potrebna?! Evo upravo zato što nakon ovih zimskih mjeseci tijelu je potrebno neko novo osvježenje i ponovna uspostava dovoljne razine energije u tijelu te cjelovita obnova organizma, a to nam zasigurno nije moguće postići bez nečega …prikaži još!
  • Avatar bobbyj
    bobbyj
    ja sam također na lijekovima koji me dosta uništavaju jer imam ulkus želuca i vrlo malo namirnica i smijem jesti. detoksikaciju do sada nisam provodila,ali čitajući ovo mislim da mi je došlo vrijeme. doktori ni ne znaju ništa drugo nego …prikaži još!
  • Default avatar -
    ludara
    I meni bi ovo dobro doslo buduci da je jos malo vremena ostalo do ljeta da skinem jos koju kilu :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.