Komentari 89

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ivkich
    Ivkich
    Probiotike pijem svaki dan jer svaki tjedan mijenjam mjesto boravišta, a čim promijenim mjesto nemam redovitu stolicu. Probiotici mi pomažu da ona bude što redovitija.
  • Default avatar -
    mrakica12
    zato jer je niskokaloričan, ukusan i za zdravlje koristan!
  • Default avatar -
    sjajna
    ja stvarno, ali stvarno ne volim jesti (a najčešće i ne stignem...), ali Vindijini probiotici mi uvijek izmame osmijeh na lice. oni su čuvari mojeg imuniteta, a kada poželim svojem iscrpljenom organizmu zahvaliti što me trpi obogatim ih žitaricama i …prikaži još!
  • Default avatar -
    luanna
    Kad sam bila mala, mama je radila,a ja se trebala spremiti za skolu, mama uvijek pisala poruku na frizider: KAd se probudis ne zaboravi pojesti onaj zdravi jogurt i pahuljice.Bez toga se ne ide van! Tu sam naviku i ja …prikaži još!
  • Default avatar -
    nena39
    tempo života iz dana u dan je sve nemilosrdniji, i često se dogodi da preskočim obrok,jer jednostavno nemam vremena, onda tu uskoči vindija s svojim probiotikom, i hvala vam što ste tu radi nas :-)
  • Default avatar -
    linda10
    Pripadam u puniju umirovljeničku mladež,kad popijem probiotik izmami mi osmijeh na licu i dan mi započne lijepo,jer se osječam lagano i fit ,sa saznanjem da sam učinila za sebe nešto korisno,za svoj imunitet ,zdravlje i kilažu.Srdačan pozdrav od Linda10. Pečen …prikaži još!
  • Default avatar -
    dorala
    Pijenje probiotika je postala moja dnevna rutina. U tih par minuta što ga popijem barem sam sigurna da sam nešto kvalitetno učinila za svoje tijelo, pogotovo u ovom užurbanom svijetu i stresu. Probiotik je moj čuvar i nakon što ga …prikaži još!
  • Default avatar -
    amaretica
    Probitike popijem jednom tjedno, onako iz gušta, ali ih pije moja majka kojoj je doktor pripisao kao terapiju. Budući da ih dnevno popije barem dva, smatram da bi je ova zdrava nagrada od Vindije veoma razveselila.
  • Default avatar -
    Emma96
    Mlada sam mama i imam velikog gladuša od djeteta starog 5mj.kojeg još uvijek samo dojim,pa se trebam zdravo i kvalitetno hraniti,i zato pijem probiotik svaki dan! ..a i nagrada bi me posebno razveselila :-)) pozdrav
  • Default avatar -
    idurin
    Probiotik zdrava je hrana Uživam u njemu svakoga dana Više snage imam za djecu svoju Probajte i vi, sve će biti na broju. Zdravlje, energija i osjećanje sjajno U tijelu zdrav duh i veselje bajno Svoju djecu probiotikom hranim Mijenjati …prikaži još!
  • Default avatar -
    jelkafuc
    Mislim da današnji probiotici imaju utjecaja na naš probavni sustav,ali da baš u tolikoj mjeri uspije popraviti sve ono što mi brzom hranom, (da ne spominjem količinu hrane/smeća) unesemo i probamo provariti, ne vjerujem!! Jer poanta je u tome da …prikaži još!
  • Avatar fawlty
    fawlty
    pro bios = za zivot. stoga bih kvalitetan probioticki pripravak, kao namirnicu koja je ujedno i lijek, stavila na pijedestal svih mlijecnih proizvoda. konzumacija probiotika vidno mi poboljsava probavu te pomaze u odrzavanju zdrave crijevne mikroflore. probiotike bih toplo preporucila …prikaži još!
  • Default avatar -
    jaska1
    Zašto pijem probiotik svaki dan? Ne pijem ga baš svaki dan,neću vam lagati,ali popijem ga barem3-4 puta tjedno,ne zbog vitkosti nego zbog toga što osjećam da mi ujutro kad kad ga popijem natašte oko 6.30,dobro sjedne na prazan želudac,dugo me …prikaži još!
  • Default avatar -
    ALIMDAR
    Probiotik jako volim piti jer mi ima fini ukus i osvježava me. Osim toga je jako zdrav za probavu i blagotvorno djeluje na organizam.Nastojim svaki dan popiti bar šalicu tog finog napitka . Moja obitelj jako voli mliječne proizvode i …prikaži još!
  • Avatar iva8
    iva8
    Pijem probiotik jutro svako da bi dan mogla početi lako, da nemam s probavom problema i da je najbolji za mene nije dilema! Bolesti i prehlade zaobilaze mene i zato su Vindijinom jogurtu svi drugi sjene!!
  • Default avatar -
    sjajna
    Imam malog nećaka koji je neumoran i stalno trčim za njim i naprosto ne stignem jesti, a onda kad napokon uhvatim malo zraka uzmem probiotik (neki put u njega uspem pahuljice) i krenem jesti... ali dijete tada redovno zaguguče teeeta, …prikaži još!
  • Default avatar -
    sjajna
    i da odgovorim na pitanje...pijem probiotik svaki dan jer je ultramegamaksiabnormalno zdrav!!!!i puno se bolje osjećam kad ga popijem!
  • Default avatar -
    cosmo_as_style
    Probiotik pijem svaki dan svaki dan za lakši san uz probiotik se budim zdrava, jer je stvarno prava hrana. Ništa drugo mi ne treba jer uz njega problema nema, sve tegobe lakše će proći kada probiotik vidim na svoje oči. …prikaži još!
  • Default avatar -
    planinarka
    Moj doručak:probiotik sa kukuruznim pahuljicama i jabuka.Jeftino,lako se priprema i iznad svega zdravo.
  • Avatar giana
    giana
    Zašto pijem probiotik svaki dan? Iskreno u ovom trenutku već mislim da je to zbog ovisnosti, dobro ne prijem ga svaki dan, ali ako zaliha nije u hladnjaku (panika, suha usta, suzne oči). Kako je započela naša priča? Mmmm nije …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.