Komentari 89

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    lucija1976
    Nešto zdravo/nešto fino/nešto za svaki dan= probiotik za ljepši i zdraviji dan
  • Avatar azra
    azra
    Imam nemirna crijeva, bila gladna ili sita ona se javljaju, krulj, krulj, krulj.. to mi je postalo nezgodno u interkaciji s ljudima, bilo na poslu ili s dečkom, gledaju me kao da se izgladnjujem. Probiotici odlično riješavaju ovaj za sada …prikaži još!
  • Default avatar -
    iinn
    zbog toga jer je jednostavno ukusno, jednostavno zdravo i jednostavno tako dobro!
  • Default avatar -
    Deanna
    Radi toga što ga smatram idealnim međuobrokom ili večerom uz zobene pahuljice. Obavezno ga svakodnevno koristim u jednoj od te 2 kombinacije. Problemi sa kožom su pod kontrolom, a uz zdravi stil života pomaže mi već godinu dana održavati idealnu …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirjanai
    Moja crijeva spavaju, glavobolju mi zadvaju, Zbog ubrzanog životnog ritma prehrana nam postaje manje bitna. Ja uvijek negdje žurim, za novcima jurim. Moja crijeva spavaju glavobolju mi zadvaju! Zato su probiotici prava stvar i ja jako želim ovaj dar
  • Default avatar -
    Mirnica666
    Probiotike pijem jer mi pomažu da održim redovitu probavu pošto ne jedem previše voća i povrće i crijeva su mi se previše uljenila i zadaju mi tegobe.Ljeno mi je uzeti si nekad jesti i kad sam najviše gladna pa jedem …prikaži još!
  • Default avatar -
    mallory
    Znam dosta probioticima, a najvažnije što sam naučila jest da nisu sve bakterije štetne, naprotiv, postoje korisne bakterije ili probiotici koji u našem probavnom sistemu djeluju blagotvorno i tako jačaju cijeli organizam! Oduvijek mi je imunitet bio slab, ali otkad …prikaži još!
  • Default avatar -
    dubica08
    Uskoro će se navršiti dvije godine od kad sam završila u bolnici zbog jakih bolova u području želuca. Dijagnosticiran mi je gastritis i rečeno mi je da pripazim sa hranom. Jedna madicinska sestra savjetovala mi je da prestanem piti kravlje …prikaži još!
  • Default avatar -
    migoh
    Pijem ih redovito jer pošto sam trudnica , podložnija sam kojekakvim bakterijama te pomoću probiotika održavam imunitet te zdravu floru.Probava je također sporiaj,pa je time također potaknem.Nije nužno da ih pijem , isto tako su ukusni preliveni sa palentom! Jednako …prikaži još!
  • Default avatar -
    vandax
    Stalno pijem probiotike jer su zdravi i olakšavaju probavu. Prije sam često jela suhu hranu (sendviće) i onda sam bila sva troma i nikakva i počela sam svaki dan piti pola litre jogurta i preporodila se. U mom frižideru ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    maljevacdjurdja
    Vindijin probiotik melem za želudac moj i nema straha kada uzmem l.casei svoj. Sa lošom sam probavom muku mučila ali sada sam konačno dobro naučila. Dnevnu dozu uzmem probiotika moga i muklog mi bola nema više toga. Organizam moj otporan …prikaži još!
  • Default avatar -
    natasaaa
    Moram priznati da ranije nisam bas bila ljubitelj jogurta, ali zbog problema sa probavom i bezbroj pokusaja da taj problem rijesim raznim cajevima i tableticama, na mamin nagovor probala sam Vindijin probiotik - i od tada se ne razdvajam od …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina2
    Budući da sam odrasla uz osobu koja ima problema s probavom, te je svakodnevno koristila probiotik, naučila sam da je neke stvari bolje spriječiti nego liječiti, te mi stoga čini zadovoljstvo popiti probiotik svaki dan.
  • Default avatar -
    kacavida
    zato jer je Zdrava Krava - simpa prava! PIJEM JOGURT, SRČEM PROBIOTIK, BRKOVE BRIŠEM, PLASTIKU RECIKLIRAM, STOLICU REGULIRAM. ZATO JER HOĆU, ZATO JER JE ZDRAVO, A NA KRAJU I PODRIGNEM MALO!
  • Avatar Little_Lady
    Little_Lady
    Proibiotik pijem svaki dan, Da mi je noću lakši san. Imunitet mi je jači, Zle bakterije se tu ne mogu snaći. On me štiti i čuva, daje mi vitkost, Rezultat svega je uspješna gipkost. Energije sam puna, Kada je na …prikaži još!
  • Avatar kravac
    kravac
    Ja pijem probiotik jer mi je ukusan,znam da u tijelo unosim nešto zdravo.A to mi je jako bitno pri izboru hrane da je zdrava.
  • Avatar imeime
    imeime
    Probiotik što nam Vindija donosi volimo svi,maleni i veliki. Zato ga uvijek u hladnjaku ima meni i obitelji uvijek dobro prija. Jako mi paše taj fini napitak, ukusan obrok pravi je zgoditak. Svaki dan Vindija osmijeh vraća mi na lice …prikaži još!
  • Avatar Renifil
    Renifil
    Kratko rečeno: Jedan probiotik Vindija na dan tjera doktora iz kuće van:)
  • Default avatar -
    ivankasab
    Svaki dan pijem probiotike jer poboljšavaju imunološku funkciju te smanjuju upale što mi je jako bitno u mom brzom životnom tempu.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    "Zašto pijem probiotik svaki dan?" - do 3.1. 2011. kao komentar članka ostavi svoj odgovor na ovo pitanje, jer će 10 najboljih komentara Vindija nagraditi poklon paketom svojih proizvoda! Ako želiš znati kojih 10 komentara smo izabrali kao najbolje, pogledaj …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.